Fotbal, Argentina: Primera B Nacional 2017/2018 live výsledky, tabulka, rozlosování

Fotbal » Argentina » Primera B Nacional » 2017/2018

Primera B Nacional
Loading ...
results
1
1503100216
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Primera B Nacional¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷WUN3xQcI¬ZD÷s¬ZE÷z3QHq0nr¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷2¬ZL÷/cz/fotbal/argentina/primera-b-nacional/¬ZX÷00Argentina 009entina0010000000169000Primera B Na018cional000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷neRTf0xg¬AD÷1505592000¬ADE÷1505592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Almagro¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALM¬AE÷Almagro¬WU÷almagro¬WN÷BRO¬AF÷Brown Adrogue¬WV÷brown-adrogue¬AN÷n¬~AA÷ShBSdM7t¬AD÷1505592000¬ADE÷1505592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CDJU Gualeguaychu¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUG¬AE÷CDJU Gualeguaychu¬WU÷juventud-unida-gualeguaychu¬WN÷FLA¬AF÷Flandria¬WV÷flandria¬AN÷n¬~AA÷pANljxiO¬AD÷1505592000¬ADE÷1505592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Riestra¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLU¬AF÷Club Atletico Mitre¬WV÷ca-mitre-santiago-del-estero¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Riestra¬WU÷deportivo-riestra¬AN÷n¬~AA÷lOmaAuxt¬AD÷1505592000¬ADE÷1505592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia Jujuy¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Jujuy¬WU÷gimnasia-jujuy¬WN÷RAF¬AF÷Atl. Rafaela¬WV÷atl-rafaela¬AN÷n¬~AA÷84SPetNn¬AD÷1505592000¬ADE÷1505592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Instituto¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INS¬AE÷Instituto¬WU÷instituto¬WN÷GUI¬AF÷Guillermo Brown¬WV÷guillermo-brown¬AN÷n¬~AA÷O0Mhkd6U¬AD÷1505592000¬ADE÷1505592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Andes¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AND¬AE÷Los Andes¬WU÷los-andes¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Moron¬WV÷deportivo-moron¬AN÷n¬~AA÷fLUygv75¬AD÷1505592000¬ADE÷1505592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nueva Chicago¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RIV¬AF÷Ind. Rivadavia¬WV÷ind-rivadavia¬WM÷NUE¬AE÷Nueva Chicago¬WU÷nueva-chicago¬AN÷n¬~AA÷tIQXgKia¬AD÷1505592000¬ADE÷1505592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Martin Tucuman¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷San Martin Tucuman¬WU÷san-martin-tucuman¬WN÷FER¬AF÷Ferro¬WV÷ferro¬AN÷n¬~AA÷xpKthbMB¬AD÷1505592000¬ADE÷1505592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santamarina¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santamarina¬WU÷santamarina¬WN÷ALD¬AF÷Aldosivi¬WV÷aldosivi¬AN÷n¬~AA÷fLj78J6h¬AD÷1505592000¬ADE÷1505592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarmiento Junin¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Junin¬WU÷sarmiento-junin¬WN÷QUI¬AF÷Quilmes¬WV÷quilmes¬AN÷n¬~AA÷GzJpiIyI¬AD÷1505592000¬ADE÷1505592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬WU÷sportivo-estudiantes¬WN÷BOY¬AF÷All Boys¬WV÷all-boys¬AN÷n¬~AA÷0bi39ain¬AD÷1505592000¬ADE÷1505592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Dalmine¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Villa Dalmine¬WU÷villa-dalmine¬WN÷BOC¬AF÷Boca Unidos¬WV÷boca-unidos¬AN÷n¬~
1
1503100216
12

Argentina

Sev. a Stř. Amerika

Jižní Amerika

Evropa

Asie

Austrálie a Oceánie

Afrika

Ostatní soutěže