Fotbal, Izrael: Leumit Liga 2016/2017 live výsledky, tabulka, rozlosování

Fotbal » Izrael » Leumit Liga » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷IZRAEL: Leumit Liga¬ZEE÷QeijuHo5¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷SxLgygSf¬ZD÷p¬ZE÷6DRPKlOm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_QeijuHo5¬ZJ÷2¬ZL÷/cz/fotbal/izrael/leumit-liga/¬ZX÷00Izrael 006Izrael0010000000157000Leumit Liga 011t Liga000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷K2KOkKXc¬AD÷1490029200¬ADE÷1490029200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷29. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬WU÷hapoel-jerusalem¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HAP¬AF÷H. Nazareth¬WV÷h-nazareth¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷xvVJj0Ii¬AD÷1490029200¬ADE÷1490029200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ironi Nesher¬ER÷29. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Nesher¬WU÷ironi-nesher¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HAP¬AF÷Hap. Ramat Gan¬WV÷hapoel-ramat-gan¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Q3RFit3o¬AD÷1490029200¬ADE÷1490029200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Herzliya¬ER÷29. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷M. Herzliya¬WU÷m-herzliya¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Shaarayim FC¬WV÷maccabi-shaarayim¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Aii6XxIT¬AD÷1489755600¬ADE÷1489755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beitar Shimshon¬ER÷29. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAP¬AF÷H. Petah Tikva¬WV÷h-petach-tikva¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Shimshon¬WU÷beitar-shimshon¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷C0wYSdQp¬AD÷1489755600¬ADE÷1489755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Bnei Lod¬ER÷29. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷H. Bnei Lod¬WU÷h-bnei-lod¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HAP¬AF÷H. Akko¬WV÷h-akko¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷K2bgzuYA¬AD÷1489755600¬ADE÷1489755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Nazareth¬ER÷29. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Afula¬WV÷hapoel-afula¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷MAC¬AE÷M. Nazareth¬WU÷m-nazareth¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷EPccZbmH¬AD÷1489755600¬ADE÷1489755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Netanya¬ER÷29. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NET¬AE÷Netanya¬WU÷netanya¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Katamon¬WV÷hapoel-katamon¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hGd1YI2N¬AD÷1489755600¬ADE÷1489755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ramat Hasharon¬ER÷29. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Ramat Hasharon¬WU÷ramat-hasharon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷HAP¬AF÷H. Ironi Rishon¬WV÷h-ironi-rishon¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷2o0LlJV6¬AD÷1489424400¬ADE÷1489424400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Afula¬ER÷28. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Afula¬WU÷hapoel-afula¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HAP¬AF÷H. Nazareth¬WV÷h-nazareth¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷d8aPmwoD¬AD÷1489424400¬ADE÷1489424400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hap. Ramat Gan¬ER÷28. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hap. Ramat Gan¬WU÷hapoel-ramat-gan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem¬WV÷hapoel-jerusalem¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷6afkyLI4¬AD÷1489424400¬ADE÷1489424400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Nazareth¬ER÷28. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷M. Nazareth¬WU÷m-nazareth¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷NET¬AF÷Netanya¬WV÷netanya¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷CIhZv3Ju¬AD÷1489150800¬ADE÷1489150800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Akko¬ER÷28. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷H. Akko¬WU÷h-akko¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MAC¬AF÷M. Herzliya¬WV÷m-herzliya¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Oz5px13b¬AD÷1489150800¬ADE÷1489150800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Katamon¬ER÷28. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Katamon¬WU÷hapoel-katamon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HAP¬AF÷Ramat Hasharon¬WV÷ramat-hasharon¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷pp6twslh¬AD÷1489150800¬ADE÷1489150800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Ironi Rishon¬ER÷28. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷H. Ironi Rishon¬WU÷h-ironi-rishon¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BEI¬AF÷Beitar Shimshon¬WV÷beitar-shimshon¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷j9iwvNYo¬AD÷1489150800¬ADE÷1489150800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Petah Tikva¬ER÷28. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷H. Petah Tikva¬WU÷h-petach-tikva¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷HAP¬AF÷H. Bnei Lod¬WV÷h-bnei-lod¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷AB3Tnc0J¬AD÷1489150800¬ADE÷1489150800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ironi Nesher¬ER÷28. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Shaarayim FC¬WV÷maccabi-shaarayim¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Nesher¬WU÷ironi-nesher¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~
1
1490794267
232
fixtures
SA÷1¬~ZA÷IZRAEL: Leumit Liga¬ZEE÷QeijuHo5¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷SxLgygSf¬ZD÷p¬ZE÷6DRPKlOm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_QeijuHo5¬ZJ÷2¬ZL÷/cz/fotbal/izrael/leumit-liga/¬ZX÷00Izrael 006Izrael0010000000157000Leumit Liga 011t Liga000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷2oGqodnT¬AD÷1490965200¬ADE÷1490965200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Akko¬ER÷30. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷H. Akko¬WU÷h-akko¬WN÷BEI¬AF÷Beitar Shimshon¬WV÷beitar-shimshon¬AN÷n¬~AA÷bgJSlvm4¬AD÷1490965200¬ADE÷1490965200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Afula¬ER÷30. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Afula¬WU÷hapoel-afula¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem¬WV÷hapoel-jerusalem¬AN÷n¬~AA÷b97j4Jni¬AD÷1490965200¬ADE÷1490965200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Katamon¬ER÷30. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Katamon¬WU÷hapoel-katamon¬WN÷MAC¬AF÷M. Nazareth¬WV÷m-nazareth¬AN÷n¬~AA÷6JMzmIHG¬AD÷1490965200¬ADE÷1490965200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hap. Ramat Gan¬ER÷30. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hap. Ramat Gan¬WU÷hapoel-ramat-gan¬WN÷MAC¬AF÷M. Herzliya¬WV÷m-herzliya¬AN÷n¬~AA÷bH1FuzAj¬AD÷1490965200¬ADE÷1490965200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Ironi Rishon¬ER÷30. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NET¬AF÷Netanya¬WV÷netanya¬WM÷HAP¬AE÷H. Ironi Rishon¬WU÷h-ironi-rishon¬AN÷n¬~AA÷SSNWmb2A¬AD÷1490965200¬ADE÷1490965200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Nazareth¬ER÷30. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷H. Nazareth¬WU÷h-nazareth¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nesher¬WV÷ironi-nesher¬AN÷n¬~AA÷KQ2BtGfp¬AD÷1490965200¬ADE÷1490965200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Petah Tikva¬ER÷30. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷H. Petah Tikva¬WU÷h-petach-tikva¬WN÷HAP¬AF÷Ramat Hasharon¬WV÷ramat-hasharon¬AN÷n¬~AA÷lrCunxXM¬AD÷1490965200¬ADE÷1490965200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Shaarayim FC¬ER÷30. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAP¬AF÷H. Bnei Lod¬WV÷h-bnei-lod¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Shaarayim FC¬WU÷maccabi-shaarayim¬AN÷n¬~
1
1490794267
8

Izrael

Sev. a Stř. Amerika

Jižní Amerika

Evropa

Asie

Austrálie a Oceánie

Afrika

Ostatní soutěže