Fotbal, Jižní Korea: Pohár 2017 live výsledky, tabulka, rozlosování

Fotbal » Jižní Korea » Pohár » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷JIŽNÍ KOREA: Pohár¬ZEE÷v9CGIu4N¬ZB÷106¬ZY÷Jižní Korea¬ZC÷ljCE2GoH¬ZD÷p¬ZE÷lb46mgb0¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷106_v9CGIu4N¬ZJ÷2¬ZL÷/cz/fotbal/jizni-korea/pohar/¬ZX÷00Jižní Korea 011 Korea0060000000169000Pohár 005......000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Jižní Korea¬~AA÷rwJST8rS¬AD÷1496743200¬ADE÷1496743200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jeju¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEJ¬AE÷Jeju¬WU÷jeju¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SUW¬AF÷Suwon¬WV÷suwon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷8EJZ3zM9¬AD÷1495017000¬ADE÷1495017000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bucheon¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUC¬AE÷Bucheon¬WU÷bucheon¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SAN¬AF÷Sangju Sangmu¬WV÷sangju-sangmu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷QkUU4G63¬AD÷1495017000¬ADE÷1495017000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Seoul¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEO¬AE÷Seoul¬WU÷seoul¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BUS¬AF÷Busan¬WV÷busan¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷n5Iw3fyG¬AD÷1495015200¬ADE÷1495015200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Daejeon¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JEO¬AF÷Jeonnam¬WV÷jeonnam¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷DAE¬AE÷Daejeon¬WU÷daejeon¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷EDo7oS5r¬AD÷1495015200¬ADE÷1495015200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gangwon¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAN¬AE÷Gangwon¬WU÷gangwon¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SEO¬AF÷Seongnam¬WV÷seongnam¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷EFQQ5dic¬AD÷1495015200¬ADE÷1495015200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gwangju¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GWA¬AE÷Gwangju¬WU÷gwangju¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷ANS¬AF÷Asan Mugunghwa¬WV÷asan-mugunghwa¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷MLwurgaj¬AD÷1495015200¬ADE÷1495015200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gyeongnam¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GYE¬AE÷Gyeongnam¬WU÷gyeongnam¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ULS¬AF÷Ulsan Hyundai¬WV÷ulsan-hyundai¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷0CxqsDEd¬AD÷1495000800¬ADE÷1495000800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pocheon¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MOK¬AF÷Mokpo City¬WV÷mokpo-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷POC¬AE÷Pocheon¬WU÷pocheon¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷vFLXSzRB¬AD÷1492597800¬ADE÷1492597800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Busan¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUS¬AE÷Busan¬WU÷busan¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷POH¬AF÷Pohang¬WV÷pohang¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷WlMTTGB5¬AD÷1492597800¬ADE÷1492597800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Daejeon¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAE¬AE÷Daejeon¬WU÷daejeon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷YEU¬AF÷Yeungnam University¬WV÷yeungnam-university¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷jV0fFHdC¬AD÷1492597800¬ADE÷1492597800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimhae¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimhae¬WU÷gimhae¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JEJ¬AF÷Jeju¬WV÷jeju¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hbNPUdda¬AD÷1492597800¬ADE÷1492597800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Incheon¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INC¬AE÷Incheon¬WU÷incheon¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SUW¬AF÷Suwon¬WV÷suwon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Q9QiYV2i¬AD÷1492597800¬ADE÷1492597800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seoul¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEO¬AE÷Seoul¬WU÷seoul¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷ANY¬AF÷Anyang¬WV÷anyang¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷AZXKVxsg¬AD÷1492597800¬ADE÷1492597800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ulsan Hyundai¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHU¬AF÷Chuncheon¬WV÷chuncheon¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷ULS¬AE÷Ulsan Hyundai¬WU÷ulsan-hyundai¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬AN÷n¬~AA÷40PeXkIc¬AD÷1492596000¬ADE÷1492596000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ajou¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AJO¬AE÷Ajou¬WU÷ajou¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ANS¬AF÷Asan Mugunghwa¬WV÷asan-mugunghwa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷29UCXbCt¬AD÷1492596000¬ADE÷1492596000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Daegu¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAE¬AE÷Daegu¬WU÷daegu¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GYE¬AF÷Gyeongnam¬WV÷gyeongnam¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷Ora2DeRO¬AD÷1492596000¬ADE÷1492596000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gangneung¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷Sangju Sangmu¬WV÷sangju-sangmu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷GAN¬AE÷Gangneung¬WU÷gangneung¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷I5KySftI¬AD÷1492596000¬ADE÷1492596000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gangwon¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAN¬AE÷Gangwon¬WU÷gangwon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DAE¬AF÷Daejeon Korail¬WV÷daejeon-korail¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷C6xA9nQj¬AD÷1492596000¬ADE÷1492596000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Gwangju¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GWA¬AE÷Gwangju¬WU÷gwangju¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷4¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷YON¬AF÷Yonsei¬WV÷yonsei¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷ph0bEyCI¬AD÷1492596000¬ADE÷1492596000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jeonnam¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEO¬AE÷Jeonnam¬WU÷jeonnam¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷JEO¬AF÷Jeonju Citizen¬WV÷jeonju-citizen¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷00roxu4P¬AD÷1492596000¬ADE÷1492596000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seongnam¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEO¬AE÷Seongnam¬WU÷seongnam¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷CHE¬AF÷Cheongju City¬WV÷cheongju-city¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷b3Y5ASAp¬AD÷1492581600¬ADE÷1492581600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Jeonbuk¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEO¬AE÷Jeonbuk¬WU÷jeonbuk¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BUC¬AF÷Bucheon¬WV÷bucheon¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷MyK0W9X3¬AD÷1492581600¬ADE÷1492581600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pocheon¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GYE¬AF÷Gyeongju KHNP¬WV÷gyeongju-khnp¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷POC¬AE÷Pocheon¬WU÷pocheon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷dWTGWIRn¬AD÷1492578300¬ADE÷1492578300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mokpo City¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YAN¬AF÷Yangpyeong¬WV÷yangpyeong¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷MOK¬AE÷Mokpo City¬WU÷mokpo-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷AF5N93z6¬AD÷1490785200¬ADE÷1490785200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anyang¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANY¬AE÷Anyang¬WU÷anyang¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HON¬AF÷Honam University¬WV÷honam-university¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷rgZQAqLa¬AD÷1490783400¬ADE÷1490783400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bucheon¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUC¬AE÷Bucheon¬WU÷bucheon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷INC¬AF÷Incheon University¬WV÷incheon-university¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷nwfNzXvM¬AD÷1490783400¬ADE÷1490783400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hwaseong¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HWA¬AE÷Hwaseong¬WU÷hwaseong¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GYE¬AF÷Gyeongnam¬WV÷gyeongnam¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷dxXEDoys¬AD÷1490781600¬ADE÷1490781600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Asan Mugunghwa¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANS¬AE÷Asan Mugunghwa¬WU÷asan-mugunghwa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷HAN¬AF÷Hanyang University¬WV÷hanyang-university¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷dCqcUUHk¬AD÷1490781600¬ADE÷1490781600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Busan Kyotong¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUS¬AE÷Busan Kyotong¬WU÷busan-kyotong¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GIM¬AF÷Gimhae¬WV÷gimhae¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷C6nBwZf3¬AD÷1490781600¬ADE÷1490781600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Gangneung¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAN¬AE÷Gangneung¬WU÷gangneung¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ANS¬AF÷Ansan Greeners¬WV÷ansan-greeners¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷jefnIRSP¬AD÷1490781600¬ADE÷1490781600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cheonan City¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAE¬AF÷Daejeon¬WV÷daejeon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷CHE¬AE÷Cheonan City¬WU÷cheonan-city¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷dxBqb6yf¬AD÷1490781600¬ADE÷1490781600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Paju Citizen¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAJ¬AE÷Paju Citizen¬WU÷paju-citizen¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CHE¬AF÷Cheongju City¬WV÷cheongju-city¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷42zNBP5g¬AD÷1490781600¬ADE÷1490781600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Seongnam¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SUW¬AF÷Suwon City¬WV÷suwon-city¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SEO¬AE÷Seongnam¬WU÷seongnam¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷ILpgVA2q¬AD÷1490774400¬ADE÷1490774400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Busan¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUS¬AE÷Busan¬WU÷busan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷GIM¬AF÷Gimpo C.¬WV÷gimpo-citizen¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷QThRZjfS¬AD÷1490770800¬ADE÷1490770800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Daejeon Korail¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAE¬AE÷Daejeon Korail¬WU÷daejeon-korail¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷YAN¬AF÷Yangju Citizen¬WV÷yangju-citizen¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷AuyJC5jm¬AD÷1490770800¬ADE÷1490770800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gyeongju KHNP¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GYE¬AE÷Gyeongju KHNP¬WU÷gyeongju-khnp¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷SUN¬AF÷Sunmoon Uni.¬WV÷sunmoon-university¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷YFm7vFuc¬AD÷1490770800¬ADE÷1490770800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yonsei¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YON¬AE÷Yonsei¬WU÷yonsei¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷YON¬AF÷Yong In¬WV÷yong-in¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷C4erJ7DJ¬AD÷1490767200¬ADE÷1490767200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Chuncheon¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHU¬AE÷Chuncheon¬WU÷chuncheon¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KOR¬AF÷Korea University¬WV÷korea-university¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4E4IyDPF¬AD÷1490767200¬ADE÷1490767200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jeonju Citizen¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEO¬AE÷Jeonju Citizen¬WU÷jeonju-citizen¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷GYE¬AF÷Gyeonggi Central¬WV÷gyeonggi-central¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷Ol20fOzJ¬AD÷1490767200¬ADE÷1490767200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pocheon¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POC¬AE÷Pocheon¬WU÷pocheon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SEO¬AF÷Seoul E.¬WV÷seoul-e-land¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷pb3de4LC¬AD÷1490767200¬ADE÷1490767200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yangpyeong¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAN¬AE÷Yangpyeong¬WU÷yangpyeong¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷CHE¬AF÷Cheongju Jikji¬WV÷cheongju-jikji¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷jaAmcQj0¬AD÷1490763600¬ADE÷1490763600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Mokpo City¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOK¬AE÷Mokpo City¬WU÷mokpo-city¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHA¬AF÷Changwon¬WV÷changwon¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷2ZDidp66¬AD÷1490763600¬ADE÷1490763600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Yeungnam University¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEU¬AE÷Yeungnam University¬WU÷yeungnam-university¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HON¬AF÷Hongik¬WV÷hongik¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷6ToFxgA9¬AD÷1490760000¬ADE÷1490760000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gyeongju Citizen¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GYE¬AE÷Gyeongju Citizen¬WU÷gyeongju-citizen¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷AJO¬AF÷Ajou¬WV÷ajou¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~
1
1500929238
78
fixtures
SA÷1¬~ZA÷JIŽNÍ KOREA: Pohár¬ZEE÷v9CGIu4N¬ZB÷106¬ZY÷Jižní Korea¬ZC÷ljCE2GoH¬ZD÷p¬ZE÷lb46mgb0¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷106_v9CGIu4N¬ZJ÷2¬ZL÷/cz/fotbal/jizni-korea/pohar/¬ZX÷00Jižní Korea 011 Korea0060000000169000Pohár 005......000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Jižní Korea¬~AA÷8SbW3LO5¬AD÷1502272800¬ADE÷1502272800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jeonnam¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEO¬AE÷Jeonnam¬WU÷jeonnam¬WN÷BUS¬AF÷Busan¬WV÷busan¬AN÷n¬~AA÷nPIFno8f¬AD÷1502274600¬ADE÷1502274600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Suwon¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUW¬AE÷Suwon¬WU÷suwon¬WN÷GWA¬AF÷Gwangju¬WV÷gwangju¬AN÷n¬~AA÷4fhu2agI¬AD÷1502274600¬ADE÷1502274600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ulsan Hyundai¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ULS¬AE÷Ulsan Hyundai¬WU÷ulsan-hyundai¬WN÷SAN¬AF÷Sangju Sangmu¬WV÷sangju-sangmu¬AN÷n¬~AA÷nJcz3uvC¬AD÷1502276400¬ADE÷1502276400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seongnam¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEO¬AE÷Seongnam¬WU÷seongnam¬WN÷MOK¬AF÷Mokpo City¬WV÷mokpo-city¬AN÷n¬~
1
1500929238
4

Jižní Korea

Sev. a Stř. Amerika

Jižní Amerika

Evropa

Asie

Austrálie a Oceánie

Afrika

Ostatní soutěže