Fotbal, USA: Pohár US Open 2017 live výsledky, tabulka, rozlosování

Fotbal » USA » Pohár US Open » 2017

Pohár US Open
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷USA: Pohár US Open¬ZEE÷8dUVq2Un¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷QDSrc5tR¬ZD÷p¬ZE÷6DkoVcub¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_8dUVq2Un¬ZJ÷2¬ZL÷/cz/fotbal/usa/pohar-us-open/¬ZX÷00USA 003......0040000000169000Pohár US Ope013S Open000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷KSyTHg9M¬AD÷1495074600¬ADE÷1495074600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden State Force¬ER÷1/64-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Golden State Force¬WU÷golden-state-force¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ORA¬AF÷Orange County SC¬WV÷orange-county-sc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷2iRXGDOS¬AD÷1495074600¬ADE÷1495074600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷L.A. Wolves¬ER÷1/64-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WOL¬AE÷L.A. Wolves¬WU÷l-a-wolves¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHU¬AF÷Chula Vista¬WV÷chula-vista¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷CQG7AB1d¬AD÷1495074600¬ADE÷1495074600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷OSA FC¬ER÷1/64-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OSA¬AE÷OSA FC¬WU÷osa-fc¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷REN¬AF÷Reno¬WV÷reno-1868¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷40DaCXWq¬AD÷1495074600¬ADE÷1495074600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Republic¬ER÷1/64-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Republic¬WU÷sacramento-republic¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷ANA¬AF÷Anahuac¬WV÷anahuac¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷6PXOIZgG¬AD÷1495072800¬ADE÷1495072800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fuego¬ER÷1/64-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FRE¬AE÷Fuego¬WU÷fuego¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Rising¬WV÷phoenix-rising¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷YZH3Binj¬AD÷1495072800¬ADE÷1495072800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Francisco Deltas¬ER÷1/64-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷San Francisco Deltas¬WU÷san-francisco-deltas¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BUR¬AF÷Burlingame¬WV÷burlingame¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷C2YKJFvA¬AD÷1495069200¬ADE÷1495069200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Springs¬ER÷1/64-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colorado Springs¬WU÷colorado-springs¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷TUC¬AF÷Tucson¬WV÷tucson¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷E9JFMHfi¬AD÷1495065600¬ADE÷1495065600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Dutch Lions¬ER÷1/64-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEN¬AE÷Houston Dutch Lions¬WU÷houston-dutch-lions¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SKO¬AF÷San Antonio¬WV÷san-antonio-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8SGQEvY7¬AD÷1495065600¬ADE÷1495065600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago United¬ER÷1/64-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago United¬WU÷chicago-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh¬WV÷pittsburgh¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷YBZGKeP3¬AD÷1495065600¬ADE÷1495065600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Energy¬ER÷1/64-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHO¬AE÷Oklahoma City Energy¬WU÷oklahoma-city-energy-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬WN÷MOR¬AF÷Moreno Valley¬WV÷moreno-valley¬AK÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷h0IJLyAc¬AD÷1495065600¬ADE÷1495065600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tulsa Roughnecks¬ER÷1/64-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TUL¬AE÷Tulsa Roughnecks¬WU÷tulsa-roughnecks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Energy U23¬WV÷oklahoma-city-energy-fc¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷06VXcYHj¬AD÷1495065600¬ADE÷1495065600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Wichita¬ER÷1/64-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FC¬AE÷Wichita¬WU÷fc-wichita¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷3¬AT÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷SAI¬AF÷Saint Louis¬WV÷saint-louis¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷OMe95PJa¬AD÷1495063800¬ADE÷1495063800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami FC¬ER÷1/64-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SOU¬AF÷South Florida Surf¬WV÷south-florida-surf¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷MIA¬AE÷Miami FC¬WU÷miami-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬AN÷n¬~AA÷Ctcp7xe4¬AD÷1495063800¬ADE÷1495063800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Michigan Bucks¬ER÷1/64-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIC¬AE÷Michigan Bucks¬WU÷michigan-bucks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷IND¬AF÷Indy Eleven¬WV÷indy-eleven¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷n3RTbE2p¬AD÷1495063800¬ADE÷1495063800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Ocean City¬ER÷1/64-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAR¬AF÷Harrisburg City Islanders¬WV÷harrisburg-city¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷OCE¬AE÷Ocean City¬WU÷ocean-city¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷jyCkoeYp¬AD÷1495062000¬ADE÷1495062000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston City¬ER÷1/64-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TYM¬AE÷Boston City¬WU÷boston-city¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GPS¬AF÷GPS Omens¬WV÷gps-omens¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷6qfx9bQi¬AD÷1495062000¬ADE÷1495062000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carolina Dynamo¬ER÷1/64-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Dynamo¬WU÷carolina-dynamo¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CAR¬AF÷North Carolina¬WV÷north-carolina-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷2Vkc4zuN¬AD÷1495062000¬ADE÷1495062000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Cincinnati¬ER÷1/64-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati¬WU÷fc-cincinnati¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷POH¬AF÷AFC Cleveland¬WV÷afc-cleveland¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷06gt8Iub¬AD÷1495062000¬ADE÷1495062000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Eagles¬ER÷1/64-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Eagles¬WU÷charlotte-eagles¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Independ.¬WV÷charlotte-independence¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷SheY9vBo¬AD÷1495062000¬ADE÷1495062000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami United¬ER÷1/64-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIA¬AE÷Miami United¬WU÷miami-united¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville A.¬WV÷jacksonville-armada¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Yeog5GPG¬AD÷1495062000¬ADE÷1495062000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reading¬ER÷1/64-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NEW¬AF÷New York Cosmos¬WV÷new-york-cosmos¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷REA¬AE÷Reading¬WU÷reading¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷6ooE4qZ5¬AD÷1495062000¬ADE÷1495062000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Richmond Kickers¬ER÷1/64-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Kickers¬WU÷richmond-kickers¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHR¬AF÷Christos¬WV÷christos¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷EBlM2N3I¬AD÷1495062000¬ADE÷1495062000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rochester¬ER÷1/64-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROC¬AE÷Rochester¬WU÷rochester¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷MOT¬AF÷Motown¬WV÷motown¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷f5nk6dAA¬AD÷1495062000¬ADE÷1495062000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tartan Devils¬ER÷1/64-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAR¬AE÷Tartan Devils¬WU÷tartan-devils-oak-avalon¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LOU¬AF÷Louisville City¬WV÷louisville-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷9¬BB÷4¬BD÷5¬AN÷n¬~AA÷KlkI33lC¬AD÷1495049400¬ADE÷1495049400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta¬ER÷1/64-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta¬WU÷atlanta¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CHA¬AF÷Charleston¬WV÷charleston¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷tMl13ffT¬AD÷1494977400¬ADE÷1494977400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay¬ER÷1/64-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay¬WU÷tampa-bay¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville A. U23¬WV÷jacksonville-armada¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1495934270
54
fixtures
SA÷1¬~ZA÷USA: Pohár US Open¬ZEE÷8dUVq2Un¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷QDSrc5tR¬ZD÷p¬ZE÷6DkoVcub¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_8dUVq2Un¬ZJ÷2¬ZL÷/cz/fotbal/usa/pohar-us-open/¬ZX÷00USA 003......0040000000169000Pohár US Ope013S Open000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷SzMWTuoC¬AD÷1496187000¬ADE÷1496187000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Michigan Bucks¬ER÷1/32-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIC¬AE÷Michigan Bucks¬WU÷michigan-bucks¬WN÷SAI¬AF÷Saint Louis¬WV÷saint-louis¬AN÷n¬~AA÷OrPFXNom¬AD÷1496271600¬ADE÷1496271600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati¬ER÷1/32-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati¬WU÷fc-cincinnati¬WN÷LOU¬AF÷Louisville City¬WV÷louisville-city¬AN÷n¬~AA÷phQBY3Wt¬AD÷1496271600¬ADE÷1496271600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville A.¬ER÷1/32-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville A.¬WU÷jacksonville-armada¬WN÷CHA¬AF÷Charleston¬WV÷charleston¬AN÷n¬~AA÷SCwpwpOP¬AD÷1496271600¬ADE÷1496271600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rochester¬ER÷1/32-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROC¬AE÷Rochester¬WU÷rochester¬WN÷GPS¬AF÷GPS Omens¬WV÷gps-omens¬AN÷n¬~AA÷EXHSULV5¬AD÷1496273400¬ADE÷1496273400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami FC¬ER÷1/32-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIA¬AE÷Miami FC¬WU÷miami-fc¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay¬WV÷tampa-bay¬AN÷n¬~AA÷KAIOV1Ga¬AD÷1496273400¬ADE÷1496273400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Carolina¬ER÷1/32-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷North Carolina¬WU÷north-carolina-fc¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Independ.¬WV÷charlotte-independence¬AN÷n¬~AA÷tKJKWs1g¬AD÷1496273400¬ADE÷1496273400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reading¬ER÷1/32-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REA¬AE÷Reading¬WU÷reading¬WN÷HAR¬AF÷Harrisburg City Islanders¬WV÷harrisburg-city¬AN÷n¬~AA÷AaByTa0I¬AD÷1496275200¬ADE÷1496275200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago United¬ER÷1/32-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago United¬WU÷chicago-united¬WN÷CHR¬AF÷Christos¬WV÷christos¬AN÷n¬~AA÷ljAuSJFO¬AD÷1496275200¬ADE÷1496275200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tulsa Roughnecks¬ER÷1/32-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TUL¬AE÷Tulsa Roughnecks¬WU÷tulsa-roughnecks¬WN÷SKO¬AF÷San Antonio¬WV÷san-antonio-fc¬AN÷n¬~AA÷27DMj3hP¬AD÷1496278800¬ADE÷1496278800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Springs¬ER÷1/32-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colorado Springs¬WU÷colorado-springs¬WN÷CHO¬AF÷Oklahoma City Energy¬WV÷oklahoma-city-energy-fc¬AN÷n¬~AA÷4GalnN0t¬AD÷1496280600¬ADE÷1496280600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Rising¬ER÷1/32-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SAN¬AF÷San Francisco Deltas¬WV÷san-francisco-deltas¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Rising¬WU÷phoenix-rising¬AN÷n¬~AA÷nukgosGn¬AD÷1496284200¬ADE÷1496284200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷L.A. Wolves¬ER÷1/32-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WOL¬AE÷L.A. Wolves¬WU÷l-a-wolves¬WN÷ORA¬AF÷Orange County SC¬WV÷orange-county-sc¬AN÷n¬~AA÷0rgcp1Vh¬AD÷1496284200¬ADE÷1496284200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sacramento Republic¬ER÷1/32-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Republic¬WU÷sacramento-republic¬WN÷REN¬AF÷Reno¬WV÷reno-1868¬AN÷n¬~AA÷nX67hJT5¬AD÷1497407400¬ADE÷1497407400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Sounders¬ER÷1/16-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬WV÷portland-timbers¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬WU÷seattle-sounders¬AN÷n¬~AA÷hYDbfuag¬AD÷1497483000¬ADE÷1497483000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Red Bulls¬ER÷1/16-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷New York Red Bulls¬WU÷new-york-red-bulls¬WN÷NEW¬AF÷New York City¬WV÷new-york-city¬AN÷n¬~AA÷48H2gaEa¬AD÷1497486600¬ADE÷1497486600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sporting Kansas City¬ER÷1/16-finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬WV÷minnesota-united¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬WU÷sporting-kansas-city¬AN÷n¬~
1
1495934270
16

USA

Sev. a Stř. Amerika

Jižní Amerika

Evropa

Asie

Austrálie a Oceánie

Afrika

Ostatní soutěže