Fotbal, Vietnam: V-League 2017 live výsledky, tabulka, rozlosování

Fotbal » Vietnam » V-League » 2017

results
1
1481340370
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷VIETNAM: V-League¬ZEE÷CGXGiMTB¬ZB÷206¬ZY÷Vietnam¬ZC÷0GIqpE0d¬ZD÷s¬ZE÷SpRYTmUS¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷206_CGXGiMTB¬ZJ÷2¬ZL÷/cz/fotbal/vietnam/v-league/¬ZX÷00Vietnam 007ietnam0010000000153000V-League 008League000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬~AA÷2gKGUtcl¬AD÷1483866000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Binh Duong¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BIN¬AE÷Binh Duong¬WU÷binh-duong¬WN÷KHA¬AF÷Khanh Hoa¬WV÷khanh-hoa¬AN÷n¬~AA÷pI9LT0Cf¬AD÷1483866000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Can Tho¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LON¬AF÷Long An¬WV÷long-an¬WM÷CAN¬AE÷Can Tho¬WU÷can-tho¬AN÷n¬~AA÷YwjGkrZD¬AD÷1483866000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Da Nang¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAN¬AE÷Da Nang¬WU÷da-nang¬WN÷GIA¬AF÷Gia Lai¬WV÷gia-lai¬AN÷n¬~AA÷O88PSKR0¬AD÷1483866000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hai Phong¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAI¬AE÷Hai Phong¬WU÷hai-phong¬WN÷SAI¬AF÷Sai Gon FC¬WV÷sai-gon-fc¬AN÷n¬~AA÷WYBXQbdD¬AD÷1483866000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ho Chi Minh¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BHT¬AF÷BHTS Quang Nam¬WV÷bhts-quang-nam¬WM÷MIN¬AE÷Ho Chi Minh¬WU÷ho-chi-minh¬AN÷n¬~AA÷WO8Jl2lK¬AD÷1483866000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Thanh Hoa¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷THA¬AE÷Thanh Hoa¬WU÷thanh-hoa¬WN÷SON¬AF÷Song Lam Nghe An¬WV÷song-lam-nghe-an¬AN÷n¬~AA÷hrDTRvs7¬AD÷1483866000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷T&T Ha Noi¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TTH¬AE÷T&T Ha Noi¬WU÷t-t-ha-noi¬WN÷THA¬AF÷Than Quang Ninh¬WV÷than-quang-ninh¬AN÷n¬~
1
1481340370
7

Vietnam

Sev. a Stř. Amerika

Jižní Amerika

Evropa

Asie

Austrálie a Oceánie

Afrika

Ostatní soutěže