Bejzbol, Svijet: Friendly International 2017 rezultati uživo, raspored, tablice

Bejzbol » Svijet » Friendly International » 2017

Friendly International
Loading ...
results
6
1488284423
0
fixtures
SA÷6¬~ZA÷SVIJET: Friendly International¬ZEE÷YwLbVsK8¬ZB÷8¬ZY÷Svijet¬ZC÷OzRl2pNa¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷2¬ZH÷8_YwLbVsK8¬ZJ÷2¬ZL÷/hr/bejzbol/svijet/friendly-international/¬ZX÷06Svijet 006Svijet0660000000157000Friendly Int022tional000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Svijet¬~AA÷zNv4R23r¬AD÷1488274200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Južna Koreja¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷AUS¬AF÷Australija¬WV÷australija¬WM÷JUZ¬AE÷Južna Koreja¬WU÷juzna-koreja¬AN÷n¬~AA÷fu9yUXm7¬AD÷1488276000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷31¬CX÷Japan¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1488283105¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷JAP¬AE÷Japan¬WU÷japan¬WF÷5¬WH÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬WN÷TAJ¬AF÷Tajvan¬WV÷chinese-taipei¬WG÷14¬WI÷0¬WC÷2¬AH÷8¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬BH÷1¬BJ÷3¬BL÷1¬AN÷n¬~AA÷Oz5MSzeb¬AD÷1488909900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baltimore Orioles¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Orioles¬WU÷baltimore-orioles¬WN÷DOM¬AF÷Dominikanska Republika¬WV÷dominikanska-republika¬AN÷n¬~AA÷xv9QRfA4¬AD÷1488910020¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Blue Jays¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Blue Jays¬WU÷toronto-blue-jays¬WN÷KAN¬AF÷Kanada¬WV÷kanada¬AN÷n¬~AA÷K2bVQEPA¬AD÷1488917100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Cubs¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WN÷ITA¬AF÷Italija¬WV÷italija¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Cubs¬WU÷chicago-cubs¬AN÷n¬~AA÷bgcZPYvH¬AD÷1488917400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Diego Padres¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Padres¬WU÷san-diego-padres¬WN÷MEK¬AF÷Meksiko¬WV÷meksiko¬AN÷n¬~AA÷j3z2869q¬AD÷1488996300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Yankees¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷NYY¬AE÷New York Yankees¬WU÷new-york-yankees¬WN÷KAN¬AF÷Kanada¬WV÷kanada¬AN÷n¬~AA÷UgZ57QOk¬AD÷1488996300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Pirates¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Pirates¬WU÷pittsburgh-pirates¬WN÷DOM¬AF÷Dominikanska Republika¬WV÷dominikanska-republika¬AN÷n¬~AA÷vPGdUmW2¬AD÷1489003500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City Royals¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Royals¬WU÷kansas-city-royals¬WN÷VEN¬AF÷Venezuela¬WV÷venezuela¬AN÷n¬~AA÷Es99RoGL¬AD÷1489003500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oakland Athletics¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Athletics¬WU÷oakland-athletics¬WN÷ITA¬AF÷Italija¬WV÷italija¬AN÷n¬~AA÷IFF0T7o9¬AD÷1489003500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Francisco Giants¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷SFG¬AE÷San Francisco Giants¬WU÷san-francisco-giants¬WN÷POR¬AF÷Portoriko¬WV÷puerto-rico¬AN÷n¬~AA÷848DQ5VR¬AD÷1489003800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Diamondbacks¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Diamondbacks¬WU÷arizona-diamondbacks¬WN÷MEK¬AF÷Meksiko¬WV÷meksiko¬AN÷n¬~AA÷rcauMPwq¬AD÷1489016100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Rays¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Rays¬WU÷tampa-bay-rays¬WN÷KOL¬AF÷Kolumbija¬WV÷kolumbija¬AN÷n¬~AA÷0Otv5w2b¬AD÷1489017900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Twins¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Twins¬WU÷minnesota-twins¬WN÷SAD¬AF÷SAD¬WV÷sad¬AN÷n¬~AA÷YVTQeZOp¬AD÷1489082700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Red Sox¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WN÷SAD¬AF÷SAD¬WV÷sad¬WM÷BOS¬AE÷Boston Red Sox¬WU÷boston-red-sox¬AN÷n¬~AA÷4CmlK38e¬AD÷1489082700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Twins¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Twins¬WU÷minnesota-twins¬WN÷KOL¬AF÷Kolumbija¬WV÷kolumbija¬AN÷n¬~AA÷CxidIsw8¬AD÷1489089900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Rangers¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷TEX¬AE÷Texas Rangers¬WU÷texas-rangers¬WN÷VEN¬AF÷Venezuela¬WV÷venezuela¬AN÷n¬~AA÷GAHxRZt8¬AD÷1489090200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Rockies¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rockies¬WU÷colorado-rockies¬WN÷POR¬AF÷Portoriko¬WV÷puerto-rico¬AN÷n¬~~
6
1488284423
18

Svijet

Sjeverna & Centralna Amerika

Južna Amerika

Europa

Azija

Australija & Oceanija

Druga natjecanja