Nogomet, Argentina: Copa Argentina 2017 rezultati uživo, raspored, tablice

Nogomet » Argentina » Copa Argentina » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷jm0p2dZG¬ZD÷p¬ZE÷hrugw4Bd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/hr/nogomet/argentina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentina 009entina0060000000169000Copa Argenti014entina000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷SWHsQBCq¬AD÷1508792400¬ADE÷1508792400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬WU÷godoy-cruz¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷ROS¬AF÷Rosario¬WV÷rosario¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷EPy7WDZF¬AD÷1508371800¬ADE÷1508371800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬WU÷river-plate¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Atlanta¬WV÷atletico-atlanta¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷G0YK4iiR¬AD÷1507582800¬ADE÷1507582800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Belgrano¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Atlanta¬WV÷atletico-atlanta¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷BEL¬AE÷Belgrano¬WU÷ca-belgrano¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷bBWu3V6b¬AD÷1507413600¬ADE÷1507413600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬WU÷river-plate¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷DEF¬AF÷Defensa y Justicia¬WV÷defensa-y-justicia¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Ysvh0TjH¬AD÷1507332600¬ADE÷1507332600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Huracan¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan¬WU÷huracan¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield¬WV÷velez-sarsfield¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Wt46ZMtd¬AD÷1507162200¬ADE÷1507162200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atl. Tucuman¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atl. Tucuman¬WU÷atletico-tucuman¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Junin¬WV÷sarmiento-junin¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷jJlm19yB¬AD÷1507150800¬ADE÷1507150800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Union Santa Fe¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe¬WU÷union-santa-fe¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Moron¬WV÷deportivo-moron¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hYVq2kM4¬AD÷1507142400¬ADE÷1507142400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olimpo¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpo¬WU÷olimpo¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬WV÷gimnasia-mendoza¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷CYxdam6N¬AD÷1506628800¬ADE÷1506628800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAN¬AF÷Banfield¬WV÷banfield¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬WU÷godoy-cruz¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷t8s0b7LT¬AD÷1506557400¬ADE÷1506557400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rosario¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬WU÷rosario¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors¬WV÷boca-juniors¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷dGFTkduR¬AD÷1506015000¬ADE÷1506015000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atletico Atlanta¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Atlanta¬WU÷atletico-atlanta¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷PAC¬AF÷Pacifico¬WV÷pacifico¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Played 2x33 minutes.¬AN÷n¬~AA÷K0P6VdZp¬AD÷1505866200¬ADE÷1505866200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Independiente¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬WU÷independiente¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ATL¬AF÷Atl. Tucuman¬WV÷atletico-tucuman¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷raOHDiB4¬AD÷1505344200¬ADE÷1505344200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guillermo Brown¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUI¬AE÷Guillermo Brown¬WU÷guillermo-brown¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors¬WV÷boca-juniors¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1508805503
58
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷jm0p2dZG¬ZD÷p¬ZE÷hrugw4Bd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/hr/nogomet/argentina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentina 009entina0060000000169000Copa Argenti014entina000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷8nyBVXlM¬AD÷1508803800¬ADE÷1508803800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷12¬CX÷Olimpo¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1508803805¬BX÷¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpo¬WU÷olimpo¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Moron¬WV÷deportivo-moron¬AH÷0¬BB÷0¬AL÷{"2":[{"BU":"\/hr\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/hr\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-SIZoFlWS.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷nwzFUi4S¬AD÷1508890200¬ADE÷1508890200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Tucuman¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield¬WV÷velez-sarsfield¬WM÷ATL¬AE÷Atl. Tucuman¬WU÷atletico-tucuman¬AL÷{"2":[{"BU":"\/hr\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/hr\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-SIZoFlWS.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AN÷y¬MW÷16¬~~
1
1508805503
2

Argentina

Sjeverna & Centralna Amerika

Južna Amerika

Europa

Azija

Australija & Oceanija

Afrika

Druga natjecanja