Nogomet, Južna Afrika: Telkom Knockout 2016 rezultati uživo, raspored, tablice

Nogomet » Južna Afrika » Telkom Knockout » 2016

results
SA÷1¬~ZA÷JUŽNA AFRIKA: Telkom Knockout¬ZEE÷t6G9wMZN¬ZB÷175¬ZY÷Južna Afrika¬ZC÷UPuHpwPi¬ZD÷p¬ZE÷pINybJaN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_t6G9wMZN¬ZJ÷2¬ZL÷/hr/nogomet/juzna-afrika/telkom-knockout/¬ZX÷00Južna Afrika012Afrika0030000000153000Telkom Knock015ockout000¬ZS÷2016¬ZCC÷0¬~AA÷vNihdvwb¬AD÷1480176000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Supersport¬ER÷Polufinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUP¬AE÷Supersport¬WU÷supersport¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ORL¬AF÷Orlando¬WV÷orlando¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷db2mcKNi¬AD÷1480165200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cape Town City¬ER÷Polufinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town City¬WU÷cape-town-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷FRE¬AF÷Free State Stars¬WV÷free-state-stars¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷rLyMjo0G¬AD÷1478437200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Kaizer¬ER÷Četvrt-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer¬WU÷kaizer¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷FRE¬AF÷Free State Stars¬WV÷free-state-stars¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷QqsHiRpA¬AD÷1478370600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando¬ER÷Četvrt-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando¬WU÷orlando¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷HIG¬AF÷Highlands¬WV÷highlands¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷ngrDh7V3¬AD÷1478361600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Mamelodi¬ER÷Četvrt-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi¬WU÷mamelodi¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SUP¬AF÷Supersport¬WV÷supersport¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hWr9gmGc¬AD÷1478350800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Baroka¬ER÷Četvrt-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAR¬AE÷Baroka¬WU÷baroka¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷CAP¬AF÷Cape Town City¬WV÷cape-town-city¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Y9f2JQL3¬AD÷1477584000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mamelodi¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi¬WU÷mamelodi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷POL¬AF÷Polokwane¬WV÷polokwane-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷SfCt2PjT¬AD÷1477227600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baroka¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WN÷PLA¬AF÷Platinum Stars¬WV÷platinum-stars¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷BAR¬AE÷Baroka¬WU÷baroka¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷plE7cqap¬AD÷1477227600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando¬WU÷orlando¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷GOL¬AF÷Golden Arrows¬WV÷golden-arrows¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷OvDBd3Ej¬AD÷1477160100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Kaizer¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer¬WU÷kaizer¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAR¬AF÷Maritzburg Utd¬WV÷maritzburg-utd¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷vmebK66c¬AD÷1477160100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Supersport¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUP¬AE÷Supersport¬WU÷supersport¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AJA¬AF÷Ajax Cape Town¬WV÷ajax-cape-town¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷QqifLnii¬AD÷1477141200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Free State Stars¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits¬WV÷bidvest-wits¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷FRE¬AE÷Free State Stars¬WU÷free-state-stars¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷C0g6IpyA¬AD÷1477072800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Highlands¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HIG¬AE÷Highlands¬WU÷highlands¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chippa United¬WV÷chippa-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷l4Dx35yN¬AD÷1476898200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Cape Town City¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town City¬WU÷cape-town-city¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic¬WV÷bloem-celtic¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1481100258
14
fixtures
SA÷1¬~ZA÷JUŽNA AFRIKA: Telkom Knockout¬ZEE÷t6G9wMZN¬ZB÷175¬ZY÷Južna Afrika¬ZC÷UPuHpwPi¬ZD÷p¬ZE÷pINybJaN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_t6G9wMZN¬ZJ÷2¬ZL÷/hr/nogomet/juzna-afrika/telkom-knockout/¬ZX÷00Južna Afrika012Afrika0030000000153000Telkom Knock015ockout000¬ZS÷2016¬ZCC÷0¬~AA÷WU9huOjJ¬AD÷1481385600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cape Town City¬ER÷Finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town City¬WU÷cape-town-city¬WN÷SUP¬AF÷Supersport¬WV÷supersport¬AN÷n¬~
1
1481100258
1

Južna Afrika

Sjeverna & Centralna Amerika

Južna Amerika

Europa

Azija

Australija & Oceanija

Afrika

Druga natjecanja