Foci, Dél-Afrika: Premier League 2017/2018 élő eredmények, meccsek, tabellák

Foci » Dél-Afrika » Premier League » 2017/2018

results
1
1502896756
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷DÉL-AFRIKA: Premier League¬ZEE÷WYFXQ1KH¬ZB÷175¬ZY÷Dél-Afrika¬ZC÷Io6bdfd3¬ZD÷p¬ZE÷tznEi8EC¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷175_WYFXQ1KH¬ZJ÷2¬ZL÷/hu/foci/del-afrika/premier-league/¬ZX÷00Dél-Afrika 010Afrika0000000000169000Premier Leag014League000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Dél-Afrika¬~AA÷CvUdPg4j¬AD÷1503079200¬ADE÷1503079200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bidvest Wits¬ER÷1. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BID¬AE÷Bidvest Wits¬WU÷bidvest-wits¬WN÷CAP¬AF÷Cape Town City¬WV÷cape-town-city¬AN÷n¬~AA÷M9BmnHB3¬AD÷1503147600¬ADE÷1503147600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Amazulu¬ER÷1. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMA¬AE÷Amazulu¬WU÷amazulu¬WN÷FRE¬AF÷Free State Stars¬WV÷free-state-stars¬AN÷n¬~AA÷voMrmcdc¬AD÷1503147600¬ADE÷1503147600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Polokwane¬ER÷1. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEN¬AE÷Polokwane¬WU÷polokwane-city¬WN÷BAR¬AF÷Baroka¬WV÷baroka¬AN÷n¬~AA÷QsIvlwsi¬AD÷1503147600¬ADE÷1503147600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Supersport¬ER÷1. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUP¬AE÷Supersport¬WU÷supersport¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi¬WV÷mamelodi¬AN÷n¬~AA÷00AioyR9¬AD÷1503158400¬ADE÷1503158400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando¬ER÷1. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando¬WU÷orlando¬WN÷CHI¬AF÷Chippa United¬WV÷chippa-united¬AN÷n¬~AA÷UZEepetG¬AD÷1503166500¬ADE÷1503166500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ajax Cape Town¬ER÷1. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AJA¬AE÷Ajax Cape Town¬WU÷ajax-cape-town¬WN÷GOL¬AF÷Golden Arrows¬WV÷golden-arrows¬AN÷n¬~AA÷8QDaqFeM¬AD÷1503234000¬ADE÷1503234000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bloem Celtic¬ER÷1. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer¬WV÷kaizer¬WM÷BLO¬AE÷Bloem Celtic¬WU÷bloem-celtic¬AN÷n¬~AA÷jk34rZAS¬AD÷1503234000¬ADE÷1503234000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Platinum Stars¬ER÷1. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLA¬AE÷Platinum Stars¬WU÷platinum-stars¬WN÷MAR¬AF÷Maritzburg Utd¬WV÷maritzburg-utd¬AN÷n¬~AA÷p67wxXmd¬AD÷1503423000¬ADE÷1503423000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baroka¬ER÷2. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Baroka¬WU÷baroka¬WN÷ORL¬AF÷Orlando¬WV÷orlando¬AN÷n¬~AA÷6F8ZxDYk¬AD÷1503423000¬ADE÷1503423000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chippa United¬ER÷2. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AMA¬AF÷Amazulu¬WV÷amazulu¬WM÷CHI¬AE÷Chippa United¬WU÷chippa-united¬AN÷n¬~AA÷Ch9VwgJq¬AD÷1503423000¬ADE÷1503423000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mamelodi¬ER÷2. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi¬WU÷mamelodi¬WN÷LEN¬AF÷Polokwane¬WV÷polokwane-city¬AN÷n¬~AA÷8vgYcEAF¬AD÷1503509400¬ADE÷1503509400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cape Town City¬ER÷2. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town City¬WU÷cape-town-city¬WN÷PLA¬AF÷Platinum Stars¬WV÷platinum-stars¬AN÷n¬~AA÷0EkQazt3¬AD÷1503509400¬ADE÷1503509400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Free State Stars¬ER÷2. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Free State Stars¬WU÷free-state-stars¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits¬WV÷bidvest-wits¬AN÷n¬~AA÷lx72tnur¬AD÷1503509400¬ADE÷1503509400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Golden Arrows¬ER÷2. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Golden Arrows¬WU÷golden-arrows¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic¬WV÷bloem-celtic¬AN÷n¬~AA÷MNjM0GQd¬AD÷1503509400¬ADE÷1503509400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kaizer¬ER÷2. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer¬WU÷kaizer¬WN÷SUP¬AF÷Supersport¬WV÷supersport¬AN÷n¬~AA÷fykUbfe9¬AD÷1503509400¬ADE÷1503509400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maritzburg Utd¬ER÷2. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Maritzburg Utd¬WU÷maritzburg-utd¬WN÷AJA¬AF÷Ajax Cape Town¬WV÷ajax-cape-town¬AN÷n¬~
1
1502896756
240

Dél-Afrika

Észak- és Közép-Amerika

Dél-Amerika

Európa

Ázsia

Ausztrália és Óceánia

Afrika

Más versenysorozatok