Foci, Európa: Európa Liga 2017/2018 élő eredmények, meccsek, tabellák

Foci » Európa » Európa Liga » 2017/2018

results
1
1498220377
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷EURÓPA: Európa Liga - Selejtező¬ZEE÷ClDjv3V5¬ZB÷6¬ZY÷Európa¬ZC÷W694zFU9¬ZD÷t¬ZE÷f5nverwq¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_ClDjv3V5¬ZJ÷1¬ZL÷/hu/foci/europa/europa-liga/¬ZX÷00Európa 006Európa0020000000148000Európa Liga 023ejtező000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Európa¬~AA÷nmNgsO8h¬AD÷1498737600¬ADE÷1498737600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shirak (Arm)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOR¬AF÷Gorica (Slo)¬WV÷gorica¬WM÷SHI¬AE÷Shirak (Arm)¬WU÷shirak¬AM÷1. forduló.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷APGCCRLi¬AD÷1498744800¬ADE÷1498744800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷I. Pavlodar (Kaz)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAV¬AE÷I. Pavlodar (Kaz)¬WU÷i-pavlodar¬WN÷DUN¬AF÷Dunav Ruse (Bul)¬WV÷dunav-ruse¬AM÷1. forduló.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6ir3MmXP¬AD÷1498747500¬ADE÷1498747500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷K. Almaty (Kaz)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALM¬AE÷K. Almaty (Kaz)¬WU÷k-almaty¬WN÷ATL¬AF÷Atlantas (Ltu)¬WV÷atlantas¬AM÷1. forduló.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2NTYGRfm¬AD÷1498748400¬ADE÷1498748400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Partizani (Alb)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Partizani (Alb)¬WU÷partizani¬WN÷BOT¬AF÷Botev Plovdiv (Bul)¬WV÷botev¬AM÷1. forduló.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tnIuz71P¬AD÷1498748400¬ADE÷1498748400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pyunik (Arm)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SLO¬AF÷Slovan Bratislava (Svk)¬WV÷slovan-bratislava¬WM÷PYU¬AE÷Pyunik (Arm)¬WU÷pyunik¬AM÷1. forduló.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IDIkr4gn¬AD÷1498748400¬ADE÷1498748400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ventspils (Lat)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEN¬AE÷Ventspils (Lat)¬WU÷ventspils¬WN÷VAL¬AF÷Valur (Ice)¬WV÷valur¬AM÷1. forduló.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷h88T8qLG¬AD÷1498749600¬ADE÷1498749600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Trencin (Svk)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRE¬AE÷Trencin (Svk)¬WU÷trencin¬WN÷TOR¬AF÷Torpedo Kutaisi (Geo)¬WV÷torpedo-kutaisi¬AM÷1. forduló.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pnc806A6¬AD÷1498750200¬ADE÷1498750200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Minszk (Blr)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIN¬AE÷Dinamo Minszk (Blr)¬WU÷dinamo-minszk¬WN÷RUN¬AF÷Runavik (Fai)¬WV÷runavik¬AM÷1. forduló.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷82kXPMwI¬AD÷1498750200¬ADE÷1498750200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Levadia (Est)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEV¬AE÷Levadia (Est)¬WU÷levadia¬WN÷COR¬AF÷Cork City (Irl)¬WV÷cork-city¬AM÷Másik csapat stadionjában lejátszott meccs. 1. forduló. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YP0tiaxH¬AD÷1498752000¬ADE÷1498752000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Batumi (Geo)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JAG¬AF÷Jagiellonia (Pol)¬WV÷jagiellonia¬WM÷BUK¬AE÷Dinamo Batumi (Geo)¬WU÷dinamo-batumi¬AM÷Másik csapat stadionjában lejátszott meccs. 1. forduló. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EahuO08U¬AD÷1498752000¬ADE÷1498752000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shkendija (Mac)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAC¬AF÷Dacia Chisinau (Mda)¬WV÷dacia-chisinau¬WM÷SHK¬AE÷Shkendija (Mac)¬WU÷shkendija¬AM÷Másik csapat stadionjában lejátszott meccs. 1. forduló. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lvGfC39I¬AD÷1498752000¬ADE÷1498752000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Soligorsk (Blr)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOL¬AE÷Soligorsk (Blr)¬WU÷soligorsk¬WN÷SUD¬AF÷Suduva (Ltu)¬WV÷suduva¬AM÷1. forduló.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2PlyPtgO¬AD÷1498752000¬ADE÷1498752000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vaasa PS (Fin)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VPS¬AE÷Vaasa PS (Fin)¬WU÷vaasa-ps¬WN÷LJU¬AF÷O. Ljubljana (Slo)¬WV÷o-ljubljana¬AM÷1. forduló.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zVUByKxU¬AD÷1498753800¬ADE÷1498753800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kalju (Est)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAL¬AE÷Kalju (Est)¬WU÷kalju¬WN÷B36¬AF÷B36 Torshavn (Fai)¬WV÷b36-torshavn¬AM÷Másik csapat stadionjában lejátszott meccs. 1. forduló. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fHvaNTHJ¬AD÷1498753800¬ADE÷1498753800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lyngby (Den)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LYN¬AE÷Lyngby (Den)¬WU÷lyngby¬WN÷BAN¬AF÷Bangor City (Wal)¬WV÷bangor-city¬AM÷1. forduló.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CzdORr95¬AD÷1498754700¬ADE÷1498754700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beitar Jerusalem (Isr)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Jerusalem (Isr)¬WU÷beitar-jerusalem¬WN÷VAS¬AF÷Vasas (Hun)¬WV÷vasas¬AM÷Másik csapat stadionjában lejátszott meccs. 1. forduló. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GSEAwt8H¬AD÷1498754700¬ADE÷1498754700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ferencvárosi TC (Hun)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FTC¬AE÷Ferencvárosi TC (Hun)¬WU÷ferencvarosi-tc¬WN÷JEL¬AF÷Jelgava (Lat)¬WV÷jelgava¬AM÷1. forduló.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷M5F6vMhB¬AD÷1498755600¬ADE÷1498755600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AEK Larnaca (Cyp)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LIN¬AF÷Lincoln (Gib)¬WV÷lincoln-red-imps¬WM÷LAR¬AE÷AEK Larnaca (Cyp)¬WU÷aek-larnaca¬AM÷1. forduló.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vNcGT4vg¬AD÷1498755600¬ADE÷1498755600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chikhura (Geo)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Chikhura (Geo)¬WU÷chikhura-sachkhere¬WN÷ALT¬AF÷Altach (Aut)¬WV÷altach¬AM÷Másik csapat stadionjában lejátszott meccs. 1. forduló. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UTwQlOTp¬AD÷1498755600¬ADE÷1498755600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Haugesund (Nor)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Coleraine (Nir)¬WV÷coleraine¬WM÷HAU¬AE÷Haugesund (Nor)¬WU÷haugesund¬AM÷1. forduló.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IkGGBoyb¬AD÷1498755600¬ADE÷1498755600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Klaksvik (Fai)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KLA¬AE÷Klaksvik (Fai)¬WU÷klaksvik¬WN÷AIK¬AF÷AIK Stockholm (Swe)¬WV÷aik-stockholm¬AM÷Másik csapat stadionjában lejátszott meccs. 1. forduló. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hCMoEPv6¬AD÷1498755600¬ADE÷1498755600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Levszki Szófia (Bul)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SUT¬AF÷Sutjeska (Mne)¬WV÷sutjeska¬WM÷LEV¬AE÷Levszki Szófia (Bul)¬WU÷levszki-szofia¬AM÷1. forduló.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vNJoqpvt¬AD÷1498755600¬ADE÷1498755600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Odd (Nor)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ODD¬AE÷Odd (Nor)¬WU÷odd-grenland¬WN÷BAL¬AF÷Ballymena (Nir)¬WV÷ballymena¬AM÷1. forduló.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WYH8D76o¬AD÷1498755600¬ADE÷1498755600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Skenderbeu (Alb)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKE¬AE÷Skenderbeu (Alb)¬WU÷skenderbeu-korca¬WN÷SAN¬AF÷Sant Julia (And)¬WV÷sant-julia¬AM÷1. forduló.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷js5LeNNo¬AD÷1498755600¬ADE÷1498755600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UE Santa Coloma (And)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UE¬AE÷UE Santa Coloma (And)¬WU÷ue-santa-coloma¬WN÷OSI¬AF÷Osijek (Cro)¬WV÷osijek¬AM÷Másik csapat stadionjában lejátszott meccs. 1. forduló. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OWUUH7us¬AD÷1498755600¬ADE÷1498755600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zaria Balti (Mda)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Zaria Balti (Mda)¬WU÷zaria-balti¬WN÷SAR¬AF÷Sarajevo (Bih)¬WV÷sarajevo¬AM÷Másik csapat stadionjában lejátszott meccs. 1. forduló. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EL1CaQPC¬AD÷1498755600¬ADE÷1498755600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zira (Aze)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZIR¬AE÷Zira (Aze)¬WU÷zira-ik¬WN÷DIF¬AF÷Differdange (Lux)¬WV÷differdange¬AM÷Másik csapat stadionjában lejátszott meccs. 1. forduló. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fJDEx0NN¬AD÷1498757400¬ADE÷1498757400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fola (Lux)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOL¬AE÷Fola (Lux)¬WU÷fola¬WN÷MIL¬AF÷Milsami (Mda)¬WV÷milsami¬AM÷1. forduló.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷n9bUg1hb¬AD÷1498759200¬ADE÷1498759200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bala Town (Wal)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Bala Town (Wal)¬WU÷bala-town¬WN÷VAD¬AF÷Vaduz (Lie)¬WV÷vaduz¬AM÷Másik csapat stadionjában lejátszott meccs. 1. forduló. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fZ1xhuNA¬AD÷1498759200¬ADE÷1498759200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Connah's Q. (Wal)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷Connah's Q. (Wal)¬WU÷connah-s-q¬WN÷HJK¬AF÷Helsinki JK (Fin)¬WV÷helsinki-jk¬AM÷Másik csapat stadionjában lejátszott meccs. 1. forduló. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UBjTQ2OB¬AD÷1498759200¬ADE÷1498759200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Tel Aviv (Isr)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv (Isr)¬WU÷maccabi-tel-aviv¬WN÷TIR¬AF÷Tirana (Alb)¬WV÷tirana¬AM÷Másik csapat stadionjában lejátszott meccs. 1. forduló. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷re47VQ9t¬AD÷1498759200¬ADE÷1498759200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Midtjylland (Den)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MID¬AE÷Midtjylland (Den)¬WU÷midtjylland¬WN÷DER¬AF÷Derry City (Nir)¬WV÷derry-city¬AM÷1. forduló.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dtFKA5j4¬AD÷1498759200¬ADE÷1498759200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Norrköping (Swe)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Norrköping (Swe)¬WU÷norrkoping¬WN÷PRI¬AF÷Prishtina (Kos)¬WV÷prishtina¬AM÷1. forduló.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QwMctrOb¬AD÷1498759200¬ADE÷1498759200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vojvodina (Srb)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VOJ¬AE÷Vojvodina (Srb)¬WU÷vojvodina¬WN÷RUZ¬AF÷Ruzomberok (Svk)¬WV÷ruzomberok¬AM÷1. forduló.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4p9Pfswh¬AD÷1498761000¬ADE÷1498761000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crvena zvezda (Srb)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRV¬AE÷Crvena zvezda (Srb)¬WU÷crvena-zvezda¬WN÷FLO¬AF÷Floriana (Mlt)¬WV÷floriana¬AM÷1. forduló.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xvHwXwoo¬AD÷1498761000¬ADE÷1498761000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Domzale (Slo)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOM¬AE÷Domzale (Slo)¬WU÷domzale¬WN÷FLO¬AF÷Flora (Est)¬WV÷flora¬AM÷1. forduló.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IiBd6jaI¬AD÷1498761000¬ADE÷1498761000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mladost Podgorica (Mne)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MLA¬AE÷Mladost Podgorica (Mne)¬WU÷mladost-podgorica¬WN÷GAN¬AF÷Gandzasar (Arm)¬WV÷gandzasar¬AM÷1. forduló.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷82B2u2w5¬AD÷1498761000¬ADE÷1498761000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mladost (Srb)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MLA¬AE÷Mladost (Srb)¬WU÷mladost¬WN÷INT¬AF÷Inter Baku (Aze)¬WV÷inter-baku¬AM÷1. forduló.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KbOwGoAg¬AD÷1498761000¬ADE÷1498761000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Siroki Brijeg (Bih)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORD¬AF÷Ordabasy (Kaz)¬WV÷ordabasy¬WM÷SIR¬AE÷Siroki Brijeg (Bih)¬WU÷siroki-brijeg¬AM÷1. forduló.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hC0GbpuJ¬AD÷1498761000¬ADE÷1498761000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tre Penne (San)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAB¬AF÷Rabotnicki (Mac)¬WV÷rabotnicki¬WM÷PEN¬AE÷Tre Penne (San)¬WU÷tre-penne¬AM÷Másik csapat stadionjában lejátszott meccs. 1. forduló. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YqcKSOga¬AD÷1498761900¬ADE÷1498761900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crusaders (Nir)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crusaders (Nir)¬WU÷crusaders¬WN÷LIE¬AF÷FK Liepaja (Lat)¬WV÷fk-liepaja¬AM÷1. forduló.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QJgCUpPn¬AD÷1498761900¬ADE÷1498761900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Glasgow Rangers (Sco)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLA¬AE÷Glasgow Rangers (Sco)¬WU÷glasgow-rangers¬WN÷NIE¬AF÷Niedercorn (Lux)¬WV÷niedercorn¬AM÷1. forduló.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷v54P9P5A¬AD÷1498761900¬ADE÷1498761900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lech Poznan (Pol)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEC¬AE÷Lech Poznan (Pol)¬WU÷lech-poznan¬WN÷PEL¬AF÷Pelister (Mac)¬WV÷pelister¬AM÷1. forduló.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QacYhL74¬AD÷1498761900¬ADE÷1498761900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Johnstone (Sco)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOH¬AE÷St. Johnstone (Sco)¬WU÷st-johnstone¬WN÷TRA¬AF÷Trakai (Ltu)¬WV÷trakai¬AM÷1. forduló.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QL6y7NkT¬AD÷1498761900¬ADE÷1498761900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St Josephs (Gib)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AEL¬AF÷AEL Limassol (Cyp)¬WV÷ael-limassol¬WM÷STJ¬AE÷St Josephs (Gib)¬WU÷st-josephs¬AM÷Másik csapat stadionjában lejátszott meccs. 1. forduló. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bkNsF5Pa¬AD÷1498761900¬ADE÷1498761900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Valletta (Mlt)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAL¬AE÷Valletta (Mlt)¬WU÷valletta¬WN÷FOL¬AF÷Folgore (San)¬WV÷folgore¬AM÷Másik csapat stadionjában lejátszott meccs. 1. forduló. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6Fl42sbp¬AD÷1498761900¬ADE÷1498761900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Videoton (Hun)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VID¬AE÷Videoton (Hun)¬WU÷videoton¬WN÷BAL¬AF÷Balzan (Mlt)¬WV÷balzan-fc¬AM÷1. forduló.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SUEbBNOO¬AD÷1498761900¬ADE÷1498761900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zeljeznicar (Bih)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZET¬AF÷Zeta (Mne)¬WV÷zeta¬WM÷ZEL¬AE÷Zeljeznicar (Bih)¬WU÷zeljeznicar¬AM÷1. forduló.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6FQkDqfC¬AD÷1498763700¬ADE÷1498763700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷KR Reykjavik (Ice)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SJK¬AF÷SJK (Fin)¬WV÷sjk¬WM÷KRR¬AE÷KR Reykjavik (Ice)¬WU÷kr-reykjavik¬AM÷1. forduló.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nV7X73zN¬AD÷1498763700¬ADE÷1498763700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stjarnan (Ice)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STJ¬AE÷Stjarnan (Ice)¬WU÷stjarnan¬WN÷SHA¬AF÷Shamrock Rovers (Irl)¬WV÷shamrock-rovers¬AM÷1. forduló.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IXQlEvcd¬AD÷1499183100¬ADE÷1499183100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Balzan (Mlt)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Balzan (Mlt)¬WU÷balzan-fc¬WN÷VID¬AF÷Videoton (Hun)¬WV÷videoton¬AM÷Másik csapat stadionjában lejátszott meccs. 2. forduló. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ptSf6VsL¬AD÷1499190300¬ADE÷1499190300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Niedercorn (Lux)¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIE¬AE÷Niedercorn (Lux)¬WU÷niedercorn¬WN÷GLA¬AF÷Glasgow Rangers (Sco)¬WV÷glasgow-rangers¬AM÷Másik csapat stadionjában lejátszott meccs. 2. forduló. ¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1498220377
102

Európa

Észak- és Közép-Amerika

Dél-Amerika

Európa

Ázsia

Ausztrália és Óceánia

Afrika

Más versenysorozatok