Foci, Lengyelország: Ekstraklasa 2016/2017 élő eredmények, meccsek, tabellák

Foci » Lengyelország » Ekstraklasa » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷LENGYELORSZÁG: Ekstraklasa¬ZEE÷lrMHUHDc¬ZB÷154¬ZY÷Lengyelország¬ZC÷hYVk7Jqe¬ZD÷p¬ZE÷YwdbKjM3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷154_lrMHUHDc¬ZJ÷2¬ZL÷/hu/foci/lengyelorszag/ekstraklasa/¬ZX÷00Lengyelorszá013ország0000000000153000Ekstraklasa 011aklasa000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬~AA÷6s1bMEZO¬AD÷1482166800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zaglebie Lubin¬ER÷20. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ZAG¬AE÷Zaglebie Lubin¬WU÷zaglebie-lubin¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷PIA¬AF÷Piast Gliwice¬WV÷piast-gliwice¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8ANTyfZB¬AD÷1482080400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Legia Warszawa¬ER÷20. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷LEG¬AE÷Legia Warszawa¬WU÷legia-warszawa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷LEC¬AF÷Leczna¬WV÷leczna¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vVVCuxzm¬AD÷1482071400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Slask Wroclaw¬ER÷20. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SLA¬AE÷Slask Wroclaw¬WU÷slask-wroclaw¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ARK¬AF÷Arka Gdynia¬WV÷arka-gdynia¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ILUGvdkg¬AD÷1482003000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cracovia¬ER÷20. forduló¬AX÷1¬AV÷1482048836|¬BX÷-1¬WM÷CRA¬AE÷Cracovia¬WU÷cracovia-krakow¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LEC¬AF÷Lech Poznan¬WV÷lech-poznan¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EmOPxzK5¬AD÷1481994000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jagiellonia¬ER÷20. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷JAG¬AE÷Jagiellonia¬WU÷jagiellonia¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PLO¬AF÷Plock¬WV÷plock¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zcPLwG4a¬AD÷1481985000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Korona Kielce¬ER÷20. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷GDA¬AF÷Lechia Gdansk¬WV÷lechia-gdansk¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷KOR¬AE÷Korona Kielce¬WU÷korona-kielce¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8nusobCP¬AD÷1481916600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ruch Chorzow¬ER÷20. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷RUC¬AE÷Ruch Chorzow¬WU÷ruch-chorzow¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷WIS¬AF÷Wisla Krakow¬WV÷wisla-krakow¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷p8W8tIKt¬AD÷1481907600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Termalica B-B.¬ER÷20. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷POG¬AF÷Pogon Szczecin¬WV÷pogon-szczecin¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷TER¬AE÷Termalica B-B.¬WU÷nieciecza¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KQ2jOz5C¬AD÷1481562000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arka Gdynia¬ER÷19. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ARK¬AE÷Arka Gdynia¬WU÷arka-gdynia¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷JAG¬AF÷Jagiellonia¬WV÷jagiellonia¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Sj2fNfKI¬AD÷1481475600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Piast Gliwice¬ER÷19. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷PIA¬AE÷Piast Gliwice¬WU÷piast-gliwice¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LEG¬AF÷Legia Warszawa¬WV÷legia-warszawa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷p8AwRxLg¬AD÷1481466600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lech Poznan¬ER÷19. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷LEC¬AE÷Lech Poznan¬WU÷lech-poznan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KOR¬AF÷Korona Kielce¬WV÷korona-kielce¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷W0U2XvrQ¬AD÷1481398200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisla Krakow¬ER÷19. forduló¬AX÷1¬AV÷1481426404|¬BX÷-1¬WM÷WIS¬AE÷Wisla Krakow¬WU÷wisla-krakow¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CRA¬AF÷Cracovia¬WV÷cracovia-krakow¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tz4nPGk6¬AD÷1481389200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Plock¬ER÷19. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷PLO¬AE÷Plock¬WU÷plock¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷RUC¬AF÷Ruch Chorzow¬WV÷ruch-chorzow¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CfCVSbjs¬AD÷1481380200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leczna¬ER÷19. forduló¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷LEC¬AE÷Leczna¬WU÷leczna¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷TER¬AF÷Termalica B-B.¬WV÷nieciecza¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1484974188
160
fixtures
SA÷1¬~ZA÷LENGYELORSZÁG: Ekstraklasa¬ZEE÷lrMHUHDc¬ZB÷154¬ZY÷Lengyelország¬ZC÷hYVk7Jqe¬ZD÷p¬ZE÷YwdbKjM3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷154_lrMHUHDc¬ZJ÷2¬ZL÷/hu/foci/lengyelorszag/ekstraklasa/¬ZX÷00Lengyelorszá013ország0000000000153000Ekstraklasa 011aklasa000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬~AA÷6uWit9Qc¬AD÷1486746000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ruch Chorzow¬ER÷21. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RUC¬AE÷Ruch Chorzow¬WU÷ruch-chorzow¬WN÷CRA¬AF÷Cracovia¬WV÷cracovia-krakow¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷l4LduTu4¬AD÷1486755000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lech Poznan¬ER÷21. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEC¬AE÷Lech Poznan¬WU÷lech-poznan¬WN÷TER¬AF÷Termalica B-B.¬WV÷nieciecza¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SlXmskBi¬AD÷1486823400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leczna¬ER÷21. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEC¬AE÷Leczna¬WU÷leczna¬WN÷ZAG¬AF÷Zaglebie Lubin¬WV÷zaglebie-lubin¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0ru2JoJp¬AD÷1486832400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wisla Krakow¬ER÷21. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIS¬AE÷Wisla Krakow¬WU÷wisla-krakow¬WN÷KOR¬AF÷Korona Kielce¬WV÷korona-kielce¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷27P0vmeA¬AD÷1486841400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arka Gdynia¬ER÷21. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LEG¬AF÷Legia Warszawa¬WV÷legia-warszawa¬WM÷ARK¬AE÷Arka Gdynia¬WU÷arka-gdynia¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vZw6I5Yj¬AD÷1486909800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Plock¬ER÷21. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PLO¬AE÷Plock¬WU÷plock¬WN÷SLA¬AF÷Slask Wroclaw¬WV÷slask-wroclaw¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dUO4w7AG¬AD÷1486918800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lechia Gdansk¬ER÷21. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GDA¬AE÷Lechia Gdansk¬WU÷lechia-gdansk¬WN÷JAG¬AF÷Jagiellonia¬WV÷jagiellonia¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KpRXzElI¬AD÷1487005200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pogon Szczecin¬ER÷21. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POG¬AE÷Pogon Szczecin¬WU÷pogon-szczecin¬WN÷PIA¬AF÷Piast Gliwice¬WV÷piast-gliwice¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CGquVrId¬AD÷1487350800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jagiellonia¬ER÷22. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JAG¬AE÷Jagiellonia¬WU÷jagiellonia¬WN÷LEC¬AF÷Leczna¬WV÷leczna¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2sf5youT¬AD÷1487359800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Termalica B-B.¬ER÷22. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TER¬AE÷Termalica B-B.¬WU÷nieciecza¬WN÷GDA¬AF÷Lechia Gdansk¬WV÷lechia-gdansk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AiLXV6Id¬AD÷1487428200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Korona Kielce¬ER÷22. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KOR¬AE÷Korona Kielce¬WU÷korona-kielce¬WN÷PLO¬AF÷Plock¬WV÷plock¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4jtXW4mp¬AD÷1487437200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Slask Wroclaw¬ER÷22. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷WIS¬AF÷Wisla Krakow¬WV÷wisla-krakow¬WM÷SLA¬AE÷Slask Wroclaw¬WU÷slask-wroclaw¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lrKyVQX2¬AD÷1487446200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Piast Gliwice¬ER÷22. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PIA¬AE÷Piast Gliwice¬WU÷piast-gliwice¬WN÷LEC¬AF÷Lech Poznan¬WV÷lech-poznan¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bDuyWO2j¬AD÷1487514600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cracovia¬ER÷22. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRA¬AE÷Cracovia¬WU÷cracovia-krakow¬WN÷POG¬AF÷Pogon Szczecin¬WV÷pogon-szczecin¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IHOuUpm9¬AD÷1487523600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Legia Warszawa¬ER÷22. forduló¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEG¬AE÷Legia Warszawa¬WU÷legia-warszawa¬WN÷RUC¬AF÷Ruch Chorzow¬WV÷ruch-chorzow¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1484974188
80

Lengyelország

Észak- és Közép-Amerika

Dél-Amerika

Európa

Ázsia

Ausztrália és Óceánia

Afrika

Más versenysorozatok