Röplabda, Lengyelország: Enea Kupa - női 2016/2017 élő eredmények, meccsek, tabellák

Röplabda » Lengyelország » Enea Kupa - női » 2016/2017

results
SA÷12¬~ZA÷LENGYELORSZÁG: Enea Kupa - női¬ZEE÷MuasUk1p¬ZB÷154¬ZY÷Lengyelország¬ZC÷bVvad140¬ZD÷p¬ZE÷OpABm5U7¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_MuasUk1p¬ZJ÷2¬ZL÷/hu/roplabda/lengyelorszag/enea-kupa-noi/¬ZX÷07Lengyelorszá013ország0040000000153000Enea Kupa - 015 - női000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬~AA÷K0HpdGUA¬AD÷1484762400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Legionowo N¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEG¬AE÷Legionowo N¬WU÷legionowo¬AG÷2¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬BG÷15¬BI÷14¬WN÷BUD¬AF÷Budowlani Torun N¬WV÷budowlani-torun¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷18¬BD÷23¬BF÷27¬BH÷25¬BJ÷16¬AN÷n¬~AA÷QwItcdF4¬AD÷1484762400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisla Warszawa N¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIS¬AE÷Wisla Warszawa N¬WU÷wisla-warszawa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷28¬BC÷25¬BE÷27¬BG÷26¬BI÷15¬WN÷PIL¬AF÷Pila N¬WV÷pila¬AH÷2¬BB÷30¬BD÷19¬BF÷29¬BH÷24¬BJ÷11¬AN÷n¬~AA÷Q10Tmhxi¬AD÷1484758800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Budowlani Lodz N¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOD¬AE÷Budowlani Lodz N¬WU÷budowlani-lodz¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷OST¬AF÷Ostrowiec Swietokrzyski N¬WV÷ostrowiec-swietokszyski¬AH÷0¬BB÷19¬BD÷14¬BF÷22¬AN÷n¬~AA÷nmJxbx0b¬AD÷1484758800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chemik Police N¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHE¬AE÷Chemik Police N¬WU÷chemik-police¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷LKS¬AF÷LKS Lodz N¬WV÷lks-commercecon-lodz¬AH÷0¬BB÷11¬BD÷18¬BF÷20¬AN÷n¬~AA÷fJ9cgEET¬AD÷1484758800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dabrowa Gornicza N¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAB¬AE÷Dabrowa Gornicza N¬WU÷dabrowa-gornicza¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷BYD¬AF÷Bydgoszcz N¬WV÷bydgoszcz¬AH÷0¬BB÷11¬BD÷18¬BF÷15¬AN÷n¬~AA÷nB1PlYMp¬AD÷1484758800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Muszyna N¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MUS¬AE÷Muszyna N¬WU÷muszyna¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷23¬BE÷22¬BG÷25¬BI÷18¬WN÷TRE¬AF÷Trefl Sopot N¬WV÷trefl-sopot¬AH÷2¬BB÷19¬BD÷25¬BF÷25¬BH÷16¬BJ÷16¬AN÷n¬~AA÷Y3LlezpH¬AD÷1484758800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Solna Wieliczka N¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOL¬AE÷Solna Wieliczka N¬WU÷solna-wieliczka¬AG÷2¬BA÷21¬BC÷25¬BE÷19¬BG÷25¬BI÷7¬WN÷DEV¬AF÷Rzeszow N¬WV÷rzeszow¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷22¬BF÷25¬BH÷17¬BJ÷15¬AN÷n¬~AA÷GSAgffaN¬AD÷1484758800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wroclaw N¬ER÷1/8 döntő¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WRO¬AE÷Wroclaw N¬WU÷wroclaw¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷BIE¬AF÷Bielsko-Biala N¬WV÷bielsko-biala¬AH÷0¬BB÷19¬BD÷18¬BF÷18¬AN÷n¬~
12
1484943813
8
fixtures
SA÷12¬~ZA÷LENGYELORSZÁG: Enea Kupa - női¬ZEE÷MuasUk1p¬ZB÷154¬ZY÷Lengyelország¬ZC÷bVvad140¬ZD÷p¬ZE÷OpABm5U7¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_MuasUk1p¬ZJ÷2¬ZL÷/hu/roplabda/lengyelorszag/enea-kupa-noi/¬ZX÷07Lengyelorszá013ország0040000000153000Enea Kupa - 015 - női000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬~AA÷MDJaKghi¬AD÷1485968400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Budowlani Lodz N¬ER÷Negyeddöntők¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOD¬AE÷Budowlani Lodz N¬WU÷budowlani-lodz¬WN÷MUS¬AF÷Muszyna N¬WV÷muszyna¬AN÷n¬~AA÷65yDdj0p¬AD÷1485968400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rzeszow N¬ER÷Negyeddöntők¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BUD¬AF÷Budowlani Torun N¬WV÷budowlani-torun¬WM÷DEV¬AE÷Rzeszow N¬WU÷rzeszow¬AN÷n¬~AA÷E9DqEIVH¬AD÷1485968400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wisla Warszawa N¬ER÷Negyeddöntők¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CHE¬AF÷Chemik Police N¬WV÷chemik-police¬WM÷WIS¬AE÷Wisla Warszawa N¬WU÷wisla-warszawa¬AN÷n¬~AA÷pdzHeAFj¬AD÷1485968400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wroclaw N¬ER÷Negyeddöntők¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DAB¬AF÷Dabrowa Gornicza N¬WV÷dabrowa-gornicza¬WM÷WRO¬AE÷Wroclaw N¬WU÷wroclaw¬AN÷n¬~
12
1484943813
4

Lengyelország

Észak- és Közép-Amerika

Dél-Amerika

Európa

Ázsia

Ausztrália és Óceánia

Afrika

Más versenysorozatok