Futbolas, Australija: FFA Taurė 2017 rezultatai gyvai, susitikimai

Futbolas » Australija » FFA Taurė » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷AUSTRALIJA: FFA Taurė¬ZEE÷C8jTVoo9¬ZB÷24¬ZY÷Australija¬ZC÷n77vlPLl¬ZD÷p¬ZE÷fodXJfX9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_C8jTVoo9¬ZJ÷2¬ZL÷/lt/futbolas/australija/ffa-taure/¬ZX÷00Australija 010ralija0240000000169000FFA Taurė 009 Taurė000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Australija¬~AA÷dhLJJ39C¬AD÷1505899800¬ADE÷1505899800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Blacktown City¬ER÷Ketvirtfinalis¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WSW¬AF÷WS Wanderers¬WV÷western-sydney-wanderers¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷BLA¬AE÷Blacktown City¬WU÷blacktown-city¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷I1MFKqf6¬AD÷1505899800¬ADE÷1505899800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast City¬ER÷Ketvirtfinalis¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast City¬WU÷gold-coast-city¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SOU¬AF÷South Melbourne¬WV÷south-melbourne¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷jFKNINOI¬AD÷1505295000¬ADE÷1505295000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Heidelberg Utd¬ER÷Ketvirtfinalis¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEI¬AE÷Heidelberg Utd¬WU÷heidelberg-utd¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide United¬WV÷adelaide¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷0QRALPv0¬AD÷1505295000¬ADE÷1505295000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney FC¬ER÷Ketvirtfinalis¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney FC¬WU÷sidnejus-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MCY¬AF÷Melbourne City¬WV÷melbourne-heart¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4xodSElC¬AD÷1503999000¬ADE÷1503999000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bankstown Berries¬ER÷1/8-finalis¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Bankstown Berries¬WU÷bankstown-berries¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SYD¬AF÷Sydney FC¬WV÷sidnejus-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷WUc9yJRP¬AD÷1503999000¬ADE÷1503999000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bentleigh Greens¬ER÷1/8-finalis¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEN¬AE÷Bentleigh Greens¬WU÷bentleigh-greens¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WSW¬AF÷WS Wanderers¬WV÷western-sydney-wanderers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷xCzxXxzs¬AD÷1503999000¬ADE÷1503999000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blacktown City¬ER÷1/8-finalis¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Blacktown City¬WU÷blacktown-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷API¬AF÷APIA Tigers¬WV÷apia-tigers¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷zcguWdkm¬AD÷1503999000¬ADE÷1503999000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hakoah Sydney¬ER÷1/8-finalis¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAK¬AE÷Hakoah Sydney¬WU÷hakoah-sydney¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MCY¬AF÷Melbourne City¬WV÷melbourne-heart¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷hva5xaCJ¬AD÷1503480600¬ADE÷1503480600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide United¬ER÷1/8-finalis¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide United¬WU÷adelaide¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷MVC¬AF÷Melbourne Victory¬WV÷melbourne-v¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷UJhqVG4g¬AD÷1503480600¬ADE÷1503480600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Moreton Bay Utd¬ER÷1/8-finalis¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOR¬AE÷Moreton Bay Utd¬WU÷moreton-bay-utd¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast City¬WV÷gold-coast-city¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8AimUzKa¬AD÷1503480600¬ADE÷1503480600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Melbourne¬ER÷1/8-finalis¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Melbourne¬WU÷south-melbourne¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷SOR¬AF÷Sorrento¬WV÷sorrento¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷QonhTfZ5¬AD÷1503480600¬ADE÷1503480600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Sydney Utd¬ER÷1/8-finalis¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Utd¬WU÷sydney-utd¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HEI¬AF÷Heidelberg Utd¬WV÷heidelberg-utd¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷EDTGXxXJ¬AD÷1502271000¬ADE÷1502271000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide United¬ER÷1/16-finalis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Jets¬WV÷newcastle¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide United¬WU÷adelaide¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷0AuZ8gfJ¬AD÷1502271000¬ADE÷1502271000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Roar¬ER÷1/16-finalis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Roar¬WU÷brisbane-roar¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MVC¬AF÷Melbourne Victory¬WV÷melbourne-v¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷0A14OYg6¬AD÷1502271000¬ADE÷1502271000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Hume City¬ER÷1/16-finalis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUM¬AE÷Hume City¬WU÷hume-city¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BEN¬AF÷Bentleigh Greens¬WV÷bentleigh-greens¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷IoCaPEv0¬AD÷1502271000¬ADE÷1502271000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Utd¬ER÷1/16-finalis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Utd¬WU÷sydney-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷5¬WN÷FNQ¬AF÷F.N.Q. Heat¬WV÷f-n-q-heat¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1506171810
28
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AUSTRALIJA: FFA Taurė¬ZEE÷C8jTVoo9¬ZB÷24¬ZY÷Australija¬ZC÷n77vlPLl¬ZD÷p¬ZE÷fodXJfX9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_C8jTVoo9¬ZJ÷2¬ZL÷/lt/futbolas/australija/ffa-taure/¬ZX÷00Australija 010ralija0240000000169000FFA Taurė 009 Taurė000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Australija¬~AA÷fVDLPyHN¬AD÷1508232600¬ADE÷1508232600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Melbourne¬ER÷Pusfinalis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Melbourne¬WU÷south-melbourne¬WN÷SYD¬AF÷Sydney FC¬WV÷sidnejus-fc¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lhDPOeWT¬AD÷1508232600¬ADE÷1508232600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷WS Wanderers¬ER÷Pusfinalis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WSW¬AE÷WS Wanderers¬WU÷western-sydney-wanderers¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide United¬WV÷adelaide¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1506171810
2

Australija

Šiaurės ir Centrinė Amerika

Pietų Amerika

Europa

Azija

Australija ir Okeanija

Afrika

Kitos varžybos