Futbolas, Kinija: Ji Lyga 2017 rezultatai gyvai, susitikimai

Futbolas » Kinija » Ji Lyga » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷KINIJA: Ji Lyga¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Kinija¬ZC÷Wvwa2v9m¬ZD÷s¬ZE÷fXAMCFIi¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷2¬ZL÷/lt/futbolas/kinija/ji-lyga/¬ZX÷00Kinija 006Kinija0020000000169000Ji Lyga 007i Lyga000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Kinija¬~AA÷Egs329pg¬AD÷1495956600¬ADE÷1495956600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jilin Baijia¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BEI¬AF÷Beidžing Technolodžy¬WV÷beijing-technology¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷JIL¬AE÷Jilin Baijia¬WU÷jilin-baijia¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷v79oWgNt¬AD÷1495956600¬ADE÷1495956600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Suzhou Dongwu¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZUL¬AE÷Suzhou Dongwu¬WU÷suzhou-dongwu¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Sunfun¬WV÷shanghai-sunfun¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷jBUyCjxP¬AD÷1495884900¬ADE÷1495884900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nantong Zhiyun¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAN¬AE÷Nantong Zhiyun¬WU÷nantong-zhiyun¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ZHE¬AF÷Zhenjiang Huasa¬WV÷zhenjiang-huasa¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷CKVXCWMI¬AD÷1495884600¬ADE÷1495884600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meizhou Meixian Techand¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEI¬AE÷Meizhou Meixian Techand¬WU÷meizhou-meixian-techand¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHE¬AF÷Shenzhen Ledman¬WV÷shenzhen-ledman¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷fqyTDC7C¬AD÷1495872000¬ADE÷1495872000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hunan Bilovs¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PAR¬AF÷Chengdu Qianbao¬WV÷chengdu-qianbao¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷HUN¬AE÷Hunan Bilovs¬WU÷hunan-billows¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷z3ra3kVn¬AD÷1495870200¬ADE÷1495870200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baotau Nandžiao¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAO¬AE÷Baotau Nandžiao¬WU÷baotou-nanjiao¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HEI¬AF÷Heilongjiang Lava¬WV÷heilongjiang-lava¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8Ue61Taa¬AD÷1495870200¬ADE÷1495870200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalian Boyang¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Boyang¬WU÷dalian-boyang¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Yancheng¬WV÷jiangsu-yancheng¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷rmlJbRqI¬AD÷1495870200¬ADE÷1495870200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jinčuan Helanšan¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YIN¬AE÷Jinčuan Helanšan¬WU÷yinchuan-helanshan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SHE¬AF÷Šenijan Dongjin¬WV÷shenyan-dongjin¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷nLfA0mF5¬AD÷1495870200¬ADE÷1495870200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shaanxi Changan¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Jonoon¬WV÷qingdao-jonoon¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SHA¬AE÷Shaanxi Changan¬WU÷shaanxi-changan¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷GhxPEhh6¬AD÷1495868400¬ADE÷1495868400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hainan Seamen¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAI¬AE÷Hainan Seamen¬WU÷hainan-seamen¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SIC¬AF÷Sičuan Longfor¬WV÷sichuan-longfor¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷4EIJzzFP¬AD÷1495868400¬ADE÷1495868400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai JuJu¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai JuJu¬WU÷shanghai-juju¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷JIA¬AF÷Jiangksi Lianšeng¬WV÷jiangxi-liansheng¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷UqpFa7UB¬AD÷1495868400¬ADE÷1495868400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenyang Urban FC¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHE¬AE÷Shenyang Urban FC¬WU÷shenyang-urban-fc¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HEB¬AF÷Hebei Elitė¬WV÷hebei-elite¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷OOEto8FI¬AD÷1495438200¬ADE÷1495438200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jilin Baijia¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JIL¬AE÷Jilin Baijia¬WU÷jilin-baijia¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷YIN¬AF÷Jinčuan Helanšan¬WV÷yinchuan-helanshan¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷fchygmfD¬AD÷1495353600¬ADE÷1495353600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chengdu Qianbao¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAR¬AE÷Chengdu Qianbao¬WU÷chengdu-qianbao¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ZUL¬AF÷Suzhou Dongwu¬WV÷suzhou-dongwu¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷MVxLFYx0¬AD÷1495353600¬ADE÷1495353600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sičuan Longfor¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SIC¬AE÷Sičuan Longfor¬WU÷sichuan-longfor¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JIA¬AF÷Jiangksi Lianšeng¬WV÷jiangxi-liansheng¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hvgf4VFt¬AD÷1495350000¬ADE÷1495350000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Yancheng¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Yancheng¬WU÷jiangsu-yancheng¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BEI¬AF÷Beidžing Technolodžy¬WV÷beijing-technology¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Q3qCHf8m¬AD÷1495350000¬ADE÷1495350000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Sunfun¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MEI¬AF÷Meizhou Meixian Techand¬WV÷meizhou-meixian-techand¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Sunfun¬WU÷shanghai-sunfun¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~
1
1496150510
84
fixtures
SA÷1¬~ZA÷KINIJA: Ji Lyga¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Kinija¬ZC÷Wvwa2v9m¬ZD÷s¬ZE÷fXAMCFIi¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷2¬ZL÷/lt/futbolas/kinija/ji-lyga/¬ZX÷00Kinija 006Kinija0020000000169000Ji Lyga 007i Lyga000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Kinija¬~AA÷xAmNcoaO¬AD÷1496476800¬ADE÷1496476800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dalian Boyang¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Boyang¬WU÷dalian-boyang¬WN÷SHE¬AF÷Shenyang Urban FC¬WV÷shenyang-urban-fc¬AN÷n¬~AA÷G0nRd5EU¬AD÷1496476800¬ADE÷1496476800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hebei Elitė¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HEB¬AE÷Hebei Elitė¬WU÷hebei-elite¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Jonoon¬WV÷qingdao-jonoon¬AN÷n¬~AA÷GzJXHlpt¬AD÷1496476800¬ADE÷1496476800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jiangsu Yancheng¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Yancheng¬WU÷jiangsu-yancheng¬WN÷JIL¬AF÷Jilin Baijia¬WV÷jilin-baijia¬AN÷n¬~AA÷0OKqFnUb¬AD÷1496476800¬ADE÷1496476800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jinčuan Helanšan¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YIN¬AE÷Jinčuan Helanšan¬WU÷yinchuan-helanshan¬WN÷BAO¬AF÷Baotau Nandžiao¬WV÷baotou-nanjiao¬AN÷n¬~AA÷fRHyH8an¬AD÷1496476800¬ADE÷1496476800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shaanxi Changan¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HEI¬AF÷Heilongjiang Lava¬WV÷heilongjiang-lava¬WM÷SHA¬AE÷Shaanxi Changan¬WU÷shaanxi-changan¬AN÷n¬~AA÷llHuGSEh¬AD÷1496476800¬ADE÷1496476800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Šenijan Dongjin¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHE¬AE÷Šenijan Dongjin¬WU÷shenyan-dongjin¬WN÷BEI¬AF÷Beidžing Technolodžy¬WV÷beijing-technology¬AN÷n¬~AA÷MVbjVDxm¬AD÷1496563200¬ADE÷1496563200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hainan Seamen¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAI¬AE÷Hainan Seamen¬WU÷hainan-seamen¬WN÷PAR¬AF÷Chengdu Qianbao¬WV÷chengdu-qianbao¬AN÷n¬~AA÷0McfUXig¬AD÷1496563200¬ADE÷1496563200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jiangksi Lianšeng¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JIA¬AE÷Jiangksi Lianšeng¬WU÷jiangxi-liansheng¬WN÷ZHE¬AF÷Zhenjiang Huasa¬WV÷zhenjiang-huasa¬AN÷n¬~AA÷Ue2bTi7a¬AD÷1496563200¬ADE÷1496563200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nantong Zhiyun¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAN¬AE÷Nantong Zhiyun¬WU÷nantong-zhiyun¬WN÷MEI¬AF÷Meizhou Meixian Techand¬WV÷meizhou-meixian-techand¬AN÷n¬~AA÷8n12SBM5¬AD÷1496563200¬ADE÷1496563200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shanghai Sunfun¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Sunfun¬WU÷shanghai-sunfun¬WN÷HUN¬AF÷Hunan Bilovs¬WV÷hunan-billows¬AN÷n¬~AA÷jBj7RVyC¬AD÷1496563200¬ADE÷1496563200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shenzhen Ledman¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHE¬AE÷Shenzhen Ledman¬WU÷shenzhen-ledman¬WN÷ZUL¬AF÷Suzhou Dongwu¬WV÷suzhou-dongwu¬AN÷n¬~AA÷4EfBQkiI¬AD÷1496563200¬ADE÷1496563200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sičuan Longfor¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SIC¬AE÷Sičuan Longfor¬WU÷sichuan-longfor¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai JuJu¬WV÷shanghai-juju¬AN÷n¬~AA÷rmAlE6q5¬AD÷1497081600¬ADE÷1497081600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beidžing Technolodžy¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BAO¬AF÷Baotau Nandžiao¬WV÷baotou-nanjiao¬WM÷BEI¬AE÷Beidžing Technolodžy¬WU÷beijing-technology¬AN÷n¬~AA÷byfFP96O¬AD÷1497081600¬ADE÷1497081600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chengdu Qianbao¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAR¬AE÷Chengdu Qianbao¬WU÷chengdu-qianbao¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Sunfun¬WV÷shanghai-sunfun¬AN÷n¬~AA÷Mw9hDQbB¬AD÷1497081600¬ADE÷1497081600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Heilongjiang Lava¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HEI¬AE÷Heilongjiang Lava¬WU÷heilongjiang-lava¬WN÷HEB¬AF÷Hebei Elitė¬WV÷hebei-elite¬AN÷n¬~AA÷xShJOTLU¬AD÷1497081600¬ADE÷1497081600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hunan Bilovs¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SHE¬AF÷Shenzhen Ledman¬WV÷shenzhen-ledman¬WM÷HUN¬AE÷Hunan Bilovs¬WU÷hunan-billows¬AN÷n¬~AA÷jDDdCpEH¬AD÷1497081600¬ADE÷1497081600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jilin Baijia¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JIL¬AE÷Jilin Baijia¬WU÷jilin-baijia¬WN÷SHE¬AF÷Šenijan Dongjin¬WV÷shenyan-dongjin¬AN÷n¬~AA÷O4UYhdDd¬AD÷1497081600¬ADE÷1497081600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jinčuan Helanšan¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YIN¬AE÷Jinčuan Helanšan¬WU÷yinchuan-helanshan¬WN÷SHA¬AF÷Shaanxi Changan¬WV÷shaanxi-changan¬AN÷n¬~AA÷25YFTLIu¬AD÷1497081600¬ADE÷1497081600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Meizhou Meixian Techand¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEI¬AE÷Meizhou Meixian Techand¬WU÷meizhou-meixian-techand¬WN÷JIA¬AF÷Jiangksi Lianšeng¬WV÷jiangxi-liansheng¬AN÷n¬~AA÷SxyQfIrp¬AD÷1497081600¬ADE÷1497081600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Qingdao Jonoon¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Jonoon¬WU÷qingdao-jonoon¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Boyang¬WV÷dalian-boyang¬AN÷n¬~AA÷tdXJSuYo¬AD÷1497081600¬ADE÷1497081600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shanghai JuJu¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai JuJu¬WU÷shanghai-juju¬WN÷HAI¬AF÷Hainan Seamen¬WV÷hainan-seamen¬AN÷n¬~AA÷A1QUgxbj¬AD÷1497081600¬ADE÷1497081600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shenyang Urban FC¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHE¬AE÷Shenyang Urban FC¬WU÷shenyang-urban-fc¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Yancheng¬WV÷jiangsu-yancheng¬AN÷n¬~AA÷zJWNRamh¬AD÷1497081600¬ADE÷1497081600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Suzhou Dongwu¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NAN¬AF÷Nantong Zhiyun¬WV÷nantong-zhiyun¬WM÷ZUL¬AE÷Suzhou Dongwu¬WU÷suzhou-dongwu¬AN÷n¬~AA÷lMzSQJ2b¬AD÷1497081600¬ADE÷1497081600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zhenjiang Huasa¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZHE¬AE÷Zhenjiang Huasa¬WU÷zhenjiang-huasa¬WN÷SIC¬AF÷Sičuan Longfor¬WV÷sichuan-longfor¬AN÷n¬~
1
1496150510
180

Kinija

Šiaurės ir Centrinė Amerika

Pietų Amerika

Europa

Azija

Australija ir Okeanija

Afrika

Kitos varžybos