Futbolas, Vietnamas: Penkta-Lyga 2017 rezultatai gyvai, susitikimai

Futbolas » Vietnamas » Penkta-Lyga » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷VIETNAMAS: Penkta-Lyga¬ZEE÷CGXGiMTB¬ZB÷206¬ZY÷Vietnamas¬ZC÷0GIqpE0d¬ZD÷s¬ZE÷SpRYTmUS¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷206_CGXGiMTB¬ZJ÷2¬ZL÷/lt/futbolas/vietnamas/penkta-lyga/¬ZX÷00Vietnamas 009tnamas0010000000169000Penkta-Lyga 011a-Lyga000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Vietnamas¬~AA÷2iVHLhBo¬AD÷1508671800¬ADE÷1508671800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷T&T Ha Noi¬ER÷22 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TTH¬AE÷T&T Ha Noi¬WU÷t-t-ha-noi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷CAN¬AF÷Can Tho¬WV÷can-tho¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷OMT5Ey4I¬AD÷1508668200¬ADE÷1508668200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Long An¬ER÷22 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAI¬AF÷Sai Gon FC¬WV÷sai-gon-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷LON¬AE÷Long An¬WU÷long-an¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷0niZd9Yp¬AD÷1508666400¬ADE÷1508666400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Than Quang Ninh¬ER÷22 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷THA¬AE÷Than Quang Ninh¬WU÷than-quang-ninh¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷THA¬AF÷Thanh Hoa¬WV÷thanh-hoa¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷fmP1FHlC¬AD÷1508581800¬ADE÷1508581800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ho Chi Minh¬ER÷22 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Ho Chi Minh¬WU÷ho-chi-minh¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BIN¬AF÷Binh Duong¬WV÷binh-duong¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷YXzgHwKa¬AD÷1508580000¬ADE÷1508580000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BHTS Quang Nam¬ER÷22 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BHT¬AE÷BHTS Quang Nam¬WU÷bhts-quang-nam¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GIA¬AF÷Gia Lai¬WV÷gia-lai¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷GdQcGcZ5¬AD÷1508580000¬ADE÷1508580000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Khanh Hoa¬ER÷22 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KHA¬AE÷Khanh Hoa¬WU÷khanh-hoa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷NAN¬AF÷Da Nang¬WV÷da-nang¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷KUWlIJ4g¬AD÷1508493600¬ADE÷1508493600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Song Lam Nghe An¬ER÷22 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SON¬AE÷Song Lam Nghe An¬WU÷song-lam-nghe-an¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷PHO¬AF÷Hai Phong¬WV÷hai-phong¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷Q7XpJakm¬AD÷1508065200¬ADE÷1508065200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sai Gon FC¬ER÷21 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAI¬AE÷Sai Gon FC¬WU÷sai-gon-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KHA¬AF÷Khanh Hoa¬WV÷khanh-hoa¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷nHYtKuzs¬AD÷1508061600¬ADE÷1508061600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Can Tho¬ER÷21 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Can Tho¬WU÷can-tho¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷BHT¬AF÷BHTS Quang Nam¬WV÷bhts-quang-nam¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷rmULOLRP¬AD÷1508061600¬ADE÷1508061600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Da Nang¬ER÷21 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAN¬AE÷Da Nang¬WU÷da-nang¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷LON¬AF÷Long An¬WV÷long-an¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷fRmR2v56¬AD÷1508061600¬ADE÷1508061600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Thanh Hoa¬ER÷21 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷THA¬AE÷Thanh Hoa¬WU÷thanh-hoa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷TTH¬AF÷T&T Ha Noi¬WV÷t-t-ha-noi¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷xjwW1bKC¬AD÷1507975200¬ADE÷1507975200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Binh Duong¬ER÷21 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIN¬AE÷Binh Duong¬WU÷binh-duong¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷THA¬AF÷Than Quang Ninh¬WV÷than-quang-ninh¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷jgsz1IZI¬AD÷1507975200¬ADE÷1507975200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gia Lai¬ER÷21 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIA¬AE÷Gia Lai¬WU÷gia-lai¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SON¬AF÷Song Lam Nghe An¬WV÷song-lam-nghe-an¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷4dVHP1CJ¬AD÷1507975200¬ADE÷1507975200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hai Phong¬ER÷21 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Hai Phong¬WU÷hai-phong¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷MIN¬AF÷Ho Chi Minh¬WV÷ho-chi-minh¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~~
1
1508700449
154
fixtures
SA÷1¬~ZA÷VIETNAMAS: Penkta-Lyga¬ZEE÷CGXGiMTB¬ZB÷206¬ZY÷Vietnamas¬ZC÷0GIqpE0d¬ZD÷s¬ZE÷SpRYTmUS¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷206_CGXGiMTB¬ZJ÷2¬ZL÷/lt/futbolas/vietnamas/penkta-lyga/¬ZX÷00Vietnamas 009tnamas0010000000169000Penkta-Lyga 011a-Lyga000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Vietnamas¬~AA÷ERYLKCQi¬AD÷1509098400¬ADE÷1509098400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gia Lai¬ER÷23 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIA¬AE÷Gia Lai¬WU÷gia-lai¬WN÷TTH¬AF÷T&T Ha Noi¬WV÷t-t-ha-noi¬AN÷n¬~AA÷8lYPJWub¬AD÷1509184800¬ADE÷1509184800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Khanh Hoa¬ER÷23 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KHA¬AE÷Khanh Hoa¬WU÷khanh-hoa¬WN÷SON¬AF÷Song Lam Nghe An¬WV÷song-lam-nghe-an¬AN÷n¬~AA÷4GRYHAAA¬AD÷1509184800¬ADE÷1509184800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Than Quang Ninh¬ER÷23 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷THA¬AE÷Than Quang Ninh¬WU÷than-quang-ninh¬WN÷PHO¬AF÷Hai Phong¬WV÷hai-phong¬AN÷n¬~AA÷nuXTIje4¬AD÷1509186600¬ADE÷1509186600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Long An¬ER÷23 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long An¬WU÷long-an¬WN÷THA¬AF÷Thanh Hoa¬WV÷thanh-hoa¬AN÷n¬~AA÷jXTpF8fT¬AD÷1509271200¬ADE÷1509271200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Binh Duong¬ER÷23 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIN¬AE÷Binh Duong¬WU÷binh-duong¬WN÷CAN¬AF÷Can Tho¬WV÷can-tho¬AN÷n¬~AA÷r7QxHUPG¬AD÷1509271200¬ADE÷1509271200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Da Nang¬ER÷23 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAN¬AE÷Da Nang¬WU÷da-nang¬WN÷BHT¬AF÷BHTS Quang Nam¬WV÷bhts-quang-nam¬AN÷n¬~AA÷xUPtGluN¬AD÷1509273000¬ADE÷1509273000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ho Chi Minh¬ER÷23 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Ho Chi Minh¬WU÷ho-chi-minh¬WN÷SAI¬AF÷Sai Gon FC¬WV÷sai-gon-fc¬AN÷n¬~AA÷dE6DAS2p¬AD÷1509703200¬ADE÷1509703200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Thanh Hoa¬ER÷24 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷THA¬AE÷Thanh Hoa¬WU÷thanh-hoa¬WN÷BIN¬AF÷Binh Duong¬WV÷binh-duong¬AN÷n¬~AA÷z55H9nIj¬AD÷1509789600¬ADE÷1509789600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷BHTS Quang Nam¬ER÷24 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷THA¬AF÷Than Quang Ninh¬WV÷than-quang-ninh¬WM÷BHT¬AE÷BHTS Quang Nam¬WU÷bhts-quang-nam¬AN÷n¬~AA÷lM8bYVfi¬AD÷1509789600¬ADE÷1509789600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hai Phong¬ER÷24 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Hai Phong¬WU÷hai-phong¬WN÷NAN¬AF÷Da Nang¬WV÷da-nang¬AN÷n¬~AA÷Ayc7W9P3¬AD÷1509789600¬ADE÷1509789600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Song Lam Nghe An¬ER÷24 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LON¬AF÷Long An¬WV÷long-an¬WM÷SON¬AE÷Song Lam Nghe An¬WU÷song-lam-nghe-an¬AN÷n¬~AA÷SC72XkAc¬AD÷1509793200¬ADE÷1509793200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sai Gon FC¬ER÷24 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAI¬AE÷Sai Gon FC¬WU÷sai-gon-fc¬WN÷GIA¬AF÷Gia Lai¬WV÷gia-lai¬AN÷n¬~AA÷Ov1BVTvA¬AD÷1509876000¬ADE÷1509876000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Can Tho¬ER÷24 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Can Tho¬WU÷can-tho¬WN÷KHA¬AF÷Khanh Hoa¬WV÷khanh-hoa¬AN÷n¬~AA÷I10FUmfG¬AD÷1509881400¬ADE÷1509881400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷T&T Ha Noi¬ER÷24 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TTH¬AE÷T&T Ha Noi¬WU÷t-t-ha-noi¬WN÷MIN¬AF÷Ho Chi Minh¬WV÷ho-chi-minh¬AN÷n¬~
1
1508700449
28

Vietnamas

Šiaurės ir Centrinė Amerika

Pietų Amerika

Europa

Azija

Australija ir Okeanija

Afrika

Kitos varžybos