Krepšinis, Austrija: ABL 2017/2018 rezultatai gyvai, susitikimai, turnyrinės lentelės

Krepšinis » Austrija » ABL » 2017/2018

results
3
1506372155
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷AUSTRIJA: ABL¬ZEE÷dz4pAvEq¬ZB÷25¬ZY÷Austrija¬ZC÷xv9vdvOn¬ZD÷p¬ZE÷Q909eewb¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷25_dz4pAvEq¬ZJ÷2¬ZL÷/lt/krepsinis/austrija/abl/¬ZX÷01Austrija 008strija0000000000169000ABL 003......000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Austrija¬~AA÷jVCzd1zp¬AD÷1507138200¬ADE÷1507138200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Furstenfeld¬ER÷1 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FUR¬AE÷Furstenfeld¬WU÷furstenfeld¬WN÷TRA¬AF÷Traiskirchen Lions¬WV÷traiskirchen-lions¬AN÷n¬~AA÷Yg2ueLkj¬AD÷1507222800¬ADE÷1507222800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Klosterneuburg Dukes¬ER÷1 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KLO¬AE÷Klosterneuburg Dukes¬WU÷klosterneuburg-dukes¬WN÷SWA¬AF÷Swans Gmunden¬WV÷swans-gmunden¬AN÷n¬~AA÷Cp1qfu5d¬AD÷1507309200¬ADE÷1507309200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Graz UBSC¬ER÷1 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Graz UBSC¬WU÷graz-ubsc¬WN÷KAP¬AF÷Kapfenberg Bulls¬WV÷kapfenberg-bulls¬AN÷n¬~AA÷vikRIOsc¬AD÷1507311000¬ADE÷1507311000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vienna Basket¬ER÷1 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIE¬AE÷Vienna Basket¬WU÷vienna-basket¬WN÷WEL¬AF÷Wels¬WV÷wels¬AN÷n¬~AA÷dj8Wx5jQ¬AD÷1507474800¬ADE÷1507474800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oberwart Gunners¬ER÷2 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OBE¬AE÷Oberwart Gunners¬WU÷oberwart-gunners¬WN÷GRA¬AF÷Graz UBSC¬WV÷graz-ubsc¬AN÷n¬~AA÷YBabYObs¬AD÷1507474800¬ADE÷1507474800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Swans Gmunden¬ER÷2 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VIE¬AF÷Vienna Basket¬WV÷vienna-basket¬WM÷SWA¬AE÷Swans Gmunden¬WU÷swans-gmunden¬AN÷n¬~AA÷IslVHrc3¬AD÷1507478400¬ADE÷1507478400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Traiskirchen Lions¬ER÷2 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRA¬AE÷Traiskirchen Lions¬WU÷traiskirchen-lions¬WN÷KLO¬AF÷Klosterneuburg Dukes¬WV÷klosterneuburg-dukes¬AN÷n¬~AA÷06wzH2C9¬AD÷1507569300¬ADE÷1507569300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kapfenberg Bulls¬ER÷2 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAP¬AE÷Kapfenberg Bulls¬WU÷kapfenberg-bulls¬WN÷FUR¬AF÷Furstenfeld¬WV÷furstenfeld¬AN÷n¬~AA÷E9svGMRF¬AD÷1508079600¬ADE÷1508079600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Klosterneuburg Dukes¬ER÷3 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KLO¬AE÷Klosterneuburg Dukes¬WU÷klosterneuburg-dukes¬WN÷KAP¬AF÷Kapfenberg Bulls¬WV÷kapfenberg-bulls¬AN÷n¬~AA÷nNunE0dS¬AD÷1508083200¬ADE÷1508083200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Graz UBSC¬ER÷3 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Graz UBSC¬WU÷graz-ubsc¬WN÷FUR¬AF÷Furstenfeld¬WV÷furstenfeld¬AN÷n¬~AA÷8WtrFtsM¬AD÷1508083200¬ADE÷1508083200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vienna Basket¬ER÷3 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIE¬AE÷Vienna Basket¬WU÷vienna-basket¬WN÷TRA¬AF÷Traiskirchen Lions¬WV÷traiskirchen-lions¬AN÷n¬~AA÷SGNE9K4q¬AD÷1508173200¬ADE÷1508173200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oberwart Gunners¬ER÷3 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OBE¬AE÷Oberwart Gunners¬WU÷oberwart-gunners¬WN÷WEL¬AF÷Wels¬WV÷wels¬AN÷n¬~AA÷0ULM7bZe¬AD÷1508605200¬ADE÷1508605200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kapfenberg Bulls¬ER÷4 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAP¬AE÷Kapfenberg Bulls¬WU÷kapfenberg-bulls¬WN÷VIE¬AF÷Vienna Basket¬WV÷vienna-basket¬AN÷n¬~AA÷67MI8vKk¬AD÷1508605200¬ADE÷1508605200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wels¬ER÷4 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRA¬AF÷Graz UBSC¬WV÷graz-ubsc¬WM÷WEL¬AE÷Wels¬WU÷wels¬AN÷n¬~
3
1506372155
40

Austrija

Šiaurės ir Centrinė Amerika

Pietų Amerika

Europa

Azija

Australija ir Okeanija

Kitos varžybos