Bola Sepak Amerika, Amerika Syarikat: skor secara langsung, jadual, kedudukan NCAA 2017/2018

Bola Sepak Amerika » Amerika Syarikat » NCAA » 2017/2018

results
5
1503175480
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: NCAA¬ZEE÷xdTJgGvo¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷xh6I9nD4¬ZD÷p¬ZE÷jg3HTYgt¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_xdTJgGvo¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak-amerika/amerika-syarikat/ncaa/¬ZX÷09Amerika Syar016arikat0030000000169000NCAA 004......000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷CGJ2qa3N¬AD÷1503772200¬ADE÷1503772200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado State¬WU÷colorado-state¬WN÷ORE¬AF÷Oregon State¬WV÷oregon-state¬AN÷n¬~AA÷YPKbpulH¬AD÷1503774000¬ADE÷1503774000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brigham Young¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portland State¬WV÷portland-state¬WM÷BRI¬AE÷Brigham Young¬WU÷brigham-young¬AN÷n¬~AA÷j1VgoLYA¬AD÷1503777600¬ADE÷1503777600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Massachusetts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAS¬AE÷Massachusetts¬WU÷massachusetts¬WN÷HAW¬AF÷Hawaii¬WV÷hawaii¬AN÷n¬~AA÷tjO6rJIT¬AD÷1503790200¬ADE÷1503790200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOS¬AE÷San Jose State¬WU÷san-jose-state¬WN÷SOU¬AF÷South Florida¬WV÷south-florida¬AN÷n¬~AA÷raAYwwRp¬AD÷1503799200¬ADE÷1503799200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rice¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Rice¬WU÷rice¬WN÷STA¬AF÷Stanford¬WV÷stanford¬AN÷n¬~AA÷pp6YdIXM¬AD÷1504218600¬ADE÷1504218600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wake Forest¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAK¬AE÷Wake Forest¬WU÷wake-forest¬WN÷PRE¬AF÷Presbyterian¬WV÷presbyterian¬AN÷n¬~AA÷p4lH2M3o¬AD÷1504220400¬ADE÷1504220400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Michigan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEN¬AE÷Central Michigan¬WU÷central-michigan¬WN÷RHI¬AF÷Kepulauan Rhode¬WV÷rhode-island¬AN÷n¬~AA÷4Un5idep¬AD÷1504220400¬ADE÷1504220400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati¬WU÷cincinnati¬WN÷AUS¬AF÷Austin Peay Governors¬WV÷austin-peay-governors¬AN÷n¬~AA÷rLo9jGAj¬AD÷1504220400¬ADE÷1504220400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Georgia State Panthers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee State¬WV÷tennessee-state¬WM÷GEO¬AE÷Georgia State Panthers¬WU÷georgia-state-panthers¬AN÷n¬~AA÷CW7Qbv3A¬AD÷1504220400¬ADE÷1504220400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬WU÷minnesota¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo¬WV÷buffalo¬AN÷n¬~AA÷b7hL1tJi¬AD÷1504220400¬ADE÷1504220400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toledo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Toledo¬WU÷toledo¬WN÷ELO¬AF÷Elon Phoenix¬WV÷elon-phoenix¬AN÷n¬~AA÷QygDsT2g¬AD÷1504222200¬ADE÷1504222200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Connecticut¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷Connecticut¬WU÷connecticut¬WN÷HOL¬AF÷Holy Cross¬WV÷holy-cross¬AN÷n¬~AA÷fe3HRTxE¬AD÷1504222200¬ADE÷1504222200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma State¬WU÷oklahoma-state¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa¬WV÷tulsa¬AN÷n¬~AA÷hUiP00Yc¬AD÷1504222200¬ADE÷1504222200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah¬WU÷utah¬WN÷NOR¬AF÷North Dakota¬WV÷north-dakota-fighting-sioux¬AN÷n¬~AA÷rZQs5FPq¬AD÷1504224000¬ADE÷1504224000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arkansas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARK¬AE÷Arkansas¬WU÷arkansas¬WN÷FLO¬AF÷Florida A&M¬WV÷florida-a-m¬AN÷n¬~AA÷jN6UcbIG¬AD÷1504224000¬ADE÷1504224000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana¬WU÷indiana¬WN÷OHI¬AF÷Ohio State¬WV÷ohio-state¬AN÷n¬~AA÷tQvG9eHS¬AD÷1504227600¬ADE÷1504227600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Idaho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IDA¬AE÷Idaho¬WU÷idaho¬WN÷CSS¬AF÷CS Sacramento¬WV÷cs-sacramento¬AN÷n¬~AA÷bmAxdxmT¬AD÷1504227600¬ADE÷1504227600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis¬WU÷memphis¬WN÷LOU¬AF÷Louisiana-Monroe¬WV÷louisiana-monroe¬AN÷n¬~AA÷WKjTaKm4¬AD÷1504233000¬ADE÷1504233000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona State¬WU÷arizona-state¬WN÷MEX¬AF÷New Mexico State¬WV÷new-mexico-state¬AN÷n¬~AA÷6VWAlltd¬AD÷1504303200¬ADE÷1504303200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Army¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARM¬AE÷Army¬WU÷army¬WN÷FOR¬AF÷Fordham¬WV÷fordham¬AN÷n¬~AA÷ARweEJ2c¬AD÷1504305000¬ADE÷1504305000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Eastern Michigan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬AE÷Eastern Michigan¬WU÷eastern-michigan¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte¬WV÷charlotte¬AN÷n¬~AA÷WzuiFami¬AD÷1504306800¬ADE÷1504306800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Syracuse¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse¬WU÷syracuse¬WN÷CEN¬AF÷Central Conn. St.¬WV÷central-conn-st¬AN÷n¬~AA÷pbo7BHnG¬AD÷1504310400¬ADE÷1504310400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado¬WU÷colorado¬WN÷COL¬AF÷Colorado State¬WV÷colorado-state¬AN÷n¬~AA÷KYzFm8e2¬AD÷1504310400¬ADE÷1504310400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Atlantic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLO¬AE÷Florida Atlantic¬WU÷florida-atlantic¬WN÷NAV¬AF÷Navy¬WV÷navy¬AN÷n¬~AA÷jyn3CcX9¬AD÷1504310400¬ADE÷1504310400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rutgers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RUT¬AE÷Rutgers¬WU÷rutgers¬WN÷WAS¬AF÷Washington¬WV÷washington¬AN÷n¬~AA÷hjTaDwI3¬AD÷1504314000¬ADE÷1504314000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wisconsin¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UTA¬AF÷Utah State¬WV÷utah-state¬WM÷WIS¬AE÷Wisconsin¬WU÷wisconsin¬AN÷n¬~AA÷OlpBAy2M¬AD÷1504315800¬ADE÷1504315800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Illinois¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Illinois¬WU÷northern-illinois¬WN÷BOS¬AF÷Boston College¬WV÷boston-college¬AN÷n¬~
5
1503175480
829

Amerika Syarikat

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Pertandingan Lain-lain