Bola Sepak, Amerika Syarikat: skor secara langsung, jadual, kedudukan NWSL Wanita 2017

Bola Sepak » Amerika Syarikat » NWSL Wanita » 2017

results
1
1488301346
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: NWSL Wanita¬ZEE÷vBzAOR7R¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷Cz6qHk00¬ZD÷p¬ZE÷foOZXeYq¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_vBzAOR7R¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/amerika-syarikat/nwsl-wanita/¬ZX÷00Amerika Syar016arikat0080000000157000NWSL Wanita 011Wanita000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷QkjAWOaL¬AD÷1492286400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston W¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOU¬AE÷Houston W¬WU÷houston¬WN÷CHI¬AF÷Chicago W¬WV÷chicago¬AN÷n¬~AA÷rRpFVrFR¬AD÷1492286400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Thorns W¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Portland Thorns W¬WU÷portland-thorns-fc¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pride W¬WV÷orlando-pride¬AN÷n¬~AA÷pzXtR2Nr¬AD÷1492286400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Reign W¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Reign W¬WU÷seattle-reign¬WN÷BLU¬AF÷Sky Blue W¬WV÷sky-blue¬AN÷n¬~AA÷vcWpQMxk¬AD÷1492286400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington W¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷WES¬AF÷New York W¬WV÷north-carolina-courage¬WM÷WAS¬AE÷Washington W¬WU÷washington¬AN÷n¬~AA÷h0zkPthe¬AD÷1492372800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City W¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City W¬WU÷kansas-city¬WN÷BOS¬AF÷Boston Breakers W¬WV÷boston-breakers¬AN÷n¬~AA÷zPPgO071¬AD÷1492891200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago W¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago W¬WU÷chicago¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City W¬WV÷kansas-city¬AN÷n¬~AA÷EFOcNKM7¬AD÷1492891200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York W¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷POR¬AF÷Portland Thorns W¬WV÷portland-thorns-fc¬WM÷WES¬AE÷New York W¬WU÷north-carolina-courage¬AN÷n¬~AA÷tMCun4a8¬AD÷1492891200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Pride W¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Pride W¬WU÷orlando-pride¬WN÷WAS¬AF÷Washington W¬WV÷washington¬AN÷n¬~AA÷2y1lprUK¬AD÷1492977600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Breakers W¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston Breakers W¬WU÷boston-breakers¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City W¬WV÷kansas-city¬AN÷n¬~AA÷KCBqoOEE¬AD÷1493582400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sky Blue W¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BLU¬AE÷Sky Blue W¬WU÷sky-blue¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City W¬WV÷kansas-city¬AN÷n¬~
1
1488301346
10

Amerika Syarikat

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Australia dan Oceania

Afrika

Pertandingan Lain-lain