Bola Sepak, Argentina: skor secara langsung, jadual, kedudukan Divisi Primera 2017/2018

Bola Sepak » Argentina » Divisi Primera » 2017/2018

results
1
1503501941
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Divisi Primera¬ZEE÷naYhNOaA¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷67b39Wvk¬ZD÷p¬ZE÷hhYlbPDp¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_naYhNOaA¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/argentina/divisi-primera/¬ZX÷00Argentina 009entina0000000000169000Divisi Prime014rimera000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷lOFmqJPj¬AD÷1503698700¬ADE÷1503698700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tigre¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIG¬AE÷Tigre¬WU÷tigre¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield¬WV÷velez-sarsfield¬AL÷{"2":[{"BU":"\/my\/bookmaker\/15\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":21,"BN":"William Hill","BI":15}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷2R3V722i¬AD÷1503705900¬ADE÷1503705900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Banfield¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Banfield¬WU÷banfield¬WN÷BEL¬AF÷Belgrano¬WV÷ca-belgrano¬AL÷{"2":[{"BU":"\/my\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":42,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/my\/bookmaker\/15\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":21,"BN":"William Hill","BI":15}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷UwZGlu2T¬AD÷1503767100¬ADE÷1503767100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensa y Justicia¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensa y Justicia¬WU÷defensa-y-justicia¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia L.P.¬WV÷gimnasia-l-p¬AL÷{"2":[{"BU":"\/my\/bookmaker\/15\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":21,"BN":"William Hill","BI":15}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷tI2Z6MHc¬AD÷1503774900¬ADE÷1503774900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colon Santa FE¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colon Santa FE¬WU÷colon-santa-fe¬WN÷ROS¬AF÷Rosario Central¬WV÷rosario-central¬AL÷{"2":[{"BU":"\/my\/bookmaker\/15\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":21,"BN":"William Hill","BI":15}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷0KIz50nA¬AD÷1503781500¬ADE÷1503781500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Talleres Cordoba¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba¬WU÷talleres-cordoba¬WN÷LAN¬AF÷Lanus¬WV÷lanus¬AL÷{"2":[{"BU":"\/my\/bookmaker\/15\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":21,"BN":"William Hill","BI":15}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷0bs0hN24¬AD÷1503788700¬ADE÷1503788700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬WU÷independiente¬WN÷HUR¬AF÷Huracan¬WV÷huracan¬AL÷{"2":[{"BU":"\/my\/bookmaker\/15\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":21,"BN":"William Hill","BI":15}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷MDV8j1XG¬AD÷1503842700¬ADE÷1503842700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Martin S.J.¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷San Martin S.J.¬WU÷san-martin-s-j¬WN÷PAT¬AF÷Patronato¬WV÷patronato¬AL÷{"2":[{"BU":"\/my\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":42,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/my\/bookmaker\/15\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":21,"BN":"William Hill","BI":15}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷rNW4isIA¬AD÷1503853500¬ADE÷1503853500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Tucuman¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUC¬AE÷Atl. Tucuman¬WU÷atl-tucuman¬WN÷GOD¬AF÷Godoy Cruz¬WV÷godoy-cruz¬AL÷{"2":[{"BU":"\/my\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":42,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/my\/bookmaker\/15\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":21,"BN":"William Hill","BI":15}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jmzDkLnN¬AD÷1503860700¬ADE÷1503860700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOR¬AE÷San Lorenzo¬WU÷san-lorenzo¬WN÷RAC¬AF÷Racing Club¬WV÷racing-club¬AL÷{"2":[{"BU":"\/my\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":42,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/my\/bookmaker\/15\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":21,"BN":"William Hill","BI":15}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷fsIv4K1G¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬WU÷argentinos-jrs¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zLBqpaAp¬AD÷1503867900¬ADE÷1503867900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Juniors¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬WU÷boca-juniors¬WN÷OLI¬AF÷Olimpo Bahia Blanca¬WV÷olimpo-bahia-blanca¬AL÷{"2":[{"BU":"\/my\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":42,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/my\/bookmaker\/15\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":21,"BN":"William Hill","BI":15}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷6Jp8nhWr¬AD÷1503875100¬ADE÷1503875100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Temperley¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEM¬AE÷Temperley¬WU÷temperley¬WN÷RIV¬AF÷River Plate¬WV÷river-plate¬AL÷{"2":[{"BU":"\/my\/bookmaker\/15\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":21,"BN":"William Hill","BI":15}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷MTJW5tX3¬AD÷1503957900¬ADE÷1503957900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UNI¬AF÷Union de Santa Fe¬WV÷union-de-santa-fe¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬WU÷newells-old-boys¬AL÷{"2":[{"BU":"\/my\/bookmaker\/15\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":21,"BN":"William Hill","BI":15}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷lrzDoCok¬AD÷1503965100¬ADE÷1503965100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Estudiantes L.P.¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal Sarandi¬WV÷arsenal-sarandi¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes L.P.¬WU÷estudiantes-l-p¬AL÷{"2":[{"BU":"\/my\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/my\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-dC9RBNhM.png?bookmaker","IO":42,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1503501941
378

Argentina

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Australia dan Oceania

Afrika

Pertandingan Lain-lain