Bola Sepak, Croatia: skor secara langsung, jadual, kedudukan Piala Croatia 2017/2018

Bola Sepak » Croatia » Piala Croatia » 2017/2018

results
1
1502970662
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷CROATIA: Piala Croatia¬ZEE÷fDL2c8tU¬ZB÷59¬ZY÷Croatia¬ZC÷6DojVhip¬ZD÷p¬ZE÷lpwq5RLu¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷59_fDL2c8tU¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/croatia/piala-croatia/¬ZX÷00Croatia 007roatia0020000000169000Piala Croati013roatia000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Croatia¬~AA÷vkGvCdv6¬AD÷1503151200¬ADE÷1503151200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Croatia Zmijavci¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Croatia Zmijavci¬WU÷croatia-zmijavci¬WN÷FER¬AF÷Fericanci¬WV÷fericanci¬AN÷n¬~AA÷r1efX6AE¬AD÷1503151200¬ADE÷1503151200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lekenik¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEK¬AE÷Lekenik¬WU÷nk-lekenik¬WN÷ORI¬AF÷Oriolik¬WV÷oriolik¬AN÷n¬~AA÷W61dC5Yl¬AD÷1503151200¬ADE÷1503151200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Virovitica¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIR¬AE÷Virovitica¬WU÷virovitica¬WN÷VRB¬AF÷Vrbovec¬WV÷vrbovec¬AN÷n¬~AA÷CMKPHRAR¬AD÷1503151200¬ADE÷1503151200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zagora¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NED¬AF÷Nedeljanec¬WV÷nedeljanec¬WM÷ZAG¬AE÷Zagora¬WU÷zagora¬AN÷n¬~AA÷A9ONFvus¬AD÷1503410400¬ADE÷1503410400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gorica¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Gorica¬WU÷hnk-gorica¬WN÷MOS¬AF÷Moslavina¬WV÷moslavina¬AN÷n¬~AA÷xrVq9fOO¬AD÷1503410400¬ADE÷1503410400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Novigrad¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOV¬AE÷Novigrad¬WU÷novigrad¬WN÷BLA¬AF÷Blato¬WV÷zmaj-blato¬AN÷n¬~AA÷IuFrBGgC¬AD÷1503496800¬ADE÷1503496800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crikvenica¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRI¬AE÷Crikvenica¬WU÷nk-crikvenica¬WN÷BJE¬AF÷Bjelovar¬WV÷bjelovar¬AN÷n¬~AA÷EV6iDoJr¬AD÷1503496800¬ADE÷1503496800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fruskogorac Ilok¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRU¬AE÷Fruskogorac Ilok¬WU÷fruskogorac-ilok¬WN÷VAR¬AF÷Varazdin¬WV÷varazdin¬AN÷n¬~AA÷25I793I7¬AD÷1503496800¬ADE÷1503496800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Garic Garesnica¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAR¬AE÷Garic Garesnica¬WU÷garic-garesnica¬WN÷RAD¬AF÷Sesvete¬WV÷sesvete¬AN÷n¬~AA÷pSGzDxPa¬AD÷1503496800¬ADE÷1503496800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Imbriovec¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IMB¬AE÷Imbriovec¬WU÷borac-imbriovec¬WN÷KAR¬AF÷Karlovac¬WV÷karlovac¬AN÷n¬~AA÷4AdjYne8¬AD÷1503496800¬ADE÷1503496800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NK Bedem Ivankovo¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NK¬AE÷NK Bedem Ivankovo¬WU÷nk-bedem-ivankovo¬WN÷MED¬AF÷Medimurje¬WV÷medimurje¬AN÷n¬~AA÷Ac00BPme¬AD÷1503496800¬ADE÷1503496800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NK Krizevci¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CRO¬AF÷Croatia Dakovo¬WV÷croatia-dakovo¬WM÷KRI¬AE÷NK Krizevci¬WU÷nk-krizevci¬AN÷n¬~AA÷WOCWDI9g¬AD÷1503496800¬ADE÷1503496800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nehaj Senj¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEH¬AE÷Nehaj Senj¬WU÷nehaj-senj¬WN÷BAT¬AF÷Batrina¬WV÷batrina¬AN÷n¬~AA÷l0NREbfm¬AD÷1503496800¬ADE÷1503496800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rudes¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RUD¬AE÷Rudes¬WU÷rudes¬WN÷DRP¬AF÷Dragovoljac Policnik¬WV÷dragovoljac-policnik¬AN÷n¬~AA÷biWuAz9I¬AD÷1503496800¬ADE÷1503496800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Slavonija Pozega¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLA¬AE÷Slavonija Pozega¬WU÷nk-slavonija-pozega¬WN÷FAZ¬AF÷Fazana¬WV÷nk-mladost-fazana¬AN÷n¬~AA÷4Ka4Aq31¬AD÷1503496800¬ADE÷1503496800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Straza Hum na Sutli¬ER÷1/32 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Straza Hum na Sutli¬WU÷nk-straza-hum-na-sutli¬WN÷NED¬AF÷Nedelisce¬WV÷nk-nedelisce¬AN÷n¬~
1
1502970662
16

Croatia

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Australia dan Oceania

Afrika

Pertandingan Lain-lain