Bola Sepak, Dunia: skor secara langsung, jadual, kedudukan Piala Dunia Bawah 20 2017

Bola Sepak » Dunia » Piala Dunia Bawah 20 » 2017

results
1
1490703095
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷DUNIA: Piala Dunia Bawah 20¬ZEE÷86F6KN7r¬ZB÷8¬ZY÷Dunia¬ZC÷IN7sA1Bk¬ZD÷p¬ZE÷MFG9A3j3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷8_86F6KN7r¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/dunia/piala-dunia-bawah-20/¬ZX÷00Dunia 005......0060000000157000Piala Dunia 020wah 20000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Dunia¬~AA÷l22nNnpI¬AD÷1495256400¬ADE÷1495256400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Venezuela B20¬ER÷Pusingan 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VEN¬AE÷Venezuela B20¬WU÷venezuela¬WN÷GER¬AF÷Jerman B20¬WV÷jerman¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vD2NSjGt¬AD÷1495265400¬ADE÷1495265400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Argentina B20¬ER÷Pusingan 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARG¬AE÷Argentina B20¬WU÷argentina¬WN÷ENG¬AF÷England B20¬WV÷england¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GAVF5KEp¬AD÷1495267200¬ADE÷1495267200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vanuatu B20¬ER÷Pusingan 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAN¬AE÷Vanuatu B20¬WU÷vanuatu¬WN÷MEX¬AF÷Mexico B20¬WV÷mexico¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dlcSRAVn¬AD÷1495278000¬ADE÷1495278000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Korea Selatan B20¬ER÷Pusingan 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KOR¬AE÷Korea Selatan B20¬WU÷korea-selatan¬WN÷GUI¬AF÷Guinea B20¬WV÷guinea¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rNAEQLjA¬AD÷1495342800¬ADE÷1495342800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zambia B20¬ER÷Pusingan 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZAM¬AE÷Zambia B20¬WU÷zambia¬WN÷POR¬AF÷Portugal B20¬WV÷portugal¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UZWPWdDq¬AD÷1495353600¬ADE÷1495353600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Afrika Selatan B20¬ER÷Pusingan 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RSA¬AE÷Afrika Selatan B20¬WU÷afrika-selatan¬WN÷JPN¬AF÷Jepun B20¬WV÷jepun¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OYRBPu6G¬AD÷1495353600¬ADE÷1495353600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iran B20¬ER÷Pusingan 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IRI¬AE÷Iran B20¬WU÷iran¬WN÷CRC¬AF÷Costa Rica B20¬WV÷costa-rica¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8QVTVGSk¬AD÷1495364400¬ADE÷1495364400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Itali B20¬ER÷Pusingan 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ITA¬AE÷Itali B20¬WU÷itali¬WN÷URU¬AF÷Uruguay B20¬WV÷uruguay¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xrHss2hl¬AD÷1495440000¬ADE÷1495440000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ecuador B20¬ER÷Pusingan 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ECU¬AE÷Ecuador B20¬WU÷ecuador¬WN÷USA¬AF÷Amerika Syarikat B20¬WV÷amerika-syarikat¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tGoDRMh1¬AD÷1495440000¬ADE÷1495440000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Perancis B20¬ER÷Pusingan 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FRA¬AE÷Perancis B20¬WU÷perancis¬WN÷HON¬AF÷Honduras B20¬WV÷honduras¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷K66ntM7f¬AD÷1495450800¬ADE÷1495450800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arab Saudi B20¬ER÷Pusingan 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KSA¬AE÷Arab Saudi B20¬WU÷arab-saudi¬WN÷SEN¬AF÷Senegal B20¬WV÷senegal¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷K6pHQt87¬AD÷1495450800¬ADE÷1495450800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vietnam B20¬ER÷Pusingan 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIE¬AE÷Vietnam B20¬WU÷vietnam¬WN÷NZL¬AF÷New Zealand B20¬WV÷new-zealand¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zudWQUpg¬AD÷1495526400¬ADE÷1495526400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷England B20¬ER÷Pusingan 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ENG¬AE÷England B20¬WU÷england¬WN÷GUI¬AF÷Guinea B20¬WV÷guinea¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷f1UJ4vUj¬AD÷1495526400¬ADE÷1495526400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Venezuela B20¬ER÷Pusingan 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷VAN¬AF÷Vanuatu B20¬WV÷vanuatu¬WM÷VEN¬AE÷Venezuela B20¬WU÷venezuela¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷U1ezQl0a¬AD÷1495537200¬ADE÷1495537200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Korea Selatan B20¬ER÷Pusingan 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ARG¬AF÷Argentina B20¬WV÷argentina¬WM÷KOR¬AE÷Korea Selatan B20¬WU÷korea-selatan¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷d682TN6i¬AD÷1495537200¬ADE÷1495537200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mexico B20¬ER÷Pusingan 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEX¬AE÷Mexico B20¬WU÷mexico¬WN÷GER¬AF÷Jerman B20¬WV÷jerman¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1490703095
36

Dunia

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Australia dan Oceania

Afrika

Pertandingan Lain-lain