Bola Sepak, Itali: skor secara langsung, jadual, kedudukan Coppa Italia 2017/2018

Bola Sepak » Itali » Coppa Italia » 2017/2018

results
1
1501015377
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ITALI: Coppa Italia¬ZEE÷bLyo6mco¬ZB÷98¬ZY÷Itali¬ZC÷UypiiSZE¬ZD÷p¬ZE÷QT0nlCD9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷98_bLyo6mco¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/itali/coppa-italia/¬ZX÷00Itali 005......0250000000169000Coppa Italia012Italia000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Itali¬~AA÷xdvIXyMn¬AD÷1501344000¬ADE÷1501344000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arezzo¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARE¬AE÷Arezzo¬WU÷arezzo¬WN÷TRI¬AF÷Triestina¬WV÷triestina¬AN÷n¬~AA÷bBSQVFja¬AD÷1501423200¬ADE÷1501423200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Renate¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SIR¬AF÷Siracusa¬WV÷siracusa¬WM÷REN¬AE÷Renate¬WU÷renate¬AN÷n¬~AA÷jR0yLbxs¬AD÷1501425000¬ADE÷1501425000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Trastevere Calcio¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷REG¬AF÷Reggiana¬WV÷reggiana¬WM÷TRA¬AE÷Trastevere Calcio¬WU÷trastevere-calcio¬AN÷n¬~AA÷WtddGziC¬AD÷1501426800¬ADE÷1501426800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Virtus Francavilla¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIR¬AE÷Virtus Francavilla¬WU÷virtus-francavilla¬WN÷IMO¬AF÷AC Imolese¬WV÷ac-imolese¬AN÷n¬~AA÷tCwmwbbP¬AD÷1501430400¬ADE÷1501430400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vicenza¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIC¬AE÷Vicenza¬WU÷vicenza¬WN÷PRO¬AF÷Pro Piacenza¬WV÷atletico-pro-piacenza¬AN÷n¬~AA÷vmXI2HMC¬AD÷1501432200¬ADE÷1501432200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Piacenza¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIA¬AE÷Piacenza¬WU÷piacenza¬WN÷MAS¬AF÷Massese¬WV÷massese¬AN÷n¬~AA÷ppO8PvUP¬AD÷1501439400¬ADE÷1501439400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cosenza¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALE¬AF÷Alessandria¬WV÷alessandria¬WM÷COS¬AE÷Cosenza¬WU÷cosenza¬AN÷n¬~AA÷GnwMWeyg¬AD÷1501439400¬ADE÷1501439400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Giana Erminio¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIA¬AE÷Giana Erminio¬WU÷giana-erminio¬WN÷ALB¬AF÷AlbinoLeffe¬WV÷albinoleffe¬AN÷n¬~AA÷dO3qJx7g¬AD÷1501439400¬ADE÷1501439400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gubbio¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUB¬AE÷Gubbio¬WU÷gubbio¬WN÷MON¬AF÷Monterosi FC¬WV÷monterosi-fc¬AN÷n¬~AA÷Q3e0Ff6I¬AD÷1501439400¬ADE÷1501439400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lecce¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEC¬AE÷Lecce¬WU÷lecce¬WN÷CIL¬AF÷Ciliverghe Mazzano¬WV÷ciliverghe-mazzano¬AN÷n¬~AA÷6gP4QKEJ¬AD÷1501439400¬ADE÷1501439400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Livorno¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIV¬AE÷Livorno¬WU÷livorno¬WN÷FER¬AF÷FeralpiSalo¬WV÷feralpisalo¬AN÷n¬~AA÷hjchHGy6¬AD÷1501439400¬ADE÷1501439400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Matera¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAS¬AF÷Casertana¬WV÷casertana¬WM÷MAT¬AE÷Matera¬WU÷matera¬AN÷n¬~AA÷rLPEYH6t¬AD÷1501439400¬ADE÷1501439400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Padova¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOO¬AE÷Padova¬WU÷padova¬WN÷REN¬AF÷Rende Calcio¬WV÷rende-calcio¬AN÷n¬~AA÷214uKIim¬AD÷1501439400¬ADE÷1501439400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pisa¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIS¬AE÷Pisa¬WU÷pisa¬WN÷VAR¬AF÷Varese¬WV÷varese¬AN÷n¬~AA÷v7a4EELO¬AD÷1501439400¬ADE÷1501439400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pordenone¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAT¬AF÷Matelica¬WV÷matelica¬WM÷POR¬AE÷Pordenone¬WU÷pordenone¬AN÷n¬~AA÷dOsE3c76¬AD÷1501439400¬ADE÷1501439400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sambenedettese¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAM¬AE÷Sambenedettese¬WU÷sambenedettese¬WN÷LUC¬AF÷Lucchese¬WV÷lucchese¬AN÷n¬~AA÷IwWM1yxJ¬AD÷1501439400¬ADE÷1501439400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Trapani¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRA¬AE÷Trapani¬WU÷trapani¬WN÷PAG¬AF÷Paganese¬WV÷paganese¬AN÷n¬~AA÷zF2mIdMa¬AD÷1501440300¬ADE÷1501440300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juve Stabia¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷Juve Stabia¬WU÷juve-stabia¬WN÷BAS¬AF÷Bassano Virtus¬WV÷bassano-virtus¬AN÷n¬~AA÷rLwA4wh0¬AD÷1502024400¬ADE÷1502024400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bari¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Bari¬WU÷bari¬WN÷PAR¬AF÷Parma¬WV÷parma¬AN÷n¬~AA÷lbv65Jxf¬AD÷1502024400¬ADE÷1502024400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Entella¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENT¬AE÷Entella¬WU÷entella¬WN÷CRE¬AF÷Cremonese¬WV÷cremonese¬AN÷n¬~
1
1501015377
20

Itali

Amerika Utara dan Tengah

Amerika Selatan

Eropah

Asia

Australia dan Oceania

Afrika

Pertandingan Lain-lain