Liga Ragbi, Eropah: skor secara langsung, jadual, kedudukan Piala Challenge 2017

Liga Ragbi » Eropah » Piala Challenge » 2017

results
SA÷19¬~ZA÷EROPAH: Piala Challenge¬ZEE÷GrCZZmwQ¬ZB÷6¬ZY÷Eropah¬ZC÷hbPbhEbI¬ZD÷p¬ZE÷8GMGiDVh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_GrCZZmwQ¬ZJ÷2¬ZL÷/my/liga-ragbi/eropah/piala-challenge/¬ZX÷12Eropah 006Eropah0390000000157000Piala Challe015llenge000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Eropah¬~AA÷2Vg9lQ8s¬AD÷1488121200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Doncaster¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DON¬AE÷Doncaster¬WU÷doncaster¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷34¬BA÷22¬BC÷12¬WN÷MYT¬AF÷Myton Warriors¬WV÷myton-warriors¬AH÷6¬BB÷6¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷bHkUq2NC¬AD÷1488121200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hunslet Hawks¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUN¬AE÷Hunslet Hawks¬WU÷hunslet-rlfc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷34¬BA÷16¬BC÷18¬WN÷COV¬AF÷Coventry¬WV÷coventry¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4fjQpr86¬AD÷1488121200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Wales Ironmen¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KEJ¬AE÷South Wales Ironmen¬WU÷south-wales-ironmen¬AG÷4¬BA÷4¬BC÷0¬WN÷OXF¬AF÷Oxford RLFC¬WV÷oxford-rlfc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷18¬BB÷8¬BD÷10¬AN÷n¬~AA÷hKnMoOh0¬AD÷1488121200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷York City¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷EGR¬AF÷Egremont Rangers¬WV÷egremont-rangers¬AH÷8¬BB÷4¬BD÷4¬WM÷YOR¬AE÷York City¬WU÷york-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷48¬BA÷16¬BC÷32¬AN÷n¬~AA÷AecHn4wf¬AD÷1488117600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Barrow¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAR¬AE÷Barrow¬WU÷barrow¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷60¬BA÷14¬BC÷46¬WN÷ROC¬AF÷Rochdale Mayfield¬WV÷rochdale-mayfield¬AH÷6¬BB÷6¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷IcIxfnoK¬AD÷1488117600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gloucestershire¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GLO¬AE÷Gloucestershire¬WU÷gloucestershire¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷36¬BA÷24¬BC÷12¬WN÷NOR¬AF÷North Wales¬WV÷north-wales¬AH÷18¬BB÷8¬BD÷10¬AN÷n¬~AA÷jiQjWrgD¬AD÷1488117600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hemel¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HEM¬AE÷Hemel¬WU÷hemel¬AG÷12¬BA÷0¬BC÷12¬WN÷LON¬AF÷London Skolars¬WV÷london-skolars¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷22¬BB÷12¬BD÷10¬AN÷n¬~AA÷0M7sg60Q¬AD÷1488042000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle¬WU÷newcastle¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷18¬BA÷6¬BC÷12¬WN÷WOR¬AF÷Workington Town¬WV÷workington-town¬AH÷16¬BB÷16¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4fEYfSVD¬AD÷1488034800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fryston¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FRY¬AE÷Fryston¬WU÷fryston¬AG÷32¬BA÷16¬BC÷16¬WN÷KEI¬AF÷Keighley¬WV÷keighley¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷50¬BB÷16¬BD÷34¬AN÷n¬~AA÷x8lYrMxJ¬AD÷1488033000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Warriors¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAY¬AF÷Haydock¬WV÷haydock¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷26¬BB÷18¬BD÷8¬WM÷WES¬AE÷Wests Warriors¬WU÷wests-warriors¬AG÷12¬BA÷6¬BC÷6¬AN÷n¬~AA÷bsc0684O¬AD÷1488031200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Hull¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷West Hull¬WU÷west-hull¬AG÷16¬BA÷12¬BC÷4¬WN÷WHI¬AF÷Whitehaven¬WV÷whitehaven¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷18¬BB÷10¬BD÷8¬AN÷n¬~AA÷W4bDmpOm¬AD÷1488027600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Siddal¬ER÷Pusingan 64 Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SID¬AE÷Siddal¬WU÷siddal¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷4¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Wolfpack¬WV÷toronto-wolfpack¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷14¬BB÷4¬BD÷10¬AN÷n¬~AA÷rJEJZvB0¬AD÷1487426400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Hull¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷West Hull¬WU÷west-hull¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷18¬WN÷THA¬AF÷Thatto Heath¬WV÷thatto-heath¬AH÷16¬AN÷n¬~AA÷Iy7WWxeJ¬AD÷1486828800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South West London Charg¬ER÷Pusingan 128 Akhir¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South West London Charg¬WU÷london-chargers¬AG÷12¬BA÷6¬BC÷6¬WN÷FRY¬AF÷Fryston¬WV÷fryston¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷40¬BB÷24¬BD÷16¬AN÷n¬~
19
1488161961
36
fixtures
19
1488161961
0

Eropah

Eropah

Australia dan Oceania

Pertandingan Lain-lain