Basketball, Verden: Club Friendly 2016 liveresultater, kampoppsett, tabeller

Basketball » Verden » Club Friendly » 2016

Club Friendly
Loading ...
results
SA÷3¬~ZA÷VERDEN: Club Friendly¬ZEE÷4Ibzdcu1¬ZB÷8¬ZY÷Verden¬ZC÷MiKvRx1T¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_4Ibzdcu1¬ZJ÷2¬ZL÷/no/basketball/verden/club-friendly/¬ZX÷03Verden 006Verden0070000000153000Club Friendl013iendly000¬ZS÷2016¬ZCC÷0¬~AA÷rDP9Azzl¬AD÷1478712600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reggiana (Ita)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REG¬AE÷Reggiana (Ita)¬WU÷reggiana¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷92¬BA÷23¬BC÷27¬BE÷22¬BG÷20¬WN÷VIR¬AF÷Virtus Bologna (Ita)¬WV÷virtus-bologna¬AH÷66¬BB÷12¬BD÷12¬BF÷24¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷vwIGZobb¬AD÷1478044800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Peay (Usa)¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WM÷AUS¬AE÷Austin Peay (Usa)¬WU÷austin-peay¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷112¬BC÷60¬BG÷52¬WN÷THO¬AF÷Thomas More (Usa)¬WV÷thomas-more¬AH÷63¬BD÷20¬BH÷43¬AN÷n¬~AA÷MZbwXUeP¬AD÷1476486000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors (Can)¬AX÷0¬AV÷1476505252|¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors (Can)¬WU÷toronto-raptors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷122¬BA÷32¬BC÷21¬BE÷34¬BG÷35¬WN÷CAS¬AF÷San Lorenzo (Arg)¬WV÷san-lorenzo¬AH÷105¬BB÷22¬BD÷33¬BF÷27¬BH÷23¬AN÷n¬~AA÷fJZJ1JBM¬AD÷1476285300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Apoel BC (Cyp)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷APO¬AE÷Apoel BC (Cyp)¬WU÷apoel-bc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷99¬BA÷26¬BC÷23¬BE÷24¬BG÷26¬WN÷PAR¬AF÷E.N. Paralimni (Cyp)¬WV÷paralimni¬AH÷59¬BB÷13¬BD÷14¬BF÷16¬BH÷16¬AN÷n¬~AA÷0lOBNIzs¬AD÷1476153000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Kings (Usa)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings (Usa)¬WU÷sacramento-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷135¬BA÷39¬BC÷32¬BE÷35¬BG÷29¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa (Isr)¬WV÷maccabi-haifa¬AH÷96¬BB÷25¬BD÷19¬BF÷21¬BH÷31¬AN÷n¬~AA÷bNfvB7HC¬AD÷1475943300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Keravnos (Cyp)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KER¬AE÷Keravnos (Cyp)¬WU÷keravnos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷88¬BA÷29¬BC÷22¬BE÷23¬BG÷14¬WN÷PAR¬AF÷E.N. Paralimni (Cyp)¬WV÷paralimni¬AH÷57¬BB÷18¬BD÷14¬BF÷15¬BH÷10¬AN÷n¬~AA÷40ezCm26¬AD÷1475935200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AEK Larnaca (Cyp)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AEK¬AE÷AEK Larnaca (Cyp)¬WU÷aek-larnaca¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷71¬BA÷12¬BC÷16¬BE÷20¬BG÷23¬WN÷ENG¬AF÷ETHA Engomi (Cyp)¬WV÷etha-engomi¬AH÷61¬BB÷10¬BD÷17¬BF÷21¬BH÷13¬AN÷n¬~AA÷nP4723IP¬AD÷1475856900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Keravnos (Cyp)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KER¬AE÷Keravnos (Cyp)¬WU÷keravnos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷77¬BA÷27¬BC÷17¬BE÷13¬BG÷20¬WN÷AEK¬AF÷AEK Larnaca (Cyp)¬WV÷aek-larnaca¬AH÷72¬BB÷16¬BD÷21¬BF÷21¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷nkv15rub¬AD÷1475854200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beroe (Bul)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BER¬AE÷Beroe (Bul)¬WU÷beroe¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷79¬BA÷25¬BC÷19¬BE÷25¬BG÷10¬WN÷PLO¬AF÷Plovdiv (Bul)¬WV÷plovdiv¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷79¬BB÷11¬BD÷29¬BF÷24¬BH÷15¬AN÷n¬~AA÷0pzginT7¬AD÷1475848800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Armia (Geo)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARM¬AE÷Armia (Geo)¬WU÷armia¬AZ÷0¬AG÷75¬AT÷71¬BI÷4¬BA÷23¬BC÷23¬BE÷14¬BG÷11¬WN÷DIT¬AF÷Dinamo Tbilisi (Geo)¬WV÷dinamo-tbilisi¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷83¬AU÷71¬BJ÷12¬BB÷23¬BD÷11¬BF÷22¬BH÷15¬AN÷n¬~AA÷8Y533q3J¬AD÷1475848800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷ETHA Engomi (Cyp)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ENG¬AE÷ETHA Engomi (Cyp)¬WU÷etha-engomi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷66¬BA÷13¬BC÷16¬BE÷22¬BG÷15¬WN÷PAR¬AF÷E.N. Paralimni (Cyp)¬WV÷paralimni¬AH÷58¬BB÷15¬BD÷16¬BF÷14¬BH÷13¬AN÷n¬~AA÷MgykhSD1¬AD÷1475841600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rustavi (Geo)¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷KUT¬AF÷Kutaisi (Geo)¬WV÷kutaisi¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷88¬BB÷28¬BD÷26¬BF÷20¬BH÷14¬WM÷ENE¬AE÷Rustavi (Geo)¬WU÷rustavi¬AG÷78¬BA÷12¬BC÷18¬BE÷25¬BG÷23¬AN÷n¬~AA÷fm9PtrzN¬AD÷1475762400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kutaisi (Geo)¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SOK¬AF÷Sokhumi (Geo)¬WV÷sokhumi¬AH÷76¬BB÷13¬BD÷19¬BF÷25¬BH÷19¬WM÷KUT¬AE÷Kutaisi (Geo)¬WU÷kutaisi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷89¬BA÷25¬BC÷24¬BE÷21¬BG÷19¬AN÷n¬~AA÷QD4LsOKG¬AD÷1475755200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dinamo Tbilisi (Geo)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DIT¬AE÷Dinamo Tbilisi (Geo)¬WU÷dinamo-tbilisi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷77¬BA÷23¬BC÷20¬BE÷18¬BG÷16¬WN÷OLI¬AF÷Olimpi Tbilisi (Geo)¬WV÷olimpi-tbilisi¬AH÷67¬BB÷21¬BD÷17¬BF÷13¬BH÷16¬AN÷n¬~
3
1481157285
455
fixtures
3
1481157285
0

Verden

Nord- og mellom-Amerika

Sør-Amerika

Europa

Asia

Australia & Oseania

Andre konkurranser