Fotball, Argentina: Primera Division 2017/2018 liveresultater, kampoppsett, tabeller

Fotball » Argentina » Primera Division » 2017/2018

Primera Division
Loading ...
results
1
1502905509
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Primera Division¬ZEE÷naYhNOaA¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷67b39Wvk¬ZD÷p¬ZE÷hhYlbPDp¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_naYhNOaA¬ZJ÷2¬ZL÷/no/fotball/argentina/primera-division/¬ZX÷00Argentina 009entina0000000000169000Primera Divi016vision000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷fsIv4K1G¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬WU÷argentinos-jrs¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rNW4isIA¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Tucuman¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atl. Tucuman¬WU÷atletico-tucuman¬WN÷GOD¬AF÷Godoy Cruz¬WV÷godoy-cruz¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2R3V722i¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Banfield¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Banfield¬WU÷banfield¬WN÷BEL¬AF÷Belgrano¬WV÷ca-belgrano¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zLBqpaAp¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Juniors¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬WU÷boca-juniors¬WN÷OLI¬AF÷Olimpo¬WV÷olimpo¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tI2Z6MHc¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colon¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colon¬WU÷colon¬WN÷ROS¬AF÷Rosario¬WV÷rosario¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UwZGlu2T¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensa y Justicia¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensa y Justicia¬WU÷defensa-y-justicia¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia L.P.¬WV÷gimnasia-l-p¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lrzDoCok¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Estudiantes¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬WU÷estudiantes¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal Sarandi¬WV÷arsenal-sarandi¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0bs0hN24¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬WU÷independiente¬WN÷HUR¬AF÷Huracan¬WV÷huracan¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MTJW5tX3¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UNI¬AF÷Union Santa Fe¬WV÷union-santa-fe¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬WU÷newells-old-boys¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jmzDkLnN¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOR¬AE÷San Lorenzo¬WU÷san-lorenzo¬WN÷RAC¬AF÷Racing Club¬WV÷racing-club¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MDV8j1XG¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Martin S.J.¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷San Martin S.J.¬WU÷san-martin-s-j¬WN÷PAT¬AF÷Patronato¬WV÷patronato¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0KIz50nA¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Talleres Cordoba¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba¬WU÷talleres-cordoba¬WN÷LAN¬AF÷Lanus¬WV÷lanus¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6Jp8nhWr¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Temperley¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RIV¬AF÷River Plate¬WV÷river-plate¬WM÷TEM¬AE÷Temperley¬WU÷temperley¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lOFmqJPj¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tigre¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIG¬AE÷Tigre¬WU÷tigre¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield¬WV÷velez-sarsfield¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ldFo0B0r¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arsenal Sarandi¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARS¬AE÷Arsenal Sarandi¬WU÷arsenal-sarandi¬WN÷COL¬AF÷Colon¬WV÷colon¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OYglKWiE¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Belgrano¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belgrano¬WU÷ca-belgrano¬WN÷MAR¬AF÷San Martin S.J.¬WV÷san-martin-s-j¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷M9DgbkVf¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chacarita Juniors¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chacarita Juniors¬WU÷chacarita-juniors¬WN÷TIG¬AF÷Tigre¬WV÷tigre¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zaxPrAV7¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Estudiantes¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬WU÷estudiantes¬WN÷DEF¬AF÷Defensa y Justicia¬WV÷defensa-y-justicia¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UBYE5XxL¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬WU÷godoy-cruz¬WN÷TAL¬AF÷Talleres Cordoba¬WV÷talleres-cordoba¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷82XI4ihR¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huracan¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan¬WU÷huracan¬WN÷NEW¬AF÷Newells Old Boys¬WV÷newells-old-boys¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zDHcc9p1¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lanus¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬WU÷lanus¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors¬WV÷boca-juniors¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷d8wLqjG1¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olimpo¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpo¬WU÷olimpo¬WN÷IND¬AF÷Independiente¬WV÷independiente¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zkZA6DNE¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Patronato¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷Patronato¬WU÷patronato¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬WV÷argentinos-jrs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷x4G77g88¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Racing Club¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬WU÷racing-club¬WN÷TEM¬AF÷Temperley¬WV÷temperley¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SnEkaVFl¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷River Plate¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬WU÷river-plate¬WN÷BAN¬AF÷Banfield¬WV÷banfield¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dS56emFD¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rosario¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬WU÷rosario¬WN÷LOR¬AF÷San Lorenzo¬WV÷san-lorenzo¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Iy72dTa7¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Santa Fe¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia L.P.¬WV÷gimnasia-l-p¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe¬WU÷union-santa-fe¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SYYGpW0e¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Velez Sarsfield¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield¬WU÷velez-sarsfield¬WN÷ATL¬AF÷Atl. Tucuman¬WV÷atletico-tucuman¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1502905509
378

Argentina

Nord- og mellom-Amerika

Sør-Amerika

Europa

Asia

Australia & Oseania

Afrika

Andre konkurranser