Fotball, Israel: Leumit League 2017/2018 liveresultater, kampoppsett, tabeller

Fotball » Israel » Leumit League » 2017/2018

results
1
1498702961
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ISRAEL: Leumit League¬ZEE÷QeijuHo5¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷YyBnltOi¬ZD÷p¬ZE÷f9SRygP4¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_QeijuHo5¬ZJ÷2¬ZL÷/no/fotball/israel/leumit-league/¬ZX÷00Israel 006Israel0010000000169000Leumit Leagu013League000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷GMiDGoJ6¬AD÷1503061200¬ADE÷1503061200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beitar Shimshon T.A.¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AKE¬AF÷Akei Nazareth¬WV÷akei-nazareth¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Shimshon T.A.¬WU÷beitar-shimshon-t-a¬AN÷n¬~AA÷IyZ9HR30¬AD÷1503061200¬ADE÷1503061200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Bnei Lod¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BNE¬AE÷H. Bnei Lod¬WU÷h-bnei-lod¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nesher¬WV÷ironi-nesher¬AN÷n¬~AA÷pOz2JmZm¬AD÷1503061200¬ADE÷1503061200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Petah Tikva¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷H. Petah Tikva¬WU÷h-petach-tikva¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Katamon¬WV÷hapoel-katamon¬AN÷n¬~AA÷SntcKTJs¬AD÷1503061200¬ADE÷1503061200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hap. Ramat Gan¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hap. Ramat Gan¬WU÷h-ramat-gan¬WN÷KFA¬AF÷H. Kfar Saba¬WV÷h-kfar-saba¬AN÷n¬~AA÷WGfRPkdK¬AD÷1503061200¬ADE÷1503061200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Hadera¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Hadera¬WU÷hapoel-hadera¬WN÷RAM¬AF÷I. Ramat HaSharon¬WV÷i-ramat-hasharon¬AN÷n¬~AA÷OEZ5I7lf¬AD÷1503061200¬ADE÷1503061200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel I. R. Lezion¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel I. R. Lezion¬WU÷hapoel-i-r-lezion¬WN÷HAP¬AF÷H. Tel Aviv¬WV÷h-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷QwfVO9BQ¬AD÷1503061200¬ADE÷1503061200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Natzrat Illit¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Natzrat Illit¬WU÷hapoel-natzrat-illit¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Marmorek¬WV÷hapoel-marmorek¬AN÷n¬~AA÷bosIF5YC¬AD÷1503061200¬ADE÷1503061200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Herzliya¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HER¬AE÷M. Herzliya¬WU÷m-herzliya¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Afula¬WV÷hapoel-afula¬AN÷n¬~AA÷OQcTMMut¬AD÷1503666000¬ADE÷1503666000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Akei Nazareth¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HER¬AF÷M. Herzliya¬WV÷m-herzliya¬WM÷AKE¬AE÷Akei Nazareth¬WU÷akei-nazareth¬AN÷n¬~AA÷h6kpJvu5¬AD÷1503666000¬ADE÷1503666000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Kfar Saba¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷H. Kfar Saba¬WU÷h-kfar-saba¬WN÷PET¬AF÷H. Petah Tikva¬WV÷h-petach-tikva¬AN÷n¬~AA÷ptnxL0Ah¬AD÷1503666000¬ADE÷1503666000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Tel Aviv¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷H. Tel Aviv¬WU÷h-tel-aviv¬WN÷BNE¬AF÷H. Bnei Lod¬WV÷h-bnei-lod¬AN÷n¬~AA÷xxtMEPmJ¬AD÷1503666000¬ADE÷1503666000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Afula¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Afula¬WU÷hapoel-afula¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Hadera¬WV÷hapoel-hadera¬AN÷n¬~AA÷bqjtKKPb¬AD÷1503666000¬ADE÷1503666000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Katamon¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Katamon¬WU÷hapoel-katamon¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel I. R. Lezion¬WV÷hapoel-i-r-lezion¬AN÷n¬~AA÷WdllIbfB¬AD÷1503666000¬ADE÷1503666000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Marmorek¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Marmorek¬WU÷hapoel-marmorek¬WN÷HAP¬AF÷Hap. Ramat Gan¬WV÷h-ramat-gan¬AN÷n¬~AA÷C85oHI9H¬AD÷1503666000¬ADE÷1503666000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷I. Ramat HaSharon¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷I. Ramat HaSharon¬WU÷i-ramat-hasharon¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Natzrat Illit¬WV÷hapoel-natzrat-illit¬AN÷n¬~AA÷2HdXLten¬AD÷1503666000¬ADE÷1503666000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ironi Nesher¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Nesher¬WU÷ironi-nesher¬WN÷BEI¬AF÷Beitar Shimshon T.A.¬WV÷beitar-shimshon-t-a¬AN÷n¬~AA÷WCxCXwfb¬AD÷1504270800¬ADE÷1504270800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beitar Shimshon T.A.¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Shimshon T.A.¬WU÷beitar-shimshon-t-a¬WN÷HAP¬AF÷H. Tel Aviv¬WV÷h-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷2wY7YJvh¬AD÷1504270800¬ADE÷1504270800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Bnei Lod¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BNE¬AE÷H. Bnei Lod¬WU÷h-bnei-lod¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Katamon¬WV÷hapoel-katamon¬AN÷n¬~AA÷MseLAGno¬AD÷1504270800¬ADE÷1504270800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Petah Tikva¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷H. Petah Tikva¬WU÷h-petach-tikva¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Marmorek¬WV÷hapoel-marmorek¬AN÷n¬~AA÷pM3gFdvU¬AD÷1504270800¬ADE÷1504270800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hap. Ramat Gan¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hap. Ramat Gan¬WU÷h-ramat-gan¬WN÷RAM¬AF÷I. Ramat HaSharon¬WV÷i-ramat-hasharon¬AN÷n¬~AA÷hSQKVHOA¬AD÷1504270800¬ADE÷1504270800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Afula¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Afula¬WU÷hapoel-afula¬WN÷AKE¬AF÷Akei Nazareth¬WV÷akei-nazareth¬AN÷n¬~AA÷OnZ3ZaPo¬AD÷1504270800¬ADE÷1504270800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel I. R. Lezion¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel I. R. Lezion¬WU÷hapoel-i-r-lezion¬WN÷KFA¬AF÷H. Kfar Saba¬WV÷h-kfar-saba¬AN÷n¬~AA÷ja4kGxPN¬AD÷1504270800¬ADE÷1504270800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Natzrat Illit¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Natzrat Illit¬WU÷hapoel-natzrat-illit¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Hadera¬WV÷hapoel-hadera¬AN÷n¬~AA÷A3yGWc94¬AD÷1504270800¬ADE÷1504270800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Herzliya¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nesher¬WV÷ironi-nesher¬WM÷HER¬AE÷M. Herzliya¬WU÷m-herzliya¬AN÷n¬~
1
1498702961
240

Israel

Nord- og mellom-Amerika

Sør-Amerika

Europa

Asia

Australia & Oseania

Afrika

Andre konkurranser