Fotball, Romania: Rumensk Cup 2017/2018 liveresultater, kampoppsett, tabeller

Fotball » Romania » Rumensk Cup » 2017/2018

results
1
1503074199
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ROMANIA: Rumensk Cup¬ZEE÷dUzTIwSF¬ZB÷157¬ZY÷Romania¬ZC÷bP9lxFv9¬ZD÷p¬ZE÷YygrddFn¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_dUzTIwSF¬ZJ÷2¬ZL÷/no/fotball/romania/rumensk-cup/¬ZX÷00Romania 007omania0040000000169000Rumensk Cup 011sk Cup000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Romania¬~AA÷pbaOcBjC¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agricola Borcea¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FCA¬AE÷Agricola Borcea¬WU÷agricola-borcea¬WN÷AXI¬AF÷Axiopolis Cernavoda¬WV÷axiopolis-cernavoda¬AN÷n¬~AA÷SjYFSVkn¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alba Iulia¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Alba Iulia¬WU÷alba-iulia¬WN÷DEJ¬AF÷U. Dej¬WV÷unirea-dej¬AN÷n¬~AA÷vBeEKYcP¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alexandria¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALE¬AE÷Alexandria¬WU÷alexandria¬WN÷TUN¬AF÷Tunari¬WV÷tunari¬AN÷n¬~AA÷tKstGh6t¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Astra Plosca¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AST¬AE÷Astra Plosca¬WU÷astra-plosca¬WN÷ROS¬AF÷Rosiorii de Vede¬WV÷rosiorii-de-vede¬AN÷n¬~AA÷GI771gim¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSM Focsani¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MET¬AF÷Metalosport Galati¬WV÷metalosport-galati¬WM÷FOC¬AE÷CSM Focsani¬WU÷csm-focsani¬AN÷n¬~AA÷Au7B0D6g¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chiscani¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chiscani¬WU÷sportul-chiscani¬WN÷LIE¬AF÷Liesti¬WV÷sporting-liesti¬AN÷n¬~AA÷dYQz7FTP¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cimentul Bicaz¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CS¬AE÷Cimentul Bicaz¬WU÷cimentul-bicaz¬WN÷MIE¬AF÷Miercurea Ciuc¬WV÷miercurea-ciuc¬AN÷n¬~AA÷xSh68S4U¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Diosig¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEB¬AF÷Sebis¬WV÷sebis¬WM÷CS¬AE÷Diosig¬WU÷diosig¬AN÷n¬~AA÷670Kbiy6¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fantanele¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DOB¬AF÷Dobrogea Tulcea¬WV÷dobrogea-tulcea¬WM÷VII¬AE÷Fantanele¬WU÷fantanele¬AN÷n¬~AA÷lpolEWzg¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gaz Metan Cornesti¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷Gaz Metan Cornesti¬WU÷gaz-metan-cornesti¬WN÷MOR¬AF÷Moreni¬WV÷flacara-moreni¬AN÷n¬~AA÷AFNKRk5h¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iernut¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Industria Galda¬WV÷industria-galda¬WM÷IER¬AE÷Iernut¬WU÷cs-iernut¬AN÷n¬~AA÷vLbSdV5I¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Inainte Modelu¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INA¬AE÷Inainte Modelu¬WU÷inainte-modelu¬WN÷OLT¬AF÷Oltenita¬WV÷oltenita¬AN÷n¬~AA÷vZw1BUKB¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lupac¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VOI¬AE÷Lupac¬WU÷vointa-lupac¬WN÷CET¬AF÷Cetate Deva¬WV÷cetate-deva¬AN÷n¬~AA÷W8zgDjja¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milcov¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milcov¬WU÷milcov¬WN÷FIL¬AF÷Filiasi¬WV÷acso-filiasi¬AN÷n¬~AA÷lW5FaXLa¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Papauti¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAP¬AE÷Papauti¬WU÷papauti¬WN÷RAM¬AF÷Ramnicu Sarat¬WV÷ramnicu-sarat¬AN÷n¬~AA÷AgnpFCLn¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Petrolul¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷Petrolul¬WU÷petrolul¬WN÷TIT¬AF÷Titu¬WV÷urban-titu¬AN÷n¬~AA÷x6HVekLO¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Popesti Leordeni¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POP¬AE÷Popesti Leordeni¬WU÷popesti-leordeni¬WN÷SLO¬AF÷Slobozia¬WV÷slobozia¬AN÷n¬~AA÷byf298kO¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Soimii Lipova¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOI¬AE÷Soimii Lipova¬WU÷soimii-lipova¬WN÷CER¬AF÷Teuz Cermei¬WV÷gloria-lunca-teuz-cermei¬AN÷n¬~AA÷EmUBTBzt¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Somcuta Mare¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRO¬AE÷Somcuta Mare¬WU÷somcuta-mare¬WN÷ACS¬AF÷ACS Comuna Recea¬WV÷acs-comuna-recea¬AN÷n¬~AA÷IsSW7eEJ¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tudora¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUD¬AE÷Tudora¬WU÷tudora¬WN÷ROM¬AF÷Roman¬WV÷roman¬AN÷n¬~AA÷pCvcCA55¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Turceni¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STI¬AE÷Turceni¬WU÷stiinta-turceni¬WN÷ACS¬AF÷ACS Sirineasa¬WV÷acs-sirineasa¬AN÷n¬~AA÷l6MOQ9Kb¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Unirea Cristuru¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Unirea Cristuru¬WU÷unirea-cristuru¬WN÷REG¬AF÷Reghin¬WV÷reghin¬AN÷n¬~AA÷2F332Zys¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Unirea Mircesti¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASU¬AE÷Unirea Mircesti¬WU÷unirea-mircesti¬WN÷AER¬AF÷Aerostar¬WV÷aerostar¬AN÷n¬~AA÷IPx5AlzI¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vointa Biled¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AS¬AE÷Vointa Biled¬WU÷vointa-biled¬WN÷CSM¬AF÷Municipal Lugoj¬WV÷cs-municipal-lugoj¬AN÷n¬~AA÷IuRSPTZ4¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zarnesti¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASF¬AE÷Zarnesti¬WU÷zarnesti¬WN÷OLI¬AF÷Cetate Rasnov¬WV÷cetate-rasnov¬AN÷n¬~
1
1503074199
25

Romania

Nord- og mellom-Amerika

Sør-Amerika

Europa

Asia

Australia & Oseania

Afrika

Andre konkurranser