Fotball, Sør-Afrika: MTN 8 Cup 2016 liveresultater, kampoppsett, tabeller

Fotball » Sør-Afrika » MTN 8 Cup » 2016

results
SA÷1¬~ZA÷SØR-AFRIKA: MTN 8 Cup¬ZEE÷hrHTRs5B¬ZB÷175¬ZY÷Sør-Afrika¬ZC÷jH9ug9xc¬ZD÷p¬ZE÷8IsJLX3q¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_hrHTRs5B¬ZJ÷2¬ZL÷/no/fotball/sr-afrika/mtn-8-cup/¬ZX÷00Sør-Afrika 010Afrika0050000000153000MTN 8 Cup 009 8 Cup000¬ZS÷2016¬ZCC÷0¬~AA÷lWc1YMbK¬AD÷1475334000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bidvest Wits¬ER÷Finale¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BID¬AE÷Bidvest Wits¬WU÷bidvest-wits¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi Sundowns¬WV÷mamelodi-sundowns¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Nøytral bane.¬AN÷n¬~AA÷zwBakTle¬AD÷1474479000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mamelodi Sundowns¬ER÷Semifinaler¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi Sundowns¬WU÷mamelodi-sundowns¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chippa United¬WV÷chippa-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2.kamp. Resultat første runde: 0-0. Sammenlagt: 1-0. ¬AN÷n¬~AA÷r3A3lm41¬AD÷1474135200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cape Town City¬ER÷Semifinaler¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town City¬WU÷cape-town-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits¬WV÷bidvest-wits¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2.kamp. Resultat første runde: 0-3. Sammenlagt: 0-3. ¬AN÷n¬~AA÷ENMjikKr¬AD÷1473598800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chippa United¬ER÷Semifinaler¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chippa United¬WU÷chippa-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi Sundowns¬WV÷mamelodi-sundowns¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷1.kamp.¬AN÷n¬~AA÷dnCej9Zl¬AD÷1473531300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bidvest Wits¬ER÷Semifinaler¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BID¬AE÷Bidvest Wits¬WU÷bidvest-wits¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷CAP¬AF÷Cape Town City¬WV÷cape-town-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷1.kamp.¬AN÷n¬~AA÷6yztLxo1¬AD÷1472389200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mamelodi Sundowns¬ER÷Kvartfinaler¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi Sundowns¬WU÷mamelodi-sundowns¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷SUP¬AF÷Supersport Utd¬WV÷supersport-utd¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷SpyxMIVf¬AD÷1472321700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bidvest Wits¬ER÷Kvartfinaler¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BID¬AE÷Bidvest Wits¬WU÷bidvest-wits¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pirates¬WV÷orlando-pirates¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷KKyYMbGl¬AD÷1472302800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Platinum Stars¬ER÷Kvartfinaler¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷PLA¬AE÷Platinum Stars¬WU÷platinum-stars¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chippa United¬WV÷chippa-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷tUxUNv1r¬AD÷1472234400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cape Town City¬ER÷Kvartfinaler¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town City¬WU÷cape-town-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer Chiefs¬WV÷kaizer-chiefs¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1481277370
9
fixtures
1
1481277370
0

Sør-Afrika

Nord- og mellom-Amerika

Sør-Amerika

Europa

Asia

Australia & Oseania

Afrika

Andre konkurranser