Fotball, Sør-Afrika: Premier League 2016/2017 liveresultater, kampoppsett, tabeller

Fotball » Sør-Afrika » Premier League » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷SØR-AFRIKA: Premier League¬ZEE÷WYFXQ1KH¬ZB÷175¬ZY÷Sør-Afrika¬ZC÷Agrv9G2M¬ZD÷p¬ZE÷U7Wy0Kke¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷175_WYFXQ1KH¬ZJ÷2¬ZL÷/no/fotball/sr-afrika/premier-league/¬ZX÷00Sør-Afrika 010Afrika0000000000153000Premier Leag014League000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬~AA÷tOXod7za¬AD÷1480701600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bidvest Wits¬ER÷Runde 12¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷CAP¬AF÷Cape Town City¬WV÷cape-town-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷BID¬AE÷Bidvest Wits¬WU÷bidvest-wits¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷AuNQfcvP¬AD÷1480527000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ajax Cape Town¬ER÷Runde 11¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷AJA¬AE÷Ajax Cape Town¬WU÷ajax-cape-town¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi Sundowns¬WV÷mamelodi-sundowns¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷EDm73krP¬AD÷1480527000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baroka¬ER÷Runde 11¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BAR¬AE÷Baroka¬WU÷baroka¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pirates¬WV÷orlando-pirates¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷jZvZb9jt¬AD÷1480527000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Free State Stars¬ER÷Runde 11¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷PLA¬AF÷Platinum Stars¬WV÷platinum-stars¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷FRE¬AE÷Free State Stars¬WU÷free-state-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷pdvwbT5n¬AD÷1480527000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden Arrows¬ER÷Runde 11¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Golden Arrows¬WU÷golden-arrows¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷POL¬AF÷Polokwane¬WV÷polokwane-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷OnwscmLh¬AD÷1480527000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷37¬CX÷Highlands¬ER÷Runde 11¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷HIG¬AE÷Highlands¬WU÷highlands¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic¬WV÷bloem-celtic¬AH÷0¬BB÷0¬AM÷Avbrutt på grunn av dårlig vær.¬AN÷n¬~AA÷bNAFcaf6¬AD÷1480440600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kaizer Chiefs¬ER÷Runde 11¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer Chiefs¬WU÷kaizer-chiefs¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CAP¬AF÷Cape Town City¬WV÷cape-town-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷xE9JdJ9C¬AD÷1480440600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maritzburg Utd¬ER÷Runde 11¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷Maritzburg Utd¬WU÷maritzburg-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chippa United¬WV÷chippa-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷WlOMewPI¬AD÷1480440600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Supersport Utd¬ER÷Runde 11¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SUP¬AE÷Supersport Utd¬WU÷supersport-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits¬WV÷bidvest-wits¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷tO9X69WQ¬AD÷1480253400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mamelodi Sundowns¬ER÷Runde 1¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi Sundowns¬WU÷mamelodi-sundowns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷4¬BC÷1¬WN÷HIG¬AF÷Highlands¬WV÷highlands¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷llyW5NnQ¬AD÷1479922200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bidvest Wits¬ER÷Runde 10¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BID¬AE÷Bidvest Wits¬WU÷bidvest-wits¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷HIG¬AF÷Highlands¬WV÷highlands¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷UsJb1ses¬AD÷1479922200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bloem Celtic¬ER÷Runde 10¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BLO¬AE÷Bloem Celtic¬WU÷bloem-celtic¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BAR¬AF÷Baroka¬WV÷baroka¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8YH201Am¬AD÷1479922200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kaizer Chiefs¬ER÷Runde 10¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer Chiefs¬WU÷kaizer-chiefs¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SUP¬AF÷Supersport Utd¬WV÷supersport-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷2eH6aLPg¬AD÷1479922200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mamelodi Sundowns¬ER÷Runde 10¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi Sundowns¬WU÷mamelodi-sundowns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷GOL¬AF÷Golden Arrows¬WV÷golden-arrows¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷GbLAbuu0¬AD÷1479922200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Polokwane¬ER÷Runde 10¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷POL¬AE÷Polokwane¬WU÷polokwane-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷FRE¬AF÷Free State Stars¬WV÷free-state-stars¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷pKptq0uD¬AD÷1479835800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cape Town City¬ER÷Runde 10¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷MAR¬AF÷Maritzburg Utd¬WV÷maritzburg-utd¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town City¬WU÷cape-town-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷dflprKfJ¬AD÷1479835800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chippa United¬ER÷Runde 10¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chippa United¬WU÷chippa-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pirates¬WV÷orlando-pirates¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷AcxS63XJ¬AD÷1479835800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Platinum Stars¬ER÷Runde 10¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷PLA¬AE÷Platinum Stars¬WU÷platinum-stars¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷AJA¬AF÷Ajax Cape Town¬WV÷ajax-cape-town¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1480766331
84
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SØR-AFRIKA: Premier League¬ZEE÷WYFXQ1KH¬ZB÷175¬ZY÷Sør-Afrika¬ZC÷Agrv9G2M¬ZD÷p¬ZE÷U7Wy0Kke¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷175_WYFXQ1KH¬ZJ÷2¬ZL÷/no/fotball/sr-afrika/premier-league/¬ZX÷00Sør-Afrika 010Afrika0000000000153000Premier Leag014League000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬~AA÷KEWkeRk5¬AD÷1480771800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mamelodi Sundowns¬ER÷Runde 12¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi Sundowns¬WU÷mamelodi-sundowns¬WN÷FRE¬AF÷Free State Stars¬WV÷free-state-stars¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷EyWgfo5B¬AD÷1480771800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Platinum Stars¬ER÷Runde 12¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PLA¬AE÷Platinum Stars¬WU÷platinum-stars¬WN÷POL¬AF÷Polokwane¬WV÷polokwane-city¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷QBZcg5KH¬AD÷1480780800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chippa United¬ER÷Runde 12¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chippa United¬WU÷chippa-united¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer Chiefs¬WV÷kaizer-chiefs¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷8zP2hPZN¬AD÷1480788900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ajax Cape Town¬ER÷Runde 12¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AJA¬AE÷Ajax Cape Town¬WU÷ajax-cape-town¬WN÷GOL¬AF÷Golden Arrows¬WV÷golden-arrows¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷nRN6iqkU¬AD÷1480788900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Pirates¬ER÷Runde 12¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Pirates¬WU÷orlando-pirates¬WN÷HIG¬AF÷Highlands¬WV÷highlands¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷ba4CCSKu¬AD÷1480858200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baroka¬ER÷Runde 12¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAR¬AE÷Baroka¬WU÷baroka¬WN÷MAR¬AF÷Maritzburg Utd¬WV÷maritzburg-utd¬AN÷n¬~AA÷xj3GBnzn¬AD÷1480858200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bloem Celtic¬ER÷Runde 12¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SUP¬AF÷Supersport Utd¬WV÷supersport-utd¬WM÷BLO¬AE÷Bloem Celtic¬WU÷bloem-celtic¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷2ZNRsdbi¬AD÷1481134500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bidvest Wits¬ER÷Runde 6¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BID¬AE÷Bidvest Wits¬WU÷bidvest-wits¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi Sundowns¬WV÷mamelodi-sundowns¬AN÷n¬~AA÷KEhLA6kh¬AD÷1481650200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cape Town City¬ER÷Runde 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town City¬WU÷cape-town-city¬WN÷PLA¬AF÷Platinum Stars¬WV÷platinum-stars¬AN÷n¬~AA÷YHdP9Q4b¬AD÷1481650200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maritzburg Utd¬ER÷Runde 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷Maritzburg Utd¬WU÷maritzburg-utd¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pirates¬WV÷orlando-pirates¬AN÷n¬~AA÷SvdT8pK4¬AD÷1481650200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Supersport Utd¬ER÷Runde 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUP¬AE÷Supersport Utd¬WU÷supersport-utd¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi Sundowns¬WV÷mamelodi-sundowns¬AN÷n¬~AA÷6VfX74ZA¬AD÷1481736600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Free State Stars¬ER÷Runde 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BAR¬AF÷Baroka¬WV÷baroka¬WM÷FRE¬AE÷Free State Stars¬WU÷free-state-stars¬AN÷n¬~AA÷nsCU6OlH¬AD÷1481736600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Golden Arrows¬ER÷Runde 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Golden Arrows¬WU÷golden-arrows¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits¬WV÷bidvest-wits¬AN÷n¬~AA÷O6ZckdJq¬AD÷1481736600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Highlands¬ER÷Runde 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HIG¬AE÷Highlands¬WU÷highlands¬WN÷AJA¬AF÷Ajax Cape Town¬WV÷ajax-cape-town¬AN÷n¬~AA÷ITY1lGYk¬AD÷1481736600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kaizer Chiefs¬ER÷Runde 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer Chiefs¬WU÷kaizer-chiefs¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic¬WV÷bloem-celtic¬AN÷n¬~AA÷WWx6mzld¬AD÷1481736600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Polokwane¬ER÷Runde 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POL¬AE÷Polokwane¬WU÷polokwane-city¬WN÷CHI¬AF÷Chippa United¬WV÷chippa-united¬AN÷n¬~~
1
1480766331
154

Sør-Afrika

Nord- og mellom-Amerika

Sør-Amerika

Europa

Asia

Australia & Oseania

Afrika

Andre konkurranser