Volleyball, Polen: Enea Cup Kvinner 2016/2017 liveresultater, kampoppsett, tabeller

Volleyball » Polen » Enea Cup Kvinner » 2016/2017

results
12
1484622189
0
fixtures
SA÷12¬~ZA÷POLEN: Enea Cup Kvinner¬ZEE÷MuasUk1p¬ZB÷154¬ZY÷Polen¬ZC÷bVvad140¬ZD÷p¬ZE÷OpABm5U7¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_MuasUk1p¬ZJ÷2¬ZL÷/no/volleyball/polen/enea-cup-kvinner/¬ZX÷07Polen 005......0040000000153000Enea Cup Kvi016vinner000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬~AA÷Q10Tmhxi¬AD÷1484758800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Budowlani Lodz K¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOD¬AE÷Budowlani Lodz K¬WU÷lodz¬WN÷OST¬AF÷Ostrowiec Swietokrzyski K¬WV÷ostrowiec-swietokszyski¬AN÷n¬~AA÷nmJxbx0b¬AD÷1484758800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chemik Police K¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHE¬AE÷Chemik Police K¬WU÷chemik-police¬WN÷LKS¬AF÷LKS Lodz K¬WV÷lks-commercecon-lodz¬AN÷n¬~AA÷fJ9cgEET¬AD÷1484758800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dabrowa Gornicza K¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAB¬AE÷Dabrowa Gornicza K¬WU÷dabrowa-gornicza¬WN÷BYD¬AF÷Bydgoszcz K¬WV÷bydgoszcz¬AN÷n¬~AA÷nB1PlYMp¬AD÷1484758800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Muszyna K¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MUS¬AE÷Muszyna K¬WU÷muszyna¬WN÷TRE¬AF÷Trefl Sopot K¬WV÷trefl-sopot¬AN÷n¬~AA÷Y3LlezpH¬AD÷1484758800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Solna Wieliczka K¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOL¬AE÷Solna Wieliczka K¬WU÷solna-wieliczka¬WN÷DEV¬AF÷Rzeszow K¬WV÷developres-rzeszow¬AN÷n¬~AA÷GSAgffaN¬AD÷1484758800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wroclaw K¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WRO¬AE÷Wroclaw K¬WU÷wroclaw¬WN÷BIE¬AF÷Bielsko-Biala K¬WV÷bielsko-biala¬AN÷n¬~AA÷K0HpdGUA¬AD÷1484762400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Legionowo K¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEG¬AE÷Legionowo K¬WU÷legionowo¬WN÷BUD¬AF÷Budowlani Torun K¬WV÷budowlani-torun¬AN÷n¬~AA÷QwItcdF4¬AD÷1484762400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wisla Warszawa K¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIS¬AE÷Wisla Warszawa K¬WU÷wisla-warszawa¬WN÷PIL¬AF÷Pila K¬WV÷pila¬AN÷n¬~
12
1484622189
8

Polen

Nord- og mellom-Amerika

Sør-Amerika

Europa

Asia

Australia & Oseania

Afrika

Andre konkurranser