Koszykówka, Polska: Tauron Basket Liga 2016/2017 terminarze

Koszykówka » Polska » Tauron Basket Liga » 2016/2017

Loading ...
fixtures
SA÷3¬~ZA÷POLSKA: Tauron Basket Liga¬ZEE÷rTyNspSG¬ZB÷154¬ZY÷Polska¬ZC÷KnEQqioE¬ZD÷t¬ZE÷KhRMJp5G¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷154_rTyNspSG¬ZJ÷2¬ZL÷/pl/koszykowka/polska/tauron-basket-liga/¬ZX÷03Polska 006Polska0000000000157000Tauron Baske018t Liga000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Polska¬~AA÷48iLBsCP¬AD÷1493053200¬ADE÷1493053200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Siarka¬ER÷Kolejka 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SIA¬AE÷Siarka¬WU÷siarka¬WN÷ASS¬AF÷Asseco Gdynia¬WV÷asseco-gdynia¬AN÷n¬~AA÷0trCHK2q¬AD÷1493222400¬ADE÷1493222400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Szczecin¬ER÷Kolejka 5¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SZC¬AE÷Szczecin¬WU÷king-szczecin¬WN÷TRE¬AF÷Trefl Sopot¬WV÷trefl-sopot¬AN÷n¬~AA÷Iior4jAG¬AD÷1493224200¬ADE÷1493224200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Energa Czarni¬ER÷Kolejka 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ENE¬AE÷Energa Czarni¬WU÷energa-czarni¬WN÷OST¬AF÷Ostrów Wielkopolski¬WV÷ostrow-wielkopolski¬AN÷n¬~AA÷fik33JJ5¬AD÷1493226000¬ADE÷1493226000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rosa Radom¬ER÷Kolejka 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROS¬AE÷Rosa Radom¬WU÷rosa-radom¬WN÷KRO¬AF÷Miasto Szkła Krosno¬WV÷krosno¬AN÷n¬~AA÷rF6upVIp¬AD÷1493548800¬ADE÷1493548800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anwil Włocławek¬ER÷Kolejka 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANW¬AE÷Anwil Włocławek¬WU÷anwil-wloclawek¬WN÷TRE¬AF÷Trefl Sopot¬WV÷trefl-sopot¬AN÷n¬~AA÷lCgR7YAi¬AD÷1493548800¬ADE÷1493548800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Asseco Gdynia¬ER÷Kolejka 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷POL¬AF÷Polpharma Starogard¬WV÷polpharma-starogard¬WM÷ASS¬AE÷Asseco Gdynia¬WU÷asseco-gdynia¬AN÷n¬~AA÷S2hV6hQc¬AD÷1493548800¬ADE÷1493548800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AZS Koszalin¬ER÷Kolejka 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KOS¬AE÷AZS Koszalin¬WU÷koszalin¬WN÷SZC¬AF÷Szczecin¬WV÷king-szczecin¬AN÷n¬~AA÷OUov5WfA¬AD÷1493548800¬ADE÷1493548800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Energa Czarni¬ER÷Kolejka 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷KRO¬AF÷Miasto Szkła Krosno¬WV÷krosno¬WM÷ENE¬AE÷Energa Czarni¬WU÷energa-czarni¬AN÷n¬~AA÷ARsz6Cu4¬AD÷1493548800¬ADE÷1493548800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kutno¬ER÷Kolejka 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KUT¬AE÷Kutno¬WU÷kutno¬WN÷DAB¬AF÷Dąbrowa Górnicza¬WV÷dabrowa-gornicza¬AN÷n¬~AA÷M55qqkYj¬AD÷1493548800¬ADE÷1493548800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lublin¬ER÷Kolejka 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LUB¬AE÷Lublin¬WU÷start-lublin¬WN÷SIA¬AF÷Siarka¬WV÷siarka¬AN÷n¬~AA÷2HhB1clI¬AD÷1493548800¬ADE÷1493548800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Turów Zgorzelec¬ER÷Kolejka 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TUR¬AE÷Turów Zgorzelec¬WU÷turow-zgorzelec¬WN÷SID¬AF÷Polski Cukier Toruń¬WV÷polski-cukier-torun¬AN÷n¬~AA÷lEl72wZB¬AD÷1493548800¬ADE÷1493548800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zielona Góra¬ER÷Kolejka 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZAS¬AE÷Zielona Góra¬WU÷zielona-gora¬WN÷ROS¬AF÷Rosa Radom¬WV÷rosa-radom¬AN÷n¬~
3
1492963954
167
12

Polska

Ameryka Północna i Centralna

Ameryka Południowa

Europa

Azja

Australia i Oceania

Inne rozgrywki