Piłka nożna, Ameryka Północna i Centralna: CFU Club Championship 2017 wyniki na żywo, terminarze, tabele

Piłka nożna » Ameryka Północna i Centralna » CFU Club Championship » 2017

CFU Club Championship
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: CFU Club Championship¬ZEE÷xhZkMw2a¬ZB÷2¬ZY÷Ameryka Północna i Centralna¬ZC÷Q9rvEV1O¬ZD÷p¬ZE÷8tEq6K1P¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷2_xhZkMw2a¬ZJ÷2¬ZL÷/pl/pilka-nozna/ameryka-polnocna-i-centralna/cfu-club-championship/¬ZX÷00Ameryka Półn028tralna0100000000157000CFU Club Cha021onship000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Ameryka Północna i Centralna¬~AA÷Egep57Z4¬AD÷1487979000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greenbay Hoppers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Greenbay Hoppers¬WU÷greenbay-hoppers¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MOE¬AF÷Inter Moengotapoe¬WV÷inter-moengotapoe¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷KWet6mKb¬AD÷1487970000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bequia United¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEQ¬AE÷Bequia United¬WU÷bequia-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷RAC¬AF÷Racing des Gonaives¬WV÷racing-des-gonaives¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷4¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ttcx7T4h¬AD÷1487804400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greenbay Hoppers¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BEQ¬AF÷Bequia United¬WV÷bequia-united¬AH÷1¬WM÷GRE¬AE÷Greenbay Hoppers¬WU÷greenbay-hoppers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬AN÷n¬~AA÷O42X79kn¬AD÷1487797200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Racing des Gonaives¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAC¬AE÷Racing des Gonaives¬WU÷racing-des-gonaives¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MOE¬AF÷Inter Moengotapoe¬WV÷inter-moengotapoe¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1488015239
4
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: CFU Club Championship¬ZEE÷xhZkMw2a¬ZB÷2¬ZY÷Ameryka Północna i Centralna¬ZC÷Q9rvEV1O¬ZD÷p¬ZE÷8tEq6K1P¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷2_xhZkMw2a¬ZJ÷2¬ZL÷/pl/pilka-nozna/ameryka-polnocna-i-centralna/cfu-club-championship/¬ZX÷00Ameryka Półn028tralna0100000000157000CFU Club Cha021onship000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Ameryka Północna i Centralna¬~AA÷QTbl4RlB¬AD÷1488142800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bequia United¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEQ¬AE÷Bequia United¬WU÷bequia-united¬WN÷MOE¬AF÷Inter Moengotapoe¬WV÷inter-moengotapoe¬AN÷n¬~AA÷8hlg3o4H¬AD÷1488151800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greenbay Hoppers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Greenbay Hoppers¬WU÷greenbay-hoppers¬WN÷RAC¬AF÷Racing des Gonaives¬WV÷racing-des-gonaives¬AN÷n¬~AA÷6mKNIQ34¬AD÷1488402000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club Barcelona Atletico¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AFR¬AE÷Club Barcelona Atletico¬WU÷club-barcelona-atletico¬WN÷ELI¬AF÷Elite¬WV÷elite¬AN÷n¬~AA÷GIi11PYT¬AD÷1488402000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Don Bosco¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Don Bosco¬WU÷don-bosco¬WN÷SAI¬AF÷Sainte-Rose¬WV÷sainte-rose¬AN÷n¬~AA÷nayLHpJA¬AD÷1488402000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montego Bay¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Montego Bay¬WU÷montego-bay¬WN÷GRE¬AF÷Grenades¬WV÷grenades¬AN÷n¬~AA÷nqmc25JN¬AD÷1488402000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Police Force¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROY¬AE÷Police Force¬WU÷police-force¬WN÷CIB¬AF÷Cibao¬WV÷cibao¬AN÷n¬~AA÷IRwTdqso¬AD÷1488574800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cibao¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIB¬AE÷Cibao¬WU÷cibao¬WN÷SAI¬AF÷Sainte-Rose¬WV÷sainte-rose¬AN÷n¬~AA÷KWHBLSJo¬AD÷1488574800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Don Bosco¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Don Bosco¬WU÷don-bosco¬WN÷ROY¬AF÷Police Force¬WV÷police-force¬AN÷n¬~AA÷QkzPG4YG¬AD÷1488574800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grenades¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Grenades¬WU÷grenades¬WN÷AFR¬AF÷Club Barcelona Atletico¬WV÷club-barcelona-atletico¬AN÷n¬~AA÷KCZSFOmN¬AD÷1488574800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montego Bay¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Montego Bay¬WU÷montego-bay¬WN÷ELI¬AF÷Elite¬WV÷elite¬AN÷n¬~AA÷SdLJJ6lb¬AD÷1488747600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Don Bosco¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Don Bosco¬WU÷don-bosco¬WN÷CIB¬AF÷Cibao¬WV÷cibao¬AN÷n¬~AA÷YFwXEr3T¬AD÷1488747600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Elite¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GRE¬AF÷Grenades¬WV÷grenades¬WM÷ELI¬AE÷Elite¬WU÷elite¬AN÷n¬~AA÷vcGaA2Bp¬AD÷1488747600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montego Bay¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Montego Bay¬WU÷montego-bay¬WN÷AFR¬AF÷Club Barcelona Atletico¬WV÷club-barcelona-atletico¬AN÷n¬~AA÷YZLFKnZi¬AD÷1488747600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sainte-Rose¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAI¬AE÷Sainte-Rose¬WU÷sainte-rose¬WN÷ROY¬AF÷Police Force¬WV÷police-force¬AN÷n¬~AA÷djxVCeXr¬AD÷1489006800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flames United¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLA¬AE÷Flames United¬WU÷flames-united¬WN÷JUA¬AF÷San Juan Jabloteh¬WV÷san-juan-jabloteh¬AN÷n¬~AA÷ERWZBFnk¬AD÷1489006800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷System 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MOU¬AF÷Moulien¬WV÷moulien¬WM÷SYS¬AE÷System 3¬WU÷system-3¬AN÷n¬~
1
1488015239
26

Ameryka Północna i Centralna

Ameryka Północna i Centralna

Ameryka Południowa

Europa

Azja

Australia i Oceania

Afryka

Inne rozgrywki