Piłka nożna, Argentyna: Primera B Nacional 2016/2017 wyniki na żywo, terminarze, tabele

Piłka nożna » Argentyna » Primera B Nacional » 2016/2017

Primera B Nacional
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTYNA: Primera B Nacional¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Argentyna¬ZC÷zT5ZkMwP¬ZD÷s¬ZE÷vLOCBfZT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷2¬ZL÷/pl/pilka-nozna/argentyna/primera-b-nacional/¬ZX÷00Argentyna 009entyna0010000000153000Primera B Na018cional000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬~AA÷0MoMus5k¬AD÷1481331600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Cordoba¬ER÷Kolejka 19¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷DAL¬AF÷Villa Dalmine¬WV÷villa-dalmine¬AK÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷ROZ¬AE÷Central Cordoba¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷4j0jo3sS¬AD÷1481329800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ind. Rivadavia¬ER÷Kolejka 19¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷Ind. Rivadavia¬WU÷ind-rivadavia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬WV÷sportivo-estudiantes¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷dluVwLZ1¬AD÷1481328300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ferro¬ER÷Kolejka 19¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷FER¬AE÷Ferro¬WU÷ferro¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BRO¬AF÷Brown Adrogue¬WV÷brown-adrogue¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷MVnItNkq¬AD÷1481326200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boca Unidos¬ER÷Kolejka 19¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BOC¬AE÷Boca Unidos¬WU÷boca-unidos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬WV÷douglas-haig¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷hGdnnqSL¬AD÷1481326200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santamarina¬ER÷Kolejka 19¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬WV÷crucero-del-norte¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SAN¬AE÷Santamarina¬WU÷santamarina¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷AiTC24C2¬AD÷1481321100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷All Boys¬ER÷Kolejka 19¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BOY¬AE÷All Boys¬WU÷all-boys¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GUI¬AF÷Guillermo Brown¬WV÷guillermo-brown¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷2R3Zlor3¬AD÷1481313900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Andes¬ER÷Kolejka 19¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷AND¬AE÷Los Andes¬WU÷los-andes¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷INS¬AF÷Instituto¬WV÷instituto¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Ai7smPCF¬AD÷1481313600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flandria¬ER÷Kolejka 19¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷FLA¬AE÷Flandria¬WU÷flandria¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAR¬AF÷San Martin Tucuman¬WV÷san-martin-tucuman¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷IctRv1Ke¬AD÷1481227200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Almagro¬ER÷Kolejka 19¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ALM¬AE÷Almagro¬WU÷almagro¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Parana¬WV÷atletico-parana¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷8SMrSNzj¬AD÷1480982700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷Kolejka 18¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬WU÷argentinos-jrs¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷AND¬AF÷Los Andes¬WV÷los-andes¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷6q6CZ5rG¬AD÷1480968000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crucero del Norte¬ER÷Kolejka 18¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷CRU¬AE÷Crucero del Norte¬WU÷crucero-del-norte¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷3¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷RIV¬AF÷Ind. Rivadavia¬WV÷ind-rivadavia¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷CM68znT9¬AD÷1480896000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷Kolejka 18¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬WU÷sportivo-estudiantes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BOC¬AF÷Boca Unidos¬WV÷boca-unidos¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷E5NvT3Lq¬AD÷1480888800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Instituto¬ER÷Kolejka 18¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷INS¬AE÷Instituto¬WU÷instituto¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷JUG¬AF÷CDJU Gualeguaychu¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷x4Eewlqi¬AD÷1480807800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atletico Parana¬ER÷Kolejka 18¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Parana¬WU÷atletico-parana¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FER¬AF÷Ferro¬WV÷ferro¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷CdyDXqDS¬AD÷1480806300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chacarita Juniors¬ER÷Kolejka 18¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Chacarita Juniors¬WU÷chacarita-juniors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷FLA¬AF÷Flandria¬WV÷flandria¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~~
1
1481354274
196
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTYNA: Primera B Nacional¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Argentyna¬ZC÷zT5ZkMwP¬ZD÷s¬ZE÷vLOCBfZT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷2¬ZL÷/pl/pilka-nozna/argentyna/primera-b-nacional/¬ZX÷00Argentyna 009entyna0010000000153000Primera B Na018cional000¬ZS÷2016-2017¬ZCC÷0¬~AA÷W08wl5c9¬AD÷1481400300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CDJU Gualeguaychu¬ER÷Kolejka 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JUG¬AE÷CDJU Gualeguaychu¬WU÷juventud-unida-gualeguaychu¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷Oz5VkRSd¬AD÷1481497200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia Jujuy¬ER÷Kolejka 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Jujuy¬WU÷gimnasia-jujuy¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬WV÷argentinos-jrs¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷6JML0rsF¬AD÷1481659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brown Adrogue¬ER÷Kolejka 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ALM¬AF÷Almagro¬WV÷almagro¬WM÷BRO¬AE÷Brown Adrogue¬WU÷brown-adrogue¬AN÷n¬~AA÷rqpkqGBs¬AD÷1481673600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atletico Parana¬ER÷Kolejka 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Parana¬WU÷atletico-parana¬WN÷ROZ¬AF÷Central Cordoba¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AN÷n¬~AA÷buzEwCuJ¬AD÷1481673900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chacarita Juniors¬ER÷Kolejka 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Chacarita Juniors¬WU÷chacarita-juniors¬WN÷AND¬AF÷Los Andes¬WV÷los-andes¬AN÷n¬~AA÷OfXG1OR8¬AD÷1481745600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guillermo Brown¬ER÷Kolejka 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUI¬AE÷Guillermo Brown¬WU÷guillermo-brown¬WN÷FER¬AF÷Ferro¬WV÷ferro¬AN÷n¬~AA÷QRy6uYA6¬AD÷1481747400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crucero del Norte¬ER÷Kolejka 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRU¬AE÷Crucero del Norte¬WU÷crucero-del-norte¬WN÷FLA¬AF÷Flandria¬WV÷flandria¬AN÷n¬~AA÷Uarcsftf¬AD÷1481749200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Douglas Haig¬ER÷Kolejka 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷RIV¬AF÷Ind. Rivadavia¬WV÷ind-rivadavia¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬WU÷douglas-haig¬AN÷n¬~AA÷zcJd2eIJ¬AD÷1481754600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Instituto¬ER÷Kolejka 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷INS¬AE÷Instituto¬WU÷instituto¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Jujuy¬WV÷gimnasia-jujuy¬AN÷n¬~AA÷EmI01FXP¬AD÷1481756700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷Kolejka 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬WU÷argentinos-jrs¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬WV÷nueva-chicago¬AN÷n¬~AA÷COX1tEe0¬AD÷1481760000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷Kolejka 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬WU÷sportivo-estudiantes¬WN÷SAN¬AF÷Santamarina¬WV÷santamarina¬AN÷n¬~AA÷j9qgrzRm¬AD÷1481760300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Dalmine¬ER÷Kolejka 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Villa Dalmine¬WU÷villa-dalmine¬WN÷BOC¬AF÷Boca Unidos¬WV÷boca-unidos¬AN÷n¬~AA÷KlyAvhQC¬AD÷1481761800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Martin Tucuman¬ER÷Kolejka 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷San Martin Tucuman¬WU÷san-martin-tucuman¬WN÷JUG¬AF÷CDJU Gualeguaychu¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬AN÷n¬~AA÷AXr5AhAt¬AD÷1482008400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Almagro¬ER÷Kolejka 21¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GUI¬AF÷Guillermo Brown¬WV÷guillermo-brown¬WM÷ALM¬AE÷Almagro¬WU÷almagro¬AN÷n¬~AA÷fL8ejkPO¬AD÷1482008400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Unidos¬ER÷Kolejka 21¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOC¬AE÷Boca Unidos¬WU÷boca-unidos¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Parana¬WV÷atletico-parana¬AN÷n¬~AA÷jTBvfXPa¬AD÷1482008400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CDJU Gualeguaychu¬ER÷Kolejka 21¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JUG¬AE÷CDJU Gualeguaychu¬WU÷juventud-unida-gualeguaychu¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬WV÷crucero-del-norte¬AN÷n¬~AA÷8OdwFY1P¬AD÷1482008400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Cordoba¬ER÷Kolejka 21¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROZ¬AE÷Central Cordoba¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬WN÷BRO¬AF÷Brown Adrogue¬WV÷brown-adrogue¬AN÷n¬~AA÷jq029CPn¬AD÷1482008400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ferro¬ER÷Kolejka 21¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FER¬AE÷Ferro¬WU÷ferro¬WN÷BOY¬AF÷All Boys¬WV÷all-boys¬AN÷n¬~AA÷K2Grgiu6¬AD÷1482008400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flandria¬ER÷Kolejka 21¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLA¬AE÷Flandria¬WU÷flandria¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬WV÷sportivo-estudiantes¬AN÷n¬~AA÷UDNVegem¬AD÷1482008400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia Jujuy¬ER÷Kolejka 21¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Jujuy¬WU÷gimnasia-jujuy¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AN÷n¬~AA÷tI4iiV9I¬AD÷1482008400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ind. Rivadavia¬ER÷Kolejka 21¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DAL¬AF÷Villa Dalmine¬WV÷villa-dalmine¬WM÷RIV¬AE÷Ind. Rivadavia¬WU÷ind-rivadavia¬AN÷n¬~AA÷CxDzeDAg¬AD÷1482008400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Andes¬ER÷Kolejka 21¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AND¬AE÷Los Andes¬WU÷los-andes¬WN÷MAR¬AF÷San Martin Tucuman¬WV÷san-martin-tucuman¬AN÷n¬~AA÷WS4SdZus¬AD÷1482008400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nueva Chicago¬ER÷Kolejka 21¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NUE¬AE÷Nueva Chicago¬WU÷nueva-chicago¬WN÷INS¬AF÷Instituto¬WV÷instituto¬AN÷n¬~AA÷bgFnhBfC¬AD÷1482008400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santamarina¬ER÷Kolejka 21¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Santamarina¬WU÷santamarina¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬WV÷douglas-haig¬AN÷n¬~~
1
1481354274
299

Argentyna

Ameryka Północna i Centralna

Ameryka Południowa

Europa

Azja

Australia i Oceania

Afryka

Inne rozgrywki