Rugby League, Australia: Holden Cup 2017 wyniki na żywo, terminarze, tabele

Rugby League » Australia » Holden Cup » 2017

results
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: Holden Cup¬ZEE÷8MG35JIL¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷fgnNXudA¬ZD÷p¬ZE÷viaTxjHR¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_8MG35JIL¬ZJ÷2¬ZL÷/pl/rugby-league/australia/holden-cup/¬ZX÷11Australia 009tralia0350000000169000Holden Cup 010en Cup000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷WGSAaiGT¬AD÷1495338300¬ADE÷1495338300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canterbury Bulldogs U20¬ER÷Kolejka 11¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs U20¬WU÷canterbury-bulldogs¬AG÷14¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters U20¬WV÷sydney-roosters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷44¬AN÷n¬~AA÷YPExeBOp¬AD÷1495323900¬ADE÷1495323900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Knights U20¬ER÷Kolejka 11¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights U20¬WU÷newcastle-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷12¬BC÷16¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers U20¬WV÷penrith-panthers¬AH÷22¬BB÷10¬BD÷12¬AN÷n¬~AA÷lhw60X0N¬AD÷1495264500¬ADE÷1495264500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels U20¬ER÷Kolejka 11¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders U20¬WV÷canberra-raiders¬AH÷22¬BB÷16¬BD÷6¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels U20¬WU÷parramatta-eels¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷23¬BA÷8¬BC÷15¬AN÷n¬~AA÷xIZ11DoH¬AD÷1495257300¬ADE÷1495257300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Titans U20¬ER÷Kolejka 11¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans U20¬WU÷gold-coast-titans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬WN÷MAN¬AF÷Manly-Warringah U20¬WV÷manly-warringah-sea-eagles¬AH÷12¬AN÷n¬~AA÷rezb2gWA¬AD÷1495249200¬ADE÷1495249200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Sydney Rabbitohs U20¬ER÷Kolejka 11¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs U20¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷44¬BA÷28¬BC÷16¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm U20¬WV÷melbourne-storm¬AH÷18¬BB÷0¬BD÷18¬AN÷n¬~AA÷nTtk4F1b¬AD÷1495177800¬ADE÷1495177800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos U20¬ER÷Kolejka 11¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos U20¬WU÷brisbane-broncos¬AG÷12¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers U20¬WV÷wests-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷22¬AN÷n¬~AA÷44yf3ZG4¬AD÷1495172700¬ADE÷1495172700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Zealand Warriors U20¬ER÷Kolejka 11¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors U20¬WU÷new-zealand-warriors¬AG÷22¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra U20¬WV÷st-george-illawarra¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬AN÷n¬~AA÷8xro5enh¬AD÷1495091400¬ADE÷1495091400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks U20¬ER÷Kolejka 11¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks U20¬WU÷cronulla-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷40¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys U20¬WV÷north-queensland-cowboys¬AH÷24¬AN÷n¬~AA÷EFrs6yXo¬AD÷1494733500¬ADE÷1494733500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters U20¬ER÷Kolejka 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters U20¬WU÷sydney-roosters¬AG÷28¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels U20¬WV÷parramatta-eels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷30¬AN÷n¬~AA÷0Cvw7HHu¬AD÷1494726300¬ADE÷1494726300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Knights U20¬ER÷Kolejka 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights U20¬WU÷newcastle-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders U20¬WV÷canberra-raiders¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷tlD0Itp2¬AD÷1494644400¬ADE÷1494644400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manly-Warringah U20¬ER÷Kolejka 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos U20¬WV÷brisbane-broncos¬AH÷10¬WM÷MAN¬AE÷Manly-Warringah U20¬WU÷manly-warringah-sea-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷46¬AN÷n¬~AA÷fVRU255O¬AD÷1494642600¬ADE÷1494642600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canterbury Bulldogs U20¬ER÷Kolejka 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs U20¬WU÷canterbury-bulldogs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷22¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys U20¬WV÷north-queensland-cowboys¬AH÷16¬AN÷n¬~AA÷YLQY1PKU¬AD÷1494642600¬ADE÷1494642600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm U20¬ER÷Kolejka 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm U20¬WU÷melbourne-storm¬AG÷32¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans U20¬WV÷gold-coast-titans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷44¬AN÷n¬~AA÷0fDR3ojI¬AD÷1494636300¬ADE÷1494636300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers U20¬ER÷Kolejka 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers U20¬WU÷penrith-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors U20¬WV÷new-zealand-warriors¬AH÷16¬AN÷n¬~AA÷M3EN4RzC¬AD÷1494574500¬ADE÷1494574500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers U20¬ER÷Kolejka 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers U20¬WU÷wests-tigers¬AG÷0¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs U20¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷18¬AN÷n¬~AA÷vuPI57L5¬AD÷1494567900¬ADE÷1494567900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St.George Illawarra U20¬ER÷Kolejka 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra U20¬WU÷st-george-illawarra¬AG÷14¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks U20¬WV÷cronulla-sharks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬AN÷n¬~
19
1495634138
88
fixtures
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: Holden Cup¬ZEE÷8MG35JIL¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷fgnNXudA¬ZD÷p¬ZE÷viaTxjHR¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_8MG35JIL¬ZJ÷2¬ZL÷/pl/rugby-league/australia/holden-cup/¬ZX÷11Australia 009tralia0350000000169000Holden Cup 010en Cup000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷Mu8KJf1o¬AD÷1495784100¬ADE÷1495784100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Sydney Rabbitohs U20¬ER÷Kolejka 12¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs U20¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels U20¬WV÷parramatta-eels¬AN÷n¬~AA÷0W6OIEGi¬AD÷1495854900¬ADE÷1495854900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Zealand Warriors U20¬ER÷Kolejka 12¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors U20¬WU÷new-zealand-warriors¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos U20¬WV÷brisbane-broncos¬AN÷n¬~AA÷redTHYVc¬AD÷1495869300¬ADE÷1495869300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cronulla Sharks U20¬ER÷Kolejka 12¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs U20¬WV÷canterbury-bulldogs¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks U20¬WU÷cronulla-sharks¬AN÷n¬~AA÷db0XGho4¬AD÷1495943100¬ADE÷1495943100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canberra Raiders U20¬ER÷Kolejka 12¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders U20¬WU÷canberra-raiders¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters U20¬WV÷sydney-roosters¬AN÷n¬~AA÷jLayGC0A¬AD÷1496388900¬ADE÷1496388900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parramatta Eels U20¬ER÷Kolejka 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels U20¬WU÷parramatta-eels¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors U20¬WV÷new-zealand-warriors¬AN÷n¬~AA÷ANFxEjVM¬AD÷1496451600¬ADE÷1496451600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Storm U20¬ER÷Kolejka 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm U20¬WU÷melbourne-storm¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights U20¬WV÷newcastle-knights¬AN÷n¬~AA÷UBbuFWFG¬AD÷1496457600¬ADE÷1496457600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St.George Illawarra U20¬ER÷Kolejka 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra U20¬WU÷st-george-illawarra¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers U20¬WV÷wests-tigers¬AN÷n¬~AA÷M1qeWXpi¬AD÷1496466000¬ADE÷1496466000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Bulldogs U20¬ER÷Kolejka 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs U20¬WU÷canterbury-bulldogs¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers U20¬WV÷penrith-panthers¬AN÷n¬~AA÷lEEtDApT¬AD÷1496466900¬ADE÷1496466900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Roosters U20¬ER÷Kolejka 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters U20¬WU÷sydney-roosters¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos U20¬WV÷brisbane-broncos¬AN÷n¬~AA÷6g188Uhp¬AD÷1496474100¬ADE÷1496474100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NQ Cowboys U20¬ER÷Kolejka 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys U20¬WU÷north-queensland-cowboys¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans U20¬WV÷gold-coast-titans¬AN÷n¬~AA÷Kd5C7l8j¬AD÷1496533500¬ADE÷1496533500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manly-Warringah U20¬ER÷Kolejka 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manly-Warringah U20¬WU÷manly-warringah-sea-eagles¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders U20¬WV÷canberra-raiders¬AN÷n¬~AA÷0hraVi0c¬AD÷1496905800¬ADE÷1496905800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cronulla Sharks U20¬ER÷Kolejka 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks U20¬WU÷cronulla-sharks¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm U20¬WV÷melbourne-storm¬AN÷n¬~AA÷URn3UBF3¬AD÷1496987100¬ADE÷1496987100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manly-Warringah U20¬ER÷Kolejka 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manly-Warringah U20¬WU÷manly-warringah-sea-eagles¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights U20¬WV÷newcastle-knights¬AN÷n¬~AA÷8Io7TVU9¬AD÷1496992200¬ADE÷1496992200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Broncos U20¬ER÷Kolejka 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos U20¬WU÷brisbane-broncos¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs U20¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AN÷n¬~
19
1495634138
55

Australia

Europa

Australia i Oceania

Inne rozgrywki