Baseball, Japonsko: Spring Koshien 2018 live výsledky, tabulka, rozlosování

Baseball » Japonsko » Spring Koshien » 2018

Spring Koshien
Loading ...
results
SA÷6¬~ZA÷JAPONSKO: Spring Koshien¬ZEE÷xCvH47hS¬ZB÷100¬ZY÷Japonsko¬ZC÷EZIr94xt¬ZD÷p¬ZE÷48wA94wK¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_xCvH47hS¬ZJ÷2¬ZL÷/cz/baseball/japonsko/spring-koshien/¬ZX÷06Japonsko 008ponsko0010000000179000Spring Koshi014oshien000¬ZS÷2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonsko¬~AA÷ETPrgfl4¬AD÷1522812600¬ADE÷1522812600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chiben Wakayama¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chiben Wakayama¬JA÷zJYQlhpI¬WU÷chiben-wakayama¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷2¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷OSA¬AF÷Osaka Toin¬JB÷UuYUmCaO¬WV÷osaka-toin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷2¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷2¬BR÷X¬~AA÷buEaP8qc¬AD÷1522729800¬ADE÷1522729800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Osaka Toin¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSA¬AE÷Osaka Toin¬JA÷vewVuEjk¬WU÷osaka-toin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WF÷0¬WH÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷1¬BS÷1¬WN÷LEG¬AF÷Mie¬JB÷IoxZvY5e¬WV÷mie¬WG÷0¬WI÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬BT÷0¬AM÷Hrány 3 extra směny.¬~AA÷G2JhGA5j¬AD÷1522720800¬ADE÷1522720800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tokai Sagami¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOK¬AE÷Tokai Sagami¬JA÷KIfX2Pzl¬WU÷tokai-sagami¬AG÷10¬BA÷4¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷2¬BK÷4¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬BS÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chiben Wakayama¬JB÷b9gy2qjf¬WV÷chiben-wakayama¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷12¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬BH÷3¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷4¬BR÷0¬BT÷2¬~AA÷vs62UMdj¬AD÷1522566000¬ADE÷1522566000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mie¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEG¬AE÷Mie¬JA÷xUaCTT0B¬WU÷mie¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷14¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷4¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷2¬BO÷0¬BQ÷5¬WN÷SEI¬AF÷Kanazawa Seiryo¬JB÷KhkHSmGH¬WV÷kanazawa-seiryo¬AH÷9¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷1¬BN÷1¬BP÷3¬BR÷0¬~AA÷xr5JNLNI¬AD÷1522557000¬ADE÷1522557000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Osaka Toin¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSA¬AE÷Osaka Toin¬JA÷0nXPpLHA¬WU÷osaka-toin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷19¬BA÷4¬BC÷5¬BE÷0¬BG÷2¬BI÷3¬BK÷0¬BM÷2¬BO÷3¬BQ÷X¬WN÷TYM¬AF÷Hanamaki Higashi¬JB÷vwWTquXG¬WV÷hanamaki-higashi¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬~AA÷hjV6r2bh¬AD÷1522548000¬ADE÷1522548000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chiben Wakayama¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chiben Wakayama¬JA÷Ui0GK9oF¬WU÷chiben-wakayama¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷11¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷4¬BK÷0¬BM÷1¬BO÷0¬BQ÷2¬BS÷2¬WN÷ELE¬AF÷Soseikan¬JB÷re4KJT0L¬WV÷soseikan¬AH÷10¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷1¬BH÷1¬BJ÷2¬BL÷0¬BN÷2¬BP÷0¬BR÷0¬BT÷1¬AM÷Hrána 1 extra směna.¬~AA÷CvE9qrqn¬AD÷1522539000¬ADE÷1522539000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tokai Sagami¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOK¬AE÷Tokai Sagami¬JA÷8xC7MVG2¬WU÷tokai-sagami¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷1¬BQ÷X¬WN÷NIH¬AF÷Nihon Koku Ishikawa¬JB÷nTABLkW8¬WV÷nihon-koku-ishikawa¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷1¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬~AA÷CbxnMEoL¬AD÷1522479600¬ADE÷1522479600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Omi¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEI¬AF÷Kanazawa Seiryo¬JB÷6FfNWcIl¬WV÷kanazawa-seiryo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬WG÷0¬WI÷0¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷3¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬BT÷1¬WM÷OMI¬AE÷Omi¬JA÷SOeJXw3r¬WU÷omi¬WF÷0¬WH÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬BS÷0¬AM÷Hrána 1 extra směna.¬~AA÷Y7wrNfWE¬AD÷1522470600¬ADE÷1522470600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mie¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEG¬AE÷Mie¬JA÷OhUojnJ9¬WU÷mie¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷OTO¬AF÷Otokuni¬JB÷zTXkk6YF¬WV÷otokuni¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬~AA÷4YYwOzH8¬AD÷1522461600¬ADE÷1522461600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hanamaki Higashi¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TYM¬AE÷Hanamaki Higashi¬JA÷2wtwh8lc¬WU÷hanamaki-higashi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WF÷0¬WH÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬BS÷1¬WN÷HIK¬AF÷Hikone Higashi¬JB÷tUvsiS33¬WV÷hikone-higashi¬WG÷0¬WI÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬BT÷0¬AM÷Hrána 1 extra směna.¬~AA÷QszzPG12¬AD÷1522452600¬ADE÷1522452600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meishu Gakuen Hitachi¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OSA¬AF÷Osaka Toin¬JB÷ENneTOBd¬WV÷osaka-toin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷1¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷2¬BR÷X¬WM÷DER¬AE÷Meishu Gakuen Hitachi¬JA÷zXmiU4dj¬WU÷meishu-gakuen-hitachi¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷1¬~AA÷M99gGOc2¬AD÷1522386000¬ADE÷1522386000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Soseikan¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chiben Gakuen¬JB÷Gn7KZQYS¬WV÷chiben-gakuen¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬BT÷0¬WM÷ELE¬AE÷Soseikan¬JA÷h8bnVpsp¬WU÷soseikan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷1¬BS÷1¬AM÷Hrána 1 extra směna.¬~AA÷865kH4rd¬AD÷1522377000¬ADE÷1522377000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chiben Wakayama¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KPV¬AF÷Kokugakuin¬JB÷rZ8Cym4G¬WV÷kokugakuin¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷3¬BR÷0¬WM÷CHI¬AE÷Chiben Wakayama¬JA÷MP7Gz7JM¬WU÷chiben-wakayama¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬BA÷4¬BC÷1¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬~AA÷Eq6oIpTk¬AD÷1522368000¬ADE÷1522368000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nihon Koku Ishikawa¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIH¬AE÷Nihon Koku Ishikawa¬JA÷xMwCw9Z3¬WU÷nihon-koku-ishikawa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷3¬WN÷DER¬AF÷Meitoku Gijuku¬JB÷GCxGxTlA¬WV÷meitoku-gijuku¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷0¬~
6
1534636781
35
fixtures
6
1534636781
0

Japonsko

Sev. a Stř. Amerika

Jižní Amerika

Evropa

Asie

Austrálie a Oceánie

Ostatní soutěže