Basketbal, USA: NCAA 2020/2021 live výsledky, tabulka, rozlosování

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Basketbal USA

Loading...
results
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: NCAA¬ZEE÷jPojkLXK¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷MDN1QhUo¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷2¬ZH÷200_jPojkLXK¬ZJ÷2¬ZL÷/cz/basketbal/usa/ncaa/¬ZX÷03USA 003......0060000000001000NCAA 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷O6VBWqEH¬AD÷1606330800¬ADE÷1606330800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Virginia¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Virginia¬JA÷8AQsDuC8¬WU÷west-virginia¬GRA÷0¬WN÷TEX¬AF÷Texas A&M¬JB÷n1PoCaRE¬WV÷texas-a-m¬GRB÷0¬~AA÷YLKThNCD¬AD÷1606338000¬ADE÷1606338000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fordham¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Fordham¬JA÷Aa8sNv26¬WU÷fordham¬GRA÷0¬WN÷ION¬AF÷Iona¬JB÷vZCoMbHC¬WV÷iona¬GRB÷0¬~AA÷p0xsJtc0¬AD÷1606338000¬ADE÷1606338000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Georgia Tech¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEO¬AE÷Georgia Tech¬JA÷0h3jtYE1¬WU÷georgia-tech¬GRA÷0¬WN÷GEO¬AF÷Georgia State¬JB÷Ee7fuhU7¬WV÷georgia-state¬GRB÷0¬~AA÷I9S3Y5q5¬AD÷1606338000¬ADE÷1606338000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chattanooga Mocs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chattanooga Mocs¬JA÷z7Vmibkk¬WU÷chattanooga-mocs¬GRA÷0¬WN÷BEL¬AF÷Bellarmine¬JB÷nsZijI4e¬WV÷bellarmine¬GRB÷0¬~AA÷KIGPg3c7¬AD÷1606338000¬ADE÷1606338000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas State¬JA÷xnAZO0Xg¬WU÷kansas-state¬GRA÷0¬WN÷DRA¬AF÷Drake¬JB÷W89wOKn0¬WV÷drake¬GRB÷0¬~AA÷I3XzuOJJ¬AD÷1606338000¬ADE÷1606338000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Marquette¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marquette¬JA÷O22NfXTf¬WU÷marquette¬GRA÷0¬WN÷PIN¬AF÷Arkansas-Pine Bluff¬JB÷2g1Rgiq1¬WV÷arkansas-pine-bluff¬GRB÷0¬~AA÷EHcGGQ4K¬AD÷1606338000¬ADE÷1606338000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Carolina¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Carolina¬JA÷UDIzqMOP¬WU÷north-carolina¬GRA÷0¬WN÷COL¬AF÷Coll Of Charltn¬JB÷ng52vtXt¬WV÷coll-of-charltn¬GRB÷0¬~AA÷QeHLfqr1¬AD÷1606338000¬ADE÷1606338000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ANT¬AF÷UTSA Roadrunners¬JB÷Or6VPtIm¬WV÷utsa-roadrunners¬GRB÷0¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma¬JA÷UL6RQM2s¬WU÷oklahoma¬GRA÷0¬~AA÷6FQkHKRC¬AD÷1606338000¬ADE÷1606338000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland¬JA÷zPbp2FyL¬WU÷portland¬GRA÷0¬WN÷POL¬AF÷Cal Poly¬JB÷EFcl1ZjR¬WV÷cal-poly¬GRB÷0¬~AA÷xlE7Z1ss¬AD÷1606338000¬ADE÷1606338000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Providence¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FAI¬AF÷Fairfield¬JB÷xQdLFY5K¬WV÷fairfield¬GRB÷0¬WM÷PRO¬AE÷Providence¬JA÷OMhHGEjE¬WU÷providence¬GRA÷0¬~AA÷OjyoI0C6¬AD÷1606338000¬ADE÷1606338000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stanford¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UTA¬AF÷Utah Valley¬JB÷6kft3eME¬WV÷utah-valley¬GRB÷0¬WM÷STA¬AE÷Stanford¬JA÷Sbex4y78¬WU÷stanford¬GRA÷0¬~AA÷40qgGvsJ¬AD÷1606338000¬ADE÷1606338000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stephen F. Austin¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STE¬AE÷Stephen F. Austin¬JA÷WfpGdgar¬WU÷stephen-f-austin¬GRA÷0¬WN÷RHO¬AF÷Rhode Island¬JB÷Uu3JeDEl¬WV÷rhode-island¬GRB÷0¬~AA÷zRbCH6kE¬AD÷1606338000¬ADE÷1606338000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷TCU¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TCU¬AE÷TCU¬JA÷IPBkLIWI¬WU÷tcu¬GRA÷0¬WN÷HOU¬AF÷Houston Baptist¬JB÷WSaXq29J¬WV÷houston-baptist¬GRB÷0¬~AA÷UqW7XPbB¬AD÷1606338000¬ADE÷1606338000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas¬JA÷t4YekxK1¬WU÷texas¬GRA÷0¬WN÷UTR¬AF÷UTRGV¬JB÷KfXaldZ7¬WV÷utrgv¬GRB÷0¬~AA÷OWdodhUr¬AD÷1606338000¬ADE÷1606338000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UAB¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UAB¬AE÷UAB¬JA÷Kdpb6IiK¬WU÷uab¬GRA÷0¬WN÷ALC¬AF÷Alcorn State¬JB÷EJq25x7Q¬WV÷alcorn-state¬GRB÷0¬~AA÷dfWvvrZP¬AD÷1606338000¬ADE÷1606338000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Virginia¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIR¬AE÷Virginia¬JA÷WS5VhBb7¬WU÷virginia¬GRA÷0¬WN÷PET¬AF÷St. Peters¬JB÷AJ4ZiVDD¬WV÷st-peters¬GRB÷0¬~AA÷GvDBYLdm¬AD÷1606339800¬ADE÷1606339800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ohio State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OHI¬AE÷Ohio State¬JA÷WndPEhLQ¬WU÷ohio-state¬GRA÷0¬WN÷MEM¬AF÷Memphis¬JB÷YeriACTs¬WV÷memphis¬GRB÷0¬~AA÷A1CFXuCg¬AD÷1606348800¬ADE÷1606348800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Creighton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRE¬AE÷Creighton¬JA÷tMse9Wrl¬WU÷creighton¬GRA÷0¬WN÷UTA¬AF÷Utah Utes¬JB÷KCta8jbf¬WV÷utah-utes¬GRB÷0¬~AA÷ri2KFpKQ¬AD÷1606348800¬ADE÷1606348800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷La Lafayette¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷XAV¬AF÷Xavier (LA)¬JB÷fJ8AxK1g¬WV÷xavier-la¬GRB÷0¬WM÷LAF¬AE÷La Lafayette¬JA÷Qq46w0nm¬WU÷la-lafayette¬GRA÷0¬~AA÷O4GJWaRa¬AD÷1606357800¬ADE÷1606357800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dayton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAY¬AE÷Dayton¬JA÷EZu37AD0¬WU÷dayton¬GRA÷0¬WN÷WIC¬AF÷Wichita State¬JB÷Sxp76US6¬WV÷wichita-state¬GRB÷0¬~AA÷6T5OVJt6¬AD÷1606424400¬ADE÷1606424400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Johns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOH¬AE÷St. Johns¬JA÷MaqB5lrD¬WU÷st-johns¬GRA÷0¬WN÷SAL¬AF÷La Salle¬JB÷0jrF48cJ¬WV÷la-salle¬GRB÷0¬~AA÷pK4SUwdC¬AD÷1606424400¬ADE÷1606424400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Towson¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOW¬AE÷Towson¬JA÷jZNfD01J¬WU÷towson¬GRA÷0¬WN÷RHO¬AF÷Rhode Island¬JB÷UPMbCKGP¬WV÷rhode-island¬GRB÷0¬~
294
reklama
reklama
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Jazyk: Čeština
Tmavý režim
NCAA live na Scoreboard.com. Tato stránka je o soutěži NCAA 2020/2021, kategorie Basketbal/USA. Pokud hledáte live výsledky jiné soutěže s názvem NCAA, vyberte si prosím jiný sport v horním menu nebo kategorii v levém menu. Sledujte NCAA 2020/2021 livescore, live výsledky, konečné výsledky, rozlosování a tabulky.
Live výsledky na Scoreboard.com: můžete sledovat průběžné výsledky, výsledky čtvrtin i konečné výsledky. U vybraných soutěží i podrobné statistiky - počet 2- a 3-bodových pokusů, úspěšnost střelby, trestné hody, doskoky, ztráty/zisky míče, osobní chyby, průběh zápasu a hráčské statistiky.
Tabulky: Scoreboard.com poskytuje detailní tabulky soutěže NCAA 2020/2021: tabulky doma/venku/celkově a tabulku formy - posledních 5 zápasů.
Zobraz více