Basketbal, Velká Británie: BBL Trophy 2017/2018 live výsledky, tabulka, rozlosování

Basketbal » Velká Británie » BBL Trophy » 2017/2018

results
SA÷3¬~ZA÷VELKÁ BRITÁNIE: BBL Trophy¬ZEE÷tv5pkBnK¬ZB÷197¬ZY÷Velká Británie¬ZC÷rB6m6siT¬ZD÷p¬ZE÷nsQfdoRj¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷197_tv5pkBnK¬ZJ÷2¬ZL÷/cz/basketbal/velka-britanie/bbl-trophy/¬ZX÷03Velká Britán014itánie0220000000169000BBL Trophy 010Trophy000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Velká Británie¬~AA÷tSRWl7lD¬AD÷1515951000¬ADE÷1515951000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cheshire Phoenix¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Cheshire Phoenix¬JA÷867FfCam¬WU÷cheshire-phoenix¬AG÷90¬BA÷24¬BC÷17¬BE÷22¬BG÷27¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Wolves¬JB÷jVdKgWEg¬WV÷worcester-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷97¬BB÷22¬BD÷18¬BF÷27¬BH÷30¬AN÷n¬~AA÷2yTSkmZ6¬AD÷1515180600¬ADE÷1515180600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Plymouth Raiders¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Riders¬JB÷f33Behps¬WV÷leicester-riders¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷90¬BB÷23¬BD÷25¬BF÷24¬BH÷18¬WM÷PLY¬AE÷Plymouth Raiders¬JA÷xOGq0YyQ¬WU÷plymouth-raiders¬AG÷83¬BA÷24¬BC÷22¬BE÷21¬BG÷16¬AN÷n¬~AA÷4ScZax8T¬AD÷1513800900¬ADE÷1513800900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sony Centre Fury¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SON¬AE÷Sony Centre Fury¬JA÷UDsHiVzG¬WU÷sony-centre-fury¬AG÷54¬BA÷18¬BC÷11¬BE÷11¬BG÷14¬WN÷LOU¬AF÷Loughborough¬JB÷bmnLjkjM¬WV÷loughborough¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷83¬BB÷32¬BD÷12¬BF÷15¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷Q5vQqDap¬AD÷1513531800¬ADE÷1513531800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cheshire Phoenix¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Cheshire Phoenix¬JA÷A1GOwX6Q¬WU÷cheshire-phoenix¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷79¬BA÷21¬BC÷15¬BE÷16¬BG÷27¬WN÷GLA¬AF÷Glasgow Rocks¬JB÷CA2jZjFs¬WV÷glasgow-rocks¬AH÷75¬BB÷17¬BD÷28¬BF÷13¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷YDnblgiT¬AD÷1513530000¬ADE÷1513530000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manchester Giants¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manchester Giants¬JA÷2yDGugxE¬WU÷manchester-giants¬AG÷73¬BA÷21¬BC÷11¬BE÷24¬BG÷17¬WN÷LON¬AF÷London Lions¬JB÷GvHKvDiK¬WV÷london-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷105¬BB÷27¬BD÷30¬BF÷29¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷QyaV0IhN¬AD÷1513528200¬ADE÷1513528200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leeds Force¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEE¬AE÷Leeds Force¬JA÷8bg8gi63¬WU÷leeds-force¬AG÷59¬BA÷14¬BC÷11¬BE÷16¬BG÷18¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Riders¬JB÷jNrDhBL9¬WV÷leicester-riders¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷104¬BB÷31¬BD÷24¬BF÷25¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷d2fR1bwH¬AD÷1513366200¬ADE÷1513366200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sheffield Sharks¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Sheffield Sharks¬JA÷th1MVmEd¬WU÷sheffield-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷89¬BA÷24¬BC÷23¬BE÷19¬BG÷23¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Magic¬JB÷fek4fXjc¬WV÷manchester-magic¬AH÷62¬BB÷12¬BD÷19¬BF÷16¬BH÷15¬AN÷n¬~AA÷fNmfkZyN¬AD÷1512930600¬ADE÷1512930600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northumbria¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TYM¬AE÷Northumbria¬JA÷MuzUHkp7¬WU÷northumbria¬AG÷63¬BA÷22¬BC÷12¬BE÷14¬BG÷15¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Wolves¬JB÷0WYXG9aD¬WV÷worcester-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷93¬BB÷26¬BD÷23¬BF÷22¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷CbbkjFMG¬AD÷1512921600¬ADE÷1512921600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Plymouth Raiders¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLY¬AE÷Plymouth Raiders¬JA÷zPyMJBFf¬WU÷plymouth-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷84¬BA÷18¬BC÷16¬BE÷26¬BG÷24¬WN÷BRI¬AF÷Bristol Flyers¬JB÷EFzQIVU0¬WV÷bristol-flyers¬AH÷80¬BB÷18¬BD÷21¬BF÷17¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷befoie7A¬AD÷1512761400¬ADE÷1512761400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Eagles¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Eagles¬JA÷vcrDLXpr¬WU÷newcastle-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷87¬BA÷21¬BC÷24¬BE÷16¬BG÷26¬WN÷GUI¬AF÷Surrey Scorchers¬JB÷h0nHKi0l¬WV÷surrey-scorchers¬AH÷76¬BB÷21¬BD÷30¬BF÷19¬BH÷6¬AN÷n¬~
3
1516233701
10
fixtures
SA÷3¬~ZA÷VELKÁ BRITÁNIE: BBL Trophy¬ZEE÷tv5pkBnK¬ZB÷197¬ZY÷Velká Británie¬ZC÷rB6m6siT¬ZD÷p¬ZE÷nsQfdoRj¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷197_tv5pkBnK¬ZJ÷2¬ZL÷/cz/basketbal/velka-britanie/bbl-trophy/¬ZX÷03Velká Britán014itánie0220000000169000BBL Trophy 010Trophy000¬ZS÷2017-2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Velká Británie¬~AA÷I5ARjjjN¬AD÷1516390200¬ADE÷1516390200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Loughborough¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Loughborough¬JA÷Y7BbH2kU¬WU÷loughborough¬WN÷LON¬AF÷London Lions¬JB÷pth4xnLu¬WV÷london-lions¬AN÷n¬~AA÷fVFEDjRD¬AD÷1516390200¬ADE÷1516390200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Eagles¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Eagles¬JA÷ULeOhjUa¬WU÷newcastle-eagles¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Sharks¬JB÷be0SiAq6¬WV÷sheffield-sharks¬AN÷n¬~
3
1516233701
2

Velká Británie

Sev. a Stř. Amerika

Jižní Amerika

Evropa

Asie

Austrálie a Oceánie

Ostatní soutěže