Basketbal, Velká Británie: BBL Trophy 2018/2019 live výsledky, tabulka, rozlosování

Basketbal » Velká Británie » BBL Trophy » 2018/2019

results
SA÷3¬~ZA÷VELKÁ BRITÁNIE: BBL Trophy¬ZEE÷tv5pkBnK¬ZB÷197¬ZY÷Velká Británie¬ZC÷t6WUYDaO¬ZD÷p¬ZE÷QBquxpHS¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷197_tv5pkBnK¬ZJ÷2¬ZL÷/cz/basketbal/velka-britanie/bbl-trophy/¬ZX÷03Velká Britán014itánie0220000000186000BBL Trophy 010Trophy000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Velká Británie¬~AA÷fuRVdYIb¬AD÷1546182000¬ADE÷1546182000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Plymouth Raiders¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLY¬AE÷Plymouth Raiders¬JA÷EH7lDPCp¬WU÷plymouth-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷86¬BA÷22¬BC÷19¬BE÷27¬BG÷18¬WN÷BRI¬AF÷Bristol Flyers¬JB÷QiBhCqSj¬WV÷bristol-flyers¬AH÷74¬BB÷10¬BD÷15¬BF÷29¬BH÷20¬~AA÷MkZIazZu¬AD÷1545586200¬ADE÷1545586200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cheshire Phoenix¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Cheshire Phoenix¬JA÷EgP1MTkb¬WU÷cheshire-phoenix¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷86¬BA÷20¬BC÷18¬BE÷29¬BG÷19¬WN÷NKO¬AF÷Solent Kestrels¬JB÷SdT5Lm54¬WV÷solent-kestrels¬AH÷75¬BB÷17¬BD÷22¬BF÷21¬BH÷15¬~AA÷GlSRcE3h¬AD÷1545584400¬ADE÷1545584400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manchester Giants¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manchester Giants¬JA÷IoMIIokN¬WU÷manchester-giants¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷101¬BA÷18¬BC÷31¬BE÷16¬BG÷36¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Riders¬JB÷dxLMH54T¬WV÷leicester-riders¬AH÷94¬BB÷27¬BD÷16¬BF÷20¬BH÷31¬~AA÷pUcDvi3U¬AD÷1545580800¬ADE÷1545580800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Lions¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Lions¬JA÷hvygOkLo¬WU÷london-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷80¬BA÷19¬BC÷17¬BE÷22¬BG÷22¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Sharks¬JB÷WUZdN9zh¬WV÷sheffield-sharks¬AH÷74¬BB÷17¬BD÷22¬BF÷13¬BH÷22¬~AA÷pUJrfW2H¬AD÷1545573600¬ADE÷1545573600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wales¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAL¬AE÷Wales¬JA÷dxshXp4G¬WU÷wales¬AG÷46¬BA÷6¬BC÷15¬BE÷14¬BG÷11¬WN÷LON¬AF÷London City Royals¬JB÷8E9LFIYr¬WV÷london-city-royals¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷118¬BB÷43¬BD÷26¬BF÷30¬BH÷19¬~AA÷25UweCmB¬AD÷1545507000¬ADE÷1545507000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Worthing Thunder¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Worthing Thunder¬JA÷zNhqZ6Z3¬WU÷worthing-thunder¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷86¬BA÷13¬BC÷24¬BE÷23¬BG÷26¬WN÷GUI¬AF÷Surrey Scorchers¬JB÷EDimYQlA¬WV÷surrey-scorchers¬AH÷80¬BB÷20¬BD÷22¬BF÷12¬BH÷26¬~AA÷YPxNbfln¬AD÷1545505200¬ADE÷1545505200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Eagles¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Eagles¬JA÷MJS9K7KA¬WU÷newcastle-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷129¬BA÷34¬BC÷39¬BE÷26¬BG÷30¬WN÷EDI¬AF÷Edinburgh K.¬JB÷0ARDJRZG¬WV÷edinburgh-kings¬AH÷59¬BB÷7¬BD÷19¬BF÷23¬BH÷10¬~AA÷OEVZehY4¬AD÷1545420600¬ADE÷1545420600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Glasgow Rocks¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLA¬AE÷Glasgow Rocks¬JA÷SdkyyT4i¬WU÷glasgow-rocks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷81¬BA÷27¬BC÷11¬BE÷22¬BG÷21¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Wolves¬JB÷6mluzmKc¬WV÷worcester-wolves¬AH÷72¬BB÷22¬BD÷15¬BF÷22¬BH÷13¬~
3
1547740116
8
fixtures
SA÷3¬~ZA÷VELKÁ BRITÁNIE: BBL Trophy¬ZEE÷tv5pkBnK¬ZB÷197¬ZY÷Velká Británie¬ZC÷t6WUYDaO¬ZD÷p¬ZE÷QBquxpHS¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷197_tv5pkBnK¬ZJ÷2¬ZL÷/cz/basketbal/velka-britanie/bbl-trophy/¬ZX÷03Velká Britán014itánie0220000000186000BBL Trophy 010Trophy000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Velká Británie¬~AA÷tSk7sc9N¬AD÷1547839800¬ADE÷1547839800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Eagles¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Eagles¬JA÷KU8BoOg1¬WU÷newcastle-eagles¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Giants¬JB÷YXCFpr97¬WV÷manchester-giants¬~AA÷x2Rooy5U¬AD÷1547926200¬ADE÷1547926200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Worthing Thunder¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LON¬AF÷London City Royals¬JB÷v52hH1RS¬WV÷london-city-royals¬WM÷WOR¬AE÷Worthing Thunder¬JA÷AVclIsCM¬WU÷worthing-thunder¬~AA÷IZN1PiRo¬AD÷1549049400¬ADE÷1549049400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Plymouth Raiders¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLY¬AE÷Plymouth Raiders¬JA÷8EeoZI5C¬WU÷plymouth-raiders¬WN÷GLA¬AF÷Glasgow Rocks¬JB÷jwojYxLI¬WV÷glasgow-rocks¬~AA÷GUqJ08lo¬AD÷1549135800¬ADE÷1549135800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷London Lions¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Lions¬JA÷0lhwyuy0¬WU÷london-lions¬WN÷CHE¬AF÷Cheshire Phoenix¬JB÷fBiszaj6¬WV÷cheshire-phoenix¬~
3
1547740116
4

Velká Británie

Sev. a Stř. Amerika

Jižní Amerika

Evropa

Asie

Austrálie a Oceánie

Ostatní soutěže