Fotbal, Čína: FA Cup 2020 live výsledky, tabulka, rozlosování

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Fotbal Čína

FA Cup
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ČÍNA: FA Cup¬ZEE÷hQWz6gLn¬ZB÷52¬ZY÷Čína¬ZC÷rwTSM1tB¬ZD÷p¬ZE÷8S6a4T6O¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_hQWz6gLn¬ZJ÷2¬ZL÷/cz/fotbal/cina/fa-cup/¬ZX÷00Čína 004......0070000000001000FA Cup 006FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Čína¬~AA÷Mg1NP5qo¬AD÷1600516800¬ADE÷1600516800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai SIPG¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600523700¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai SIPG¬JA÷jRgdU3r0¬WU÷shanghai-sipg¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷CHO¬AF÷Chongqing Lifan¬JB÷UHh0TNc6¬WV÷chongqing-lifan¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷0rafW76H¬AD÷1600515300¬ADE÷1600515300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Guoan¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600522062¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Guoan¬JA÷tY1Aw8LD¬WU÷beijing-guoan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Huanghai¬JB÷KO0ExSzK¬WV÷qingdao-huanghai¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷vZcbVRLN¬AD÷1600509600¬ADE÷1600509600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Wuhan Zall¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600517059¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WUH¬AE÷Wuhan Zall¬JA÷lb5IynjQ¬WU÷wuhan-zall¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HEB¬AF÷Hebei¬JB÷j7ipX5bs¬WV÷hebei-china-fortune¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷KpFeUoyU¬AD÷1600500600¬ADE÷1600500600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tianjin Teda¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600507435¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Teda¬JA÷pUjlWPDm¬WU÷tianjin-teda¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SHI¬AF÷Shijiazhuang¬JB÷d4fhVqTg¬WV÷shijiazhuang-ever-bright¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷6LajXmiB¬AD÷1600430400¬ADE÷1600430400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shandong Luneng¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600436902¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shandong Luneng¬JA÷CbNQVe27¬WU÷shandong-luneng¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Pro¬JB÷Q1RUUFHD¬WV÷dalian-professional¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷zck5lkMo¬AD÷1600428900¬ADE÷1600428900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600435559¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬JA÷bic4SsDC¬WU÷guangzhou¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷HEN¬AF÷Henan Jianye¬JB÷xrd8R1SI¬WV÷henan-jianye¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Ag6sZ9Mb¬AD÷1600423200¬ADE÷1600423200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Shanghai Shenhua¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600430468¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenhua¬JA÷6JBBZw3r¬WU÷shanghai-shenhua¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou R&F¬JB÷pAAFYcIl¬WV÷guangzhou-r-f¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷hIenYTy5¬AD÷1600414200¬ADE÷1600414200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Suning¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600421071¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Suning¬JA÷voPIXHXf¬WU÷jiangsu-suning¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SHE¬AF÷Shenzhen¬JB÷IyOMWym1¬WV÷shenzhen-fc¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
8
fixtures
0
reklama
reklama
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Jazyk: Čeština
Tmavý režim
FA Cup live na Scoreboard.com. Tato stránka je o soutěži FA Cup 2020, kategorie Fotbal/Čína. Pokud hledáte live výsledky jiné soutěže s názvem FA Cup, vyberte si prosím jiný sport v horním menu nebo kategorii v levém menu. Sledujte FA Cup 2020 livescore, live výsledky, konečné výsledky, rozlosování a tabulky.
Live výsledky na Scoreboard.com: v detailu zápasu můžete sledovat góly, žluté karty, červené karty, sestavy a střídání. U vybraných soutěží i podrobné statistiky - procento držení míče, počet střel na bránu/mimo, ofsajdy, rohové kopy.
Tabulky: Scoreboard.com poskytuje detailní tabulky soutěže FA Cup 2020: tabulky doma/venku/celkově. Tabulku formy - posledních 5 zápasů. Tabulku over/under - počet vstřelených gólů. Tabulku střelců.
Zobraz více