Fotbal, Polsko: Pohár ženy 2020/2021 live výsledky, tabulka, rozlosování

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Fotbal Polsko

Pohár ženy
2020/2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷POLSKO: Pohár ženy¬ZEE÷zwmDLSl8¬ZB÷154¬ZY÷Polsko¬ZC÷hprqlBEj¬ZD÷s¬ZE÷4bvzaRBE¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_zwmDLSl8¬ZJ÷2¬ZL÷/cz/fotbal/polsko/pohar-zeny/¬ZX÷00Polsko 006Polsko0200000000001000Pohár ženy 010r ženy000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polsko¬~AA÷Sjf1XQQk¬AD÷1604404800¬ADE÷1604404800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stare Oborzyska Ž¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stare Oborzyska Ž¬JA÷GYI7VRKH¬WU÷stare-oborzyska¬GRA÷0¬WN÷BIE¬AF÷Bielawa Ž¬JB÷p8NBUozO¬WV÷bielawianka-bielawa¬GRB÷0¬~AA÷fJaxsvbn¬AD÷1604426400¬ADE÷1604426400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Widok Lublin Ž¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WID¬AE÷Widok Lublin Ž¬JA÷rTM8MBKk¬WU÷widok-lublin¬GRA÷0¬WN÷RZE¬AF÷R. Rzeszow Ž¬JB÷x4yCLVZe¬WV÷r-rzeszow¬GRB÷0¬~AA÷x2VNNGcO¬AD÷1604484000¬ADE÷1604484000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gdaňsk Ž¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GDA¬AE÷Gdaňsk Ž¬JA÷YFvT9Yzp¬WU÷aplg-gdansk¬GRA÷0¬WN÷BEL¬AF÷Biedrzychowice Ž¬JB÷SxvX8hjj¬WV÷biedrzychowice¬GRB÷0¬~AA÷ruhkvxr5¬AD÷1604484000¬ADE÷1604484000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pogon Tczew II Ž¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POG¬AE÷Pogon Tczew II Ž¬JA÷r1S1rgs9¬WU÷pogon-tczew¬GRA÷0¬WN÷CZS¬AF÷Czarni Sosnowiec II Ž¬JB÷xOR5sDdF¬WV÷czarni-sosnowiec¬GRB÷0¬~AA÷OfLyVhMl¬AD÷1604487600¬ADE÷1604487600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷KSP Kielce Ž¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷KSP Kielce Ž¬JA÷r5tLd4JG¬WU÷ksp-kielce¬GRA÷0¬WN÷GRO¬AF÷Grodzisk Wielkopolski Ž¬JB÷CvoPeOYM¬WV÷grodzisk-wielkopolski¬GRB÷0¬~AA÷zHc9V4e2¬AD÷1604487600¬ADE÷1604487600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olsztyn Ž¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLS¬AE÷Olsztyn Ž¬JA÷EN1Pm9zn¬WU÷olsztyn¬GRA÷0¬WN÷REC¬AF÷Rekord Bielsko-Biala Ž¬JB÷8p1TnTkh¬WV÷rekord-bielsko-biala¬GRB÷0¬~AA÷vkOkvca2¬AD÷1604487600¬ADE÷1604487600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷R. Rzeszow II Ž¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RZE¬AE÷R. Rzeszow II Ž¬JA÷ny0Xom5b¬WU÷r-rzeszow¬GRA÷0¬WN÷LUK¬AF÷LUKS Sportowa Czworka Radom Ž¬JB÷f1ayo7K4¬WV÷luks-sportowa-czworka-radom¬GRB÷0¬~AA÷0G2puISb¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bronowianka Krakow Ž¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Bronowianka Krakow Ž¬JA÷GfzGKkk2¬WU÷bronowianka-krakow¬GRA÷0¬WN÷SLA¬AF÷Slask II Ž¬JB÷UcOcqZR2¬WV÷slask¬GRB÷0¬~AA÷Amu1yeqL¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Forty Piatnica Ž¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Forty Piatnica Ž¬JA÷xlmJxqSp¬WU÷forty-piatnica¬GRA÷0¬WN÷SRO¬AF÷Sroda Ž¬JB÷Q3t11S4o¬WV÷polonia-sroda-wielkopol¬GRB÷0¬~AA÷GjaLtV33¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hetmanki Wloszczowa Ž¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HET¬AE÷Hetmanki Wloszczowa Ž¬JA÷dAaLmlJl¬WU÷hetmanki-wloszczowa¬GRA÷0¬WN÷GOR¬AF÷Gorzno Ž¬JB÷4zaPn8Yf¬WV÷unifreeze-gorzno¬GRB÷0¬~AA÷ruWJOdrI¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kolbuszowa Dolna Ž¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOL¬AE÷Kolbuszowa Dolna Ž¬JA÷2XmcFfDM¬WU÷kolbuszowa-dolna¬GRA÷0¬WN÷TRO¬AF÷Trojka Staszowka Ž¬JB÷W6h1EESS¬WV÷trojka-staszowka¬GRB÷0¬~AA÷dQb5Wptd¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Medyk Konin Ž¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MED¬AE÷Medyk Konin Ž¬JA÷ObMFT5kU¬WU÷medyk-konin¬GRA÷0¬WN÷OLI¬AF÷Olimpia Štetín Ž¬JB÷0KcLlkLu¬WV÷olimpia-szczecin¬GRB÷0¬~AA÷j5ecxGCH¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Notec Inowroclaw Ž¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOT¬AE÷Notec Inowroclaw Ž¬JA÷ncHuyBZr¬WU÷notec-inowroclaw¬GRA÷0¬WN÷SLE¬AF÷Sleza Wroclaw Ž¬JB÷tKGqzVlk¬WV÷sleza-wroclaw¬GRB÷0¬~AA÷Ag8VJ7dj¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olimpia Štetín 2 Ž¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpia Štetín 2 Ž¬JA÷Q7IeXSY7¬WU÷olimpia-szczecin¬GRA÷0¬WN÷MYS¬AF÷Myslenice Ž¬JB÷ENBwdCB8¬WV÷myslenice¬GRB÷0¬~AA÷UySFPxTB¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pogon Zdunska Wola Ž¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROW¬AF÷ROW Rybnik Ž¬JB÷hGVIWerc¬WV÷row-rybnik¬GRB÷0¬WM÷POG¬AE÷Pogon Zdunska Wola Ž¬JA÷vDsy8C5d¬WU÷pogon-zdunska-wola¬GRA÷0¬~AA÷GS0YsKrt¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stilon Gorzow Ž¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STI¬AE÷Stilon Gorzow Ž¬JA÷vXXUTgSF¬WU÷stilon-gorzow¬GRA÷0¬WN÷WLO¬AF÷Wlokniarz Bialystok Ž¬JB÷YgXYSDsM¬WV÷wlokniarz-bialystok¬GRB÷0¬~AA÷GhURMzDU¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zabki Ž¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAB¬AE÷Zabki Ž¬JA÷W6UMVFc3¬WU÷zabkovia-zabki¬GRA÷0¬WN÷SLA¬AF÷Slask Ž¬JB÷0tZQUZC9¬WV÷slask¬GRB÷0¬~AA÷d2GIukJ9¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bukowina Tatrzanska Ž¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOC¬AF÷Loczki Wyszkow Ž¬JB÷xlcXpn37¬WV÷loczki-wyszkow¬GRB÷0¬WM÷BUK¬AE÷Bukowina Tatrzanska Ž¬JA÷rRcToSm1¬WU÷bukowina-tatrzanska¬GRA÷0¬~AA÷x00HsBlc¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leczna II Ž¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Leczna II Ž¬JA÷0vEkgAeR¬WU÷leczna¬GRA÷0¬WN÷UKS¬AF÷UKS SMS Lodz II Ž¬JB÷IJ0HlU3r¬WV÷uks-sms-lodz¬GRB÷0¬~AA÷UXLXVY6r¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ostrovia Ž¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OST¬AE÷Ostrovia Ž¬JA÷AirDbQl4¬WU÷ostrovia-ostrow¬GRA÷0¬WN÷UKS¬AF÷UKS SMS Lodz III W¬JB÷4EsHcp4A¬WV÷uks-sms-lodz¬GRB÷0¬~AA÷OdCZIRBd¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UW Warszawa Ž¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UWW¬AE÷UW Warszawa Ž¬JA÷hEAseWQE¬WU÷uw-warszawa¬GRA÷0¬WN÷UKS¬AF÷UKS SMS Lodz Ž¬JB÷nyAofjtL¬WV÷uks-sms-lodz¬GRB÷0¬~AA÷SOZ5zFbR¬AD÷1604496600¬ADE÷1604496600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olsztyn II Ž¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLS¬AE÷Olsztyn II Ž¬JA÷4fu50nKi¬WU÷olsztyn¬GRA÷0¬WN÷LUB¬AF÷Lubinska Czerniec Ž¬JB÷bHv9a6Zc¬WV÷lubinska-czerniec¬GRB÷0¬~AA÷rJIUxm3S¬AD÷1604500200¬ADE÷1604500200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nowa Huta Ž¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOW¬AE÷Nowa Huta Ž¬JA÷jD2hZ9Lh¬WU÷nowa-huta¬GRA÷0¬WN÷MED¬AF÷Medyk Konin 2 Ž¬JB÷pz2dYTza¬WV÷medyk-konin¬GRB÷0¬~AA÷zgFMv9YF¬AD÷1604502000¬ADE÷1604502000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Praga II Ž¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRA¬AE÷Praga II Ž¬JA÷ji1yp6ID¬WU÷praga-warszawa¬GRA÷0¬WN÷TAR¬AF÷Tarnovia Tarnow Ž¬JB÷6NyHhbMD¬WV÷tarnovia-tarnow¬GRB÷0¬~AA÷WdtcxyUE¬AD÷1604505600¬ADE÷1604505600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Daleszyce Ž¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Daleszyce Ž¬JA÷tI1mr54N¬WU÷daleszyce¬GRA÷0¬WN÷CZS¬AF÷Czarni Sosnowiec Ž¬JB÷zu1isPJT¬WV÷czarni-sosnowiec¬GRB÷0¬~AA÷UFEQwTmM¬AD÷1604509200¬ADE÷1604509200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kotwica Kolobrzeg Ž¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAS¬AE÷Kotwica Kolobrzeg Ž¬JA÷rmapyWjt¬WU÷kotwica-kolobrzeg¬GRA÷0¬WN÷UJK¬AF÷UJ Krakow Ž¬JB÷CM3lzj6n¬WV÷uj-krakow¬GRB÷0¬~AA÷l0ecY6Bq¬AD÷1604511000¬ADE÷1604511000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Praga Ž¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRA¬AE÷Praga Ž¬JA÷rLKaXmj5¬WU÷praga-warszawa¬GRA÷0¬WN÷KKP¬AF÷Bydgoszcz Ž¬JB÷xrK3W75B¬WV÷sportis-kkp-bydgoszcz¬GRB÷0¬~AA÷xbPuUCye¬AD÷1604511000¬ADE÷1604511000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wloclawek Ž¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WLO¬AE÷Wloclawek Ž¬JA÷jVqTfrlT¬WU÷wap-wloclawek¬GRA÷0¬WN÷KAT¬AF÷Katowice Ž¬JB÷8AWfj2dp¬WV÷katowice¬GRB÷0¬~AA÷xzsgwHE8¬AD÷1604512800¬ADE÷1604512800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷KS Raszyn Ž¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KS Raszyn¬AE÷KS Raszyn Ž¬JA÷YibupRZA¬WU÷ks-raszyn¬GRA÷0¬WN÷PIA¬AF÷Piastow Ž¬JB÷SEcqqokH¬WV÷piastow¬GRB÷0¬~AA÷MVjgwdcB¬AD÷1604514600¬ADE÷1604514600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pradniczanka Krakow Ž¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRA¬AE÷Pradniczanka Krakow Ž¬JA÷GEQ9tXBL¬WU÷pradniczanka-krakow¬GRA÷0¬WN÷SKR¬AF÷Skra Ž¬JB÷plVDuiRR¬WV÷skra-czestochowa¬GRB÷0¬~AA÷SUIQKmsp¬AD÷1604516400¬ADE÷1604516400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Unia Opole Ž¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Unia Opole Ž¬JA÷hfKmZl4e¬WU÷unia-opole¬GRA÷0¬WN÷POG¬AF÷Pogon Tczew Ž¬JB÷nHJiY8J1¬WV÷pogon-tczew¬GRB÷0¬~AA÷ltattbDh¬AD÷1605106800¬ADE÷1605106800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wodzislaw Slaski Ž¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOD¬AE÷Wodzislaw Slaski Ž¬JA÷ncywSXdS¬WU÷wodzislaw-slaski¬GRA÷0¬WN÷GOR¬AF÷Leczna Ž¬JB÷4xO4Ni5q¬WV÷leczna¬GRB÷0¬~
32
reklama
reklama
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Jazyk: Čeština
Tmavý režim
Pohár ženy live na Scoreboard.com. Tato stránka je o soutěži Pohár ženy 2020/2021, kategorie Fotbal/Polsko. Pokud hledáte live výsledky jiné soutěže s názvem Pohár ženy, vyberte si prosím jiný sport v horním menu nebo kategorii v levém menu. Sledujte Pohár ženy 2020/2021 livescore, live výsledky, konečné výsledky, rozlosování a tabulky.
Live výsledky na Scoreboard.com: v detailu zápasu můžete sledovat góly, žluté karty, červené karty, sestavy a střídání. U vybraných soutěží i podrobné statistiky - procento držení míče, počet střel na bránu/mimo, ofsajdy, rohové kopy.
Tabulky: Scoreboard.com poskytuje detailní tabulky soutěže Pohár ženy 2020/2021: tabulky doma/venku/celkově. Tabulku formy - posledních 5 zápasů. Tabulku over/under - počet vstřelených gólů. Tabulku střelců.
Zobraz více