Fotbal, Vietnam: V-League 2019 live výsledky, tabulka, rozlosování

Fotbal » Vietnam » V-League » 2019

results
1
1547692199
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷VIETNAM: V-League¬ZEE÷CGXGiMTB¬ZB÷206¬ZY÷Vietnam¬ZC÷dK3QvN7F¬ZD÷s¬ZE÷8nBRAgum¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷206_CGXGiMTB¬ZJ÷2¬ZL÷/cz/fotbal/vietnam/v-league/¬ZX÷00Vietnam 007ietnam0010000000186000V-League 008League000¬ZS÷2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Vietnam¬~AA÷d4o0Y2Nb¬AD÷1550905200¬ADE÷1550905200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Da Nang¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAN¬AE÷Da Nang¬JA÷ELR5eEGT¬WU÷da-nang¬WN÷VID¬AF÷Viettel¬JB÷GUDXjYOp¬WV÷viettel¬~AA÷Eut5XMx5¬AD÷1550905200¬ADE÷1550905200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ha Noi FC¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷THA¬AF÷Than Quang Ninh¬JB÷ry6JEyHi¬WV÷than-quang-ninh¬WM÷HA¬AE÷Ha Noi FC¬JA÷4p7FFH1o¬WU÷ha-noi-fc¬~AA÷Q5Uly5wt¬AD÷1550905200¬ADE÷1550905200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ho Chi Minh¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Ho Chi Minh¬JA÷vT4l1Inh¬WU÷ho-chi-minh¬WN÷HAI¬AF÷Hai Phong¬JB÷IJ3h0x2b¬WV÷hai-phong¬~AA÷IDndZr8h¬AD÷1550905200¬ADE÷1550905200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Khanh Hoa¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KHA¬AE÷Khanh Hoa¬JA÷IgYdcznH¬WU÷khanh-hoa¬WN÷GIA¬AF÷Gia Lai¬JB÷Wdx1df1N¬WV÷gia-lai¬~AA÷OjmhzPhn¬AD÷1550905200¬ADE÷1550905200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nam Dinh¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIN¬AE÷Nam Dinh¬JA÷ptzkadH4¬WU÷nam-dinh¬WN÷SAI¬AF÷Sai Gon FC¬JB÷OWYhbGWA¬WV÷sai-gon-fc¬~AA÷Mi4vH1hO¬AD÷1550905200¬ADE÷1550905200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Song Lam Nghe An¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SON¬AE÷Song Lam Nghe An¬JA÷QLlYbS5O¬WU÷song-lam-nghe-an¬WN÷BHT¬AF÷BHTS Quang Nam¬JB÷4CmxbnLU¬WV÷bhts-quang-nam¬~AA÷0r3rGL7U¬AD÷1550905200¬ADE÷1550905200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Thanh Hoa¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷THA¬AE÷Thanh Hoa¬JA÷W21t3vIu¬WU÷thanh-hoa¬WN÷BIN¬AF÷Binh Duong¬JB÷p65p2bXo¬WV÷binh-duong¬~
1
1547692199
7

Vietnam

Sev. a Stř. Amerika

Jižní Amerika

Evropa

Asie

Austrálie a Oceánie

Afrika

Ostatní soutěže