Basketball, Australien: NBL1 West 2021 live resultater, stillinger, resultater

Annonce
Annonce
Annonce
Annonce
Annonce
NBL1 West
2021
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷AUSTRALIEN: NBL1 West¬ZEE÷YyZMhS4q¬ZB÷24¬ZY÷Australien¬ZC÷htPZolBH¬ZD÷p¬ZE÷ptKgwm0q¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_YyZMhS4q¬ZJ÷2¬ZL÷/dk/basketball/australien/nbl1-west/¬ZX÷04Australien 010ralien0080000000001000NBL1 West 0091 West000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australien¬~AA÷CjngicRK¬AD÷1618657200¬ADE÷1618657200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷East Perth Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬AE÷East Perth Eagles¬JA÷Uq7jrJ1K¬WU÷east-perth-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷95¬BA÷19¬BC÷27¬BE÷31¬BG÷18¬WN÷MAN¬AF÷Mandurah Magic¬JB÷O66fswHQ¬WV÷mandurah-magic¬GRB÷0¬AH÷89¬BB÷14¬BD÷24¬BF÷18¬BH÷33¬~AA÷fJ7K0qrD¬AD÷1618657200¬ADE÷1618657200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Goldfields Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Goldfields Giants¬JA÷lzsEAPNb¬WU÷goldfields-giants¬GRA÷0¬AG÷89¬BA÷26¬BC÷15¬BE÷24¬BG÷24¬WN÷PER¬AF÷Perry Lakes Hawks¬JB÷rctI9qw5¬WV÷perry-lakes-hawks¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷100¬BB÷20¬BD÷28¬BF÷29¬BH÷23¬~AA÷jsocjHtR¬AD÷1618657200¬ADE÷1618657200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South West Slammers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South West Slammers¬JA÷0ScMxcPs¬WU÷south-west-slammers¬GRA÷0¬AG÷60¬BA÷17¬BC÷16¬BE÷14¬BG÷13¬WN÷STI¬AF÷Warwick Senators¬JB÷fkcQyHvl¬WV÷warwick-senators¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷93¬BB÷23¬BD÷25¬BF÷19¬BH÷26¬~AA÷MuEd8e1J¬AD÷1618657200¬ADE÷1618657200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Willetton Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Willetton Tigers¬JA÷UDrU6sNN¬WU÷willetton-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷96¬BA÷27¬BC÷18¬BE÷29¬BG÷22¬WN÷LAK¬AF÷Lakeside Lightning¬JB÷OlcX51xU¬WV÷lakeside-lightning¬GRB÷0¬AH÷87¬BB÷27¬BD÷17¬BF÷17¬BH÷26¬~AA÷QwG34Rrl¬AD÷1618576200¬ADE÷1618576200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cockburn Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COC¬AE÷Cockburn Cougars¬JA÷CzctdQ85¬WU÷cockburn-cougars¬GRA÷0¬AG÷72¬BA÷21¬BC÷14¬BE÷23¬BG÷14¬WN÷ROC¬AF÷Rockingham Flames¬JB÷tA1pepOB¬WV÷rockingham-flames¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷86¬BB÷16¬BD÷21¬BF÷28¬BH÷21¬~AA÷0d8G1PS6¬AD÷1618576200¬ADE÷1618576200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Joondalup Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOO¬AE÷Joondalup Wolves¬JA÷tAw6Cogn¬WU÷joondalup-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷98¬BA÷25¬BC÷21¬BE÷23¬BG÷29¬WN÷EAS¬AF÷East Perth Eagles¬JB÷AqrAB58h¬WV÷east-perth-eagles¬GRB÷0¬AH÷57¬BB÷17¬BD÷17¬BF÷11¬BH÷12¬~AA÷4UE73obf¬AD÷1618576200¬ADE÷1618576200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mandurah Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Mandurah Magic¬JA÷K00lf4wI¬WU÷mandurah-magic¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷89¬BA÷22¬BC÷22¬BE÷21¬BG÷24¬WN÷SOU¬AF÷South West Slammers¬JB÷ENahgOhO¬WV÷south-west-slammers¬GRB÷0¬AH÷67¬BB÷14¬BD÷25¬BF÷12¬BH÷16¬~AA÷ng4C25D0¬AD÷1618576200¬ADE÷1618576200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Warwick Senators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STI¬AE÷Warwick Senators¬JA÷Qc3dhr8U¬WU÷warwick-senators¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷86¬BA÷27¬BC÷17¬BE÷24¬BG÷18¬WN÷PER¬AF÷Perth Redbacks¬JB÷2Jv2DRwt¬WV÷perth-redbacks¬GRB÷0¬AH÷52¬BB÷21¬BD÷10¬BF÷12¬BH÷9¬~
8
fixtures
SA÷3¬~ZA÷AUSTRALIEN: NBL1 West¬ZEE÷YyZMhS4q¬ZB÷24¬ZY÷Australien¬ZC÷htPZolBH¬ZD÷p¬ZE÷ptKgwm0q¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_YyZMhS4q¬ZJ÷2¬ZL÷/dk/basketball/australien/nbl1-west/¬ZX÷04Australien 010ralien0080000000001000NBL1 West 0091 West000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australien¬~AA÷Y96Oa3cJ¬AD÷1618657200¬ADE÷1618657200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Geraldton Buccaneers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GER¬AE÷Geraldton Buccaneers¬JA÷d0pM83hB¬WU÷geraldton-buccaneers¬GRA÷0¬WN÷KAL¬AF÷Kalamunda Eastern Suns¬JB÷jNqQ7N7H¬WV÷kalamunda-eastern-suns¬GRB÷0¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬~AA÷WE3W1gvm¬AD÷1619181000¬ADE÷1619181000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷East Perth Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COC¬AF÷Cockburn Cougars¬JB÷fivcMMMA¬WV÷cockburn-cougars¬GRB÷0¬WM÷EAS¬AE÷East Perth Eagles¬JA÷QHZhN274¬WU÷east-perth-eagles¬GRA÷0¬~AA÷0WC07FGP¬AD÷1619181000¬ADE÷1619181000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rockingham Flames¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rockingham Flames¬JA÷Qcqa1Lpo¬WU÷rockingham-flames¬GRA÷0¬WN÷MAN¬AF÷Mandurah Magic¬JB÷v1XtQ4No¬WV÷mandurah-magic¬GRB÷0¬~AA÷IBaS2ZOt¬AD÷1619181000¬ADE÷1619181000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South West Slammers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAK¬AF÷Lakeside Lightning¬JB÷nRzkOrhb¬WV÷lakeside-lightning¬GRB÷0¬WM÷SOU¬AE÷South West Slammers¬JA÷h4yoPOxh¬WU÷south-west-slammers¬GRA÷0¬~AA÷UkyXqFJf¬AD÷1619262000¬ADE÷1619262000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cockburn Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PER¬AF÷Perth Redbacks¬JB÷Q9Pjujot¬WV÷perth-redbacks¬GRB÷0¬WM÷COC¬AE÷Cockburn Cougars¬JA÷EXCqXhgJ¬WU÷cockburn-cougars¬GRA÷0¬~AA÷nRoSpe4l¬AD÷1619262000¬ADE÷1619262000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lakeside Lightning¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOL¬AF÷Goldfields Giants¬JB÷0U8uYYwD¬WV÷goldfields-giants¬GRB÷0¬WM÷LAK¬AE÷Lakeside Lightning¬JA÷679yZEO6¬WU÷lakeside-lightning¬GRA÷0¬~AA÷8zmOoykr¬AD÷1619262000¬ADE÷1619262000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mandurah Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GER¬AF÷Geraldton Buccaneers¬JB÷SGAXZf90¬WV÷geraldton-buccaneers¬GRB÷0¬WM÷MAN¬AE÷Mandurah Magic¬JA÷YudUzyff¬WU÷mandurah-magic¬GRA÷0¬~AA÷Ewgy1Dgg¬AD÷1619265600¬ADE÷1619265600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Perry Lakes Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JOO¬AF÷Joondalup Wolves¬JB÷S4x5K0iN¬WV÷joondalup-wolves¬GRB÷0¬WM÷PER¬AE÷Perry Lakes Hawks¬JA÷Ysw1LtxH¬WU÷perry-lakes-hawks¬GRA÷0¬~AA÷rguyqZY0¬AD÷1619326800¬ADE÷1619326800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Joondalup Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOL¬AF÷Goldfields Giants¬JB÷YZSbwUFh¬WV÷goldfields-giants¬GRB÷0¬WM÷JOO¬AE÷Joondalup Wolves¬JA÷40OfvA0n¬WU÷joondalup-wolves¬GRA÷0¬~AA÷hUiu0X8a¬AD÷1619326800¬ADE÷1619326800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Perth Redbacks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GER¬AF÷Geraldton Buccaneers¬JB÷dKSzFvFp¬WV÷geraldton-buccaneers¬GRB÷0¬WM÷PER¬AE÷Perth Redbacks¬JA÷vut9JK6T¬WU÷perth-redbacks¬GRA÷0¬~AA÷xGvurgl7¬AD÷1619348400¬ADE÷1619348400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Warwick Senators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PER¬AF÷Perry Lakes Hawks¬JB÷6mR6y8p5¬WV÷perry-lakes-hawks¬GRB÷0¬WM÷STI¬AE÷Warwick Senators¬JA÷CQR2xlVb¬WU÷warwick-senators¬GRA÷0¬~AA÷M3dqaiO5¬AD÷1619348400¬ADE÷1619348400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Willetton Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAL¬AF÷Kalamunda Eastern Suns¬JB÷OQKMxr7i¬WV÷kalamunda-eastern-suns¬GRB÷0¬WM÷WIL¬AE÷Willetton Tigers¬JA÷zBRvEbUj¬WU÷willetton-tigers¬GRA÷0¬~AA÷fglddk8O¬AD÷1619785800¬ADE÷1619785800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷East Perth Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PER¬AF÷Perth Redbacks¬JB÷jLKpXwyT¬WV÷perth-redbacks¬GRB÷0¬WM÷EAS¬AE÷East Perth Eagles¬JA÷reLtYJLM¬WU÷east-perth-eagles¬GRA÷0¬~AA÷rJphcVhI¬AD÷1619785800¬ADE÷1619785800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Perry Lakes Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Perry Lakes Hawks¬JA÷AsNYZuiA¬WU÷perry-lakes-hawks¬GRA÷0¬WN÷LAK¬AF÷Lakeside Lightning¬JB÷44MxZa6G¬WV÷lakeside-lightning¬GRB÷0¬~AA÷0fembBwC¬AD÷1619785800¬ADE÷1619785800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Warwick Senators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAL¬AF÷Kalamunda Eastern Suns¬JB÷dvJUzMy4¬WV÷kalamunda-eastern-suns¬GRB÷0¬WM÷STI¬AE÷Warwick Senators¬JA÷2HJQy2Mc¬WU÷warwick-senators¬GRA÷0¬~
146
Annonce
Annonce
Indstilling for notifikationer
Notifikationerne er blokeret af browseren
Indstillinger
Sprog: Dansk
Mørk visning
NBL1 West live på Scoreboard.com. Denne side handler om NBL1 West 2021 (Basketball/Australien). Hvis du søger efter resultater fra en anden turnering med navnet NBL1 West, skal du vælge din sport i topmenuen eller en kategori (land) til venstre.
Følg NBL1 West 2021 for live resultater, slutresultater, stillinger og tabeloversigter! Live Resultater på Scoreboard.com: Her finder du live resultater, kvartal- og slutresultater samt kamphistorik, punkt for punkt indenfor kampdetaljer. Desuden giver Scoreboard.com lineups, statistikker (antallet af 2 - og 3-punkts forsøg, frikast, skudprocent, rebounds, turnoversl, personlige fejl), og spillerstatistik fra de øverste basketbal ligaer. Stilling: Scoreboard.com tilbyder hjemme/ude/samlede NBL1 West 2021 stillinger og form (sidste 5 kampe) indenfor tabeller.
Vis mere