Fodbold, Afrika: CAF Confederation Cup 2018/2019 live resultater, tabeloversigter, stillinger  

Fodbold » Afrika » CAF Confederation Cup » 2018/2019

CAF Confederation Cup
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷AFRIKA: CAF Confederation Cup - Kvalifikation¬ZEE÷UF0IztbB¬ZB÷1¬ZY÷Afrika¬ZC÷rBh04F0k¬ZD÷s¬ZE÷GUa6Fd40¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷1_UF0IztbB¬ZJ÷1¬ZL÷/dk/fodbold/afrika/caf-confederation-cup/¬ZX÷00Afrika 006Afrika0020000000163000CAF Confeder037kation000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Afrika¬~AA÷MynfJX3Q¬AD÷1544029200¬ADE÷1544029200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orapa United (Bot)¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORA¬AE÷Orapa United (Bot)¬JA÷IiVrlFmE¬WU÷orapa-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PET¬AF÷Petro (Ang)¬JB÷drUnmZ2K¬WV÷petro¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AM÷Resultat af første kamp: 0-4.¬~AA÷xOSaQlBg¬AD÷1544029200¬ADE÷1544029200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Unidad Malabo (Gnq)¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Unidad Malabo (Gnq)¬JA÷fZivwAdA¬WU÷unidad-malabo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷ELG¬AF÷Elgeco Plus (Mad)¬JB÷YPjrxUBG¬WV÷elgeco-plus¬BZ÷1¬AH÷1¬AM÷Resultat af første kamp: 1-3.¬~AA÷xAmRBkd0¬AD÷1544025600¬ADE÷1544025600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷LISCR FC (Lbr)¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIS¬AE÷LISCR FC (Lbr)¬JA÷OSrWxkuD¬WU÷liberia-registry¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷BEL¬AF÷Bel Abbes (Alg)¬JB÷2Jszx9fJ¬WV÷bel-abbes¬BZ÷1¬AH÷0¬AM÷Resultat af første kamp: 0-4.¬~AA÷OpYLEiCs¬AD÷1544022000¬ADE÷1544022000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gomido (Tog)¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOM¬AE÷Gomido (Tog)¬JA÷QHYjngIQ¬WU÷gomido¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷COT¬AF÷CotonTchad (Cha)¬JB÷SQKIsDQs¬WV÷cotontchad¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Resultat af første kamp: 0-2.¬~AA÷0rZLXWIJ¬AD÷1544020200¬ADE÷1544020200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anges Fatima (Caf)¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANG¬AE÷Anges Fatima (Caf)¬JA÷v3u7v2GH¬WU÷anges-fatima¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷MOT¬AF÷Motema Pembe (Drc)¬JB÷jwqBwMVN¬WV÷motema-pembe¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AM÷Resultat af første kamp: 1-4.¬~AA÷SEnjKDlK¬AD÷1544020200¬ADE÷1544020200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Nyuki (Drc)¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYU¬AE÷Nyuki (Drc)¬JA÷4CmdQBe7¬WU÷nyuki¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬WN÷SHE¬AF÷Ahli Shendi (Sud)¬JB÷Gni0PVAD¬WV÷ahli-shendi¬AH÷0¬AU÷0¬AM÷Resultat af første kamp: 0-1.¬~AA÷Iump5vuo¬AD÷1544016600¬ADE÷1544016600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mukura Victory Sports (Rwa)¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUK¬AE÷Mukura Victory Sports (Rwa)¬JA÷M9BLkmtG¬WU÷mukura-victory-sports¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷FRE¬AF÷Free State Stars (Rsa)¬JB÷KfUOl7eM¬WV÷free-state-stars¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Resultat af første kamp: 0-0.¬~AA÷61PzS1nb¬AD÷1544014800¬ADE÷1544014800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Al Merreikh Juba (Ssu)¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AL¬AE÷Al Merreikh Juba (Ssu)¬JA÷Ecmn68Qd¬WU÷al-merreikh-juba¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BUF¬AF÷Green Buffaloes FC (Zam)¬JB÷S0ij5Su3¬WV÷green-buffaloes-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Resultat af første kamp: 0-2.¬~AA÷CtLCNneC¬AD÷1544014800¬ADE÷1544014800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arta / SIHD (Dji)¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ART¬AE÷Arta / SIHD (Dji)¬JA÷hUJ4gVti¬WU÷arta-sihd¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KAR¬AF÷Kariobangi Sharks (Ken)¬JB÷WKI8hkdc¬WV÷kariobangi-sharks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AM÷Resultat af første kamp: 1-6.¬~AA÷jDiVA9B6¬AD÷1544014800¬ADE÷1544014800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defence Force (Eth)¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defence Force (Eth)¬JA÷Eefsp6nt¬WU÷defence-force¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ENU¬AF÷Enugu (Nga)¬JB÷SbboqQ1n¬WV÷enugu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AM÷Resultat af første kamp: 0-2.¬~AA÷YkM8OSu6¬AD÷1544014800¬ADE÷1544014800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vital O (Bur)¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIT¬AE÷Vital O (Bur)¬JA÷QNRIVRlp¬WU÷vital-o¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷NEW¬AF÷New Star (Cmr)¬JB÷vRVMUo4j¬WV÷new-star¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬AM÷Resultat af første kamp: 0-0.¬~AA÷KpRSTNHo¬AD÷1544014800¬ADE÷1544014800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Buffaloes (Esw)¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Young Buffaloes (Esw)¬JA÷2JJTmRAS¬WU÷young-buffaloes¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷GRE¬AF÷Green Eagles (Zam)¬JB÷4S5eqoJq¬WV÷green-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬AM÷Resultat af første kamp: 0-2.¬~AA÷pGAhSAts¬AD÷1544013000¬ADE÷1544013000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Silver (Mal)¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MBE¬AF÷Mberi Sportif (Gab)¬JB÷4paRuCCi¬WV÷cercle-mberi-sportif¬AS÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SIL¬AE÷Silver (Mal)¬JA÷Qg0Nthco¬WU÷silver¬AS÷0¬AZ÷1¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AM÷Resultat af første kamp: 0-1.¬~AA÷YyszATQC¬AD÷1543941000¬ADE÷1543941000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wakriya (Gui)¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAK¬AE÷Wakriya (Gui)¬JA÷ANmjrpHh¬WU÷wakriya-ac¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷SAL¬AF÷Salitas (Bfa)¬JB÷lEnfs4Wb¬WV÷salitas¬BZ÷1¬AH÷1¬AM÷Resultat af første kamp: 0-2.¬~AA÷rmlNCVtf¬AD÷1543939200¬ADE÷1543939200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Djoliba (Mli)¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DJO¬AE÷Djoliba (Mli)¬JA÷IFDVvBA0¬WU÷djoliba¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GEN¬AF÷Generation F. (Sen)¬JB÷d6CZwVP6¬WV÷generation-foot¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Resultat af første kamp: 0-0.¬~AA÷EBrnLgZD¬AD÷1543939200¬ADE÷1543939200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stade d Abidjan (Ivo)¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stade d Abidjan (Ivo)¬JA÷WbklSXQf¬WU÷stade-d-abidjan¬BY÷1¬AG÷0¬WN÷NOU¬AF÷Nouakchott King's (Mrt)¬JB÷AklhRit1¬WV÷nouakchott-king-s¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AM÷Resultat af første kamp: 2-1.¬~AA÷4dkJDBRm¬AD÷1543937400¬ADE÷1543937400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷ASGNN (Nig)¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASG¬AE÷ASGNN (Nig)¬JA÷AkANtXul¬WU÷as-garde-nationale¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AGA¬AF÷Agadir (Mar)¬JB÷OhERuief¬WV÷agadir¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Resultat af første kamp: 0-4.¬~AA÷byQWSsXi¬AD÷1543933800¬ADE÷1543933800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Diables Noirs (Con)¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIA¬AE÷Diables Noirs (Con)¬JA÷Y1Aar5Yk¬WU÷diables-noirs¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷HUS¬AF÷Hussein Dey (Alg)¬JB÷Ch93sPmd¬WV÷hussein-dey¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AM÷Resultat af første kamp: 0-2.¬~AA÷vZXPWjYP¬AD÷1543932000¬ADE÷1543932000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Armed Forces (Gam)¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARM¬AE÷Armed Forces (Gam)¬JA÷p0rFxtoU¬WU÷armed-forces¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SAN¬AF÷San-Pedro (Ivo)¬JB÷n9UtYago¬WV÷san-pedro¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Resultat af første kamp: 1-1.¬~AA÷CSuv9mtJ¬AD÷1543930200¬ADE÷1543930200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Dynamo (Sey)¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MTI¬AF÷Mtibwa Sugar (Tan)¬JB÷dvj2ur1B¬WV÷mtibwa-sugar¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷NOR¬AE÷Northern Dynamo (Sey)¬JA÷ImibtOo5¬WU÷northern-dynamo¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷Resultat af første kamp: 0-4.¬~AA÷63KGM6AI¬AD÷1543928400¬ADE÷1543928400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷9¬CX÷Eding Sport (Cmr)¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDI¬AE÷Eding Sport (Cmr)¬JA÷ldDDi9B3¬WU÷eding-sport¬WN÷ASA¬AF÷Asante Kotoko (Gha)¬JB÷SnCHjTQ9¬WV÷asante-kotoko¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬~AA÷r1TeRUem¬AD÷1543928400¬ADE÷1543928400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zimamoto (Zan)¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZIM¬AE÷Zimamoto (Zan)¬JA÷b7bVvWRc¬WU÷zimamoto¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer (Rsa)¬JB÷CA2Zwjs4¬WV÷kaizer¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Resultat af første kamp: 0-4.¬~
1
1544448486
45
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AFRIKA: CAF Confederation Cup - Kvalifikation¬ZEE÷UF0IztbB¬ZB÷1¬ZY÷Afrika¬ZC÷rBh04F0k¬ZD÷s¬ZE÷GUa6Fd40¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷1_UF0IztbB¬ZJ÷1¬ZL÷/dk/fodbold/afrika/caf-confederation-cup/¬ZX÷00Afrika 006Afrika0020000000163000CAF Confeder037kation000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Afrika¬~AA÷xfa6vLJb¬AD÷1544792400¬ADE÷1544792400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agadir (Mar)¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGA¬AE÷Agadir (Mar)¬JA÷8CWwsiJ6¬WU÷agadir¬WN÷GEN¬AF÷Generation F. (Sen)¬JB÷QmRrtBYC¬WV÷generation-foot¬~AA÷vNLyf0Jo¬AD÷1544792400¬ADE÷1544792400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Al Ahly Tripoli (Lby)¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALA¬AE÷Al Ahly Tripoli (Lby)¬JA÷pdjtaPvh¬WU÷al-ahly-tripoli¬WN÷NEW¬AF÷New Star (Cmr)¬JB÷vJkpbqfb¬WV÷new-star¬~AA÷WGbAwuZ4¬AD÷1544792400¬ADE÷1544792400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bel Abbes (Alg)¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Bel Abbes (Alg)¬JA÷4vQnuVmJ¬WU÷bel-abbes¬WN÷ENU¬AF÷Enugu (Nga)¬JB÷IsEU3EQJ¬WV÷enugu¬~AA÷xIsgVGto¬AD÷1544792400¬ADE÷1544792400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berkane (Mar)¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ITT¬AF÷Al Ittihad (Lby)¬JB÷65ix05Po¬WV÷al-ittihad¬WM÷BER¬AE÷Berkane (Mar)¬JA÷Um8gyMno¬WU÷berkane¬~AA÷hjV1sNZu¬AD÷1544792400¬ADE÷1544792400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Etoile Sahel (Tun)¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ETO¬AE÷Etoile Sahel (Tun)¬JA÷O6ZijedK¬WU÷etoile-du-sahel¬WN÷STA¬AF÷Stade d Abidjan (Ivo)¬JB÷htvdkFBQ¬WV÷stade-d-abidjan¬~AA÷OANmib34¬AD÷1544792400¬ADE÷1544792400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Eagles (Zam)¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Eagles (Zam)¬JA÷KYp5gL8T¬WU÷green-eagles¬WN÷HUS¬AF÷Hussein Dey (Alg)¬JB÷QFNXluHp¬WV÷hussein-dey¬~AA÷pKOqhvlb¬AD÷1544792400¬ADE÷1544792400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hilal El Obied (Sud)¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MUK¬AF÷Mukura Victory Sports (Rwa)¬JB÷trn1f1gN¬WV÷mukura-victory-sports¬WM÷HIL¬AE÷Hilal El Obied (Sud)¬JA÷C8scesvH¬WU÷hilal-el-obied¬~AA÷z9eRZdYT¬AD÷1544792400¬ADE÷1544792400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kaizer (Rsa)¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer (Rsa)¬JA÷b1oMgU2C¬WU÷kaizer¬WN÷ELG¬AF÷Elgeco Plus (Mad)¬JB÷hOpQhlII¬WV÷elgeco-plus¬~AA÷jcPugKYi¬AD÷1544792400¬ADE÷1544792400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kariobangi Sharks (Ken)¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAR¬AE÷Kariobangi Sharks (Ken)¬JA÷jgglc394¬WU÷kariobangi-sharks¬WN÷ASA¬AF÷Asante Kotoko (Gha)¬JB÷YHrgdNOA¬WV÷asante-kotoko¬~AA÷6ZjNzwJN¬AD÷1544792400¬ADE÷1544792400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Motema Pembe (Drc)¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOT¬AE÷Motema Pembe (Drc)¬JA÷2ZiDejYa¬WU÷motema-pembe¬WN÷SAN¬AF÷San-Pedro (Ivo)¬JB÷pbsIfAm6¬WV÷san-pedro¬~AA÷WtU5tskn¬AD÷1544792400¬ADE÷1544792400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nyuki (Drc)¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYU¬AE÷Nyuki (Drc)¬JA÷fkQNpZJs¬WU÷nyuki¬WN÷PET¬AF÷Petro (Ang)¬JB÷xEFSqgZm¬WV÷petro¬~AA÷lUMNnDna¬AD÷1544792400¬ADE÷1544792400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Raja Casablanca (Mar)¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAJ¬AE÷Raja Casablanca (Mar)¬JA÷UHHjPjec¬WU÷raja-casablanca¬WN÷MBE¬AF÷Mberi Sportif (Gab)¬JB÷Ct7eOAA3¬WV÷cercle-mberi-sportif¬~AA÷tnIhjIIA¬AD÷1544792400¬ADE÷1544792400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sfaxien (Tun)¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFA¬AE÷Sfaxien (Tun)¬JA÷vJRylaWj¬WU÷sfaxien¬WN÷BUF¬AF÷Green Buffaloes FC (Zam)¬JB÷hMFJCr9i¬WV÷green-buffaloes-fc¬~AA÷b302u14h¬AD÷1544806800¬ADE÷1544806800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zamalek (Egy)¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAM¬AE÷Zamalek (Egy)¬JA÷zaYVrDlf¬WU÷zamalek¬WN÷COT¬AF÷CotonTchad (Cha)¬JB÷ULXZsX30¬WV÷cotontchad¬~AA÷SrhJyJ3H¬AD÷1544878800¬ADE÷1544878800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kampala City (Uga)¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAM¬AE÷Kampala City (Uga)¬JA÷GIg5cC3m¬WU÷kampala-city¬WN÷MTI¬AF÷Mtibwa Sugar (Tan)¬JB÷Org9dWIg¬WV÷mtibwa-sugar¬~AA÷pK2ExalB¬AD÷1544893200¬ADE÷1544893200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷El Masry (Egy)¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAS¬AE÷El Masry (Egy)¬JA÷WpIY2YuQ¬WU÷el-masry¬WN÷SAL¬AF÷Salitas (Bfa)¬JB÷xSf1bhls¬WV÷salitas¬~
1
1544448486
32

Afrika

Nord- & Centralamerika

Sydamerika

Europa

Asien

Australien & Oceanien

Afrika

Andre turneringer