Fodbold, Sydafrika: Telkom Knockout 2018 live resultater, tabeloversigter, stillinger  

Fodbold » Sydafrika » Telkom Knockout » 2018

results
SA÷1¬~ZA÷SYDAFRIKA: Telkom Knockout¬ZEE÷t6G9wMZN¬ZB÷175¬ZY÷Sydafrika¬ZC÷zDNx9Fqf¬ZD÷p¬ZE÷O0GN7qen¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_t6G9wMZN¬ZJ÷2¬ZL÷/dk/fodbold/sydafrika/telkom-knockout/¬ZX÷00Sydafrika 009afrika0040000000186000Telkom Knock015ockout000¬ZS÷2018¬ZCC÷0¬ZAF÷Sydafrika¬~AA÷Ua0VgoBe¬AD÷1544284800¬ADE÷1544284800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Baroka¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando¬JB÷QTt7Wkkp¬WV÷orlando¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷BAR¬AE÷Baroka¬JA÷4KuBV94j¬WU÷baroka¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷2¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷xtYpWUU9¬AD÷1543150800¬ADE÷1543150800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baroka¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Baroka¬JA÷GjN5d72a¬WU÷baroka¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits¬JB÷Eyt9eRH5¬WV÷bidvest-wits¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷K4NkVlpG¬AD÷1543064400¬ADE÷1543064400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kaizer¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer¬JA÷8buDfoXB¬WU÷kaizer¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ORL¬AF÷Orlando¬JB÷nkvHg5nI¬WV÷orlando¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷Ch7PpgD9¬AD÷1541336400¬ADE÷1541336400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kaizer¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer¬JA÷GWtHbcf8¬WU÷kaizer¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SUP¬AF÷Supersport¬JB÷UZpLcH9E¬WV÷supersport¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷jq6TqDSF¬AD÷1541268900¬ADE÷1541268900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maritzburg Utd¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Maritzburg Utd¬JA÷OdpPdyPK¬WU÷maritzburg-utd¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits¬JB÷2mqTeevR¬WV÷bidvest-wits¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷fHCKoZc3¬AD÷1541260800¬ADE÷1541260800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Amazulu¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMA¬AE÷Amazulu¬JA÷zy4Uzf21¬WU÷amazulu¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ORL¬AF÷Orlando¬JB÷ER2YZDH7¬WV÷orlando¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷GQDGnFrc¬AD÷1541250000¬ADE÷1541250000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baroka¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi¬JB÷SA4Qyzme¬WV÷mamelodi¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BAR¬AE÷Baroka¬JA÷lK5MxGXl¬WU÷baroka¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷dlJTEfeC¬AD÷1540315800¬ADE÷1540315800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Amazulu¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMA¬AE÷Amazulu¬JA÷fPQgDWKS¬WU÷amazulu¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷TEA¬AF÷Cape Town City¬JB÷WpIL8jTq¬WV÷cape-town-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷0MPKGGQa¬AD÷1540128600¬ADE÷1540128600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Kaizer¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLA¬AF÷Black Leopards¬JB÷t0BlGYzA¬WV÷black-leopards¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer¬JA÷29CpHEL3¬WU÷kaizer¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷IcKPFzt6¬AD÷1540128600¬ADE÷1540128600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Polokwane¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Polokwane¬JA÷MBSoFhjG¬WU÷polokwane-city¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SUP¬AF÷Supersport¬JB÷02RkEC5M¬WV÷supersport¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷AiotObYP¬AD÷1540059300¬ADE÷1540059300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baroka¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Baroka¬JA÷2eXB2F6A¬WU÷baroka¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷GOL¬AF÷Golden Arrows¬JB÷0tjF1ZLG¬WV÷golden-arrows¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷MVQGHdBg¬AD÷1540059300¬ADE÷1540059300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maritzburg Utd¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Maritzburg Utd¬JA÷fq9xJzii¬WU÷maritzburg-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷HIG¬AF÷Highlands¬JB÷8nDtIf6c¬WV÷highlands¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷S8RCIxdm¬AD÷1540059300¬ADE÷1540059300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando¬JA÷EmWkeXbp¬WU÷orlando¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chippa United¬JB÷hvVgfiEj¬WV÷chippa-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷GYN8JIts¬AD÷1540051200¬ADE÷1540051200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mamelodi¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi¬JA÷r5uK0gyN¬WU÷mamelodi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic¬JB÷MevOaDjT¬WV÷bloem-celtic¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷W0nxPvJJ¬AD÷1540042200¬ADE÷1540042200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Free State Stars¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Free State Stars¬JA÷UsZ34yxb¬WU÷free-state-stars¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits¬JB÷8YX73ei4¬WV÷bidvest-wits¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~
1
1544394828
15
fixtures
1
1544394828
0

Sydafrika

Nord- & Centralamerika

Sydamerika

Europa

Asien

Australien & Oceanien

Afrika

Andre turneringer