Hokej, SAD: NHL 2019/2020 rezultati uživo, raspored, tablice

oglasi
oglasi
oglasi
oglasi
oglasi

Hokej SAD

NHL
2019/2020
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷SAD: NHL - Mjesta¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷MaMCr5lA¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷19¬ZL÷/hr/hokej/sad/nhl/¬ZX÷01SAD 003......0000000000001000NHL - Mjesta012Mjesta000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷K6fGLezP¬AD÷1596913200¬ADE÷1596913200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596923936¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷6NoocYqD¬WU÷colorado-avalanche¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷pEpkdhaJ¬WV÷vegas-golden-knights¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬~ZA÷SAD: NHL - Playoff¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷GpECNTmQ¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷11¬ZL÷/hr/hokej/sad/nhl/¬ZX÷01SAD 003......0000000000001000NHL - Playof013layoff000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷pSGql2E4¬AD÷1596854700¬ADE÷1596854700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Minnesota Wild¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596865590¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬JB÷S23Jncu7¬WV÷vancouver-canucks¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷QmMMoHfD¬WU÷minnesota-wild¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷0¬AM÷Vancouver Canucks dobiva ukupno 3-1.¬AW÷1¬~AA÷hWEVltsm¬AD÷1596844800¬ADE÷1596844800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Columbus Blue Jackets¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596856047¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷hEMuqJq0¬WV÷toronto-maple-leafs¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷3¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷6HQqrwa6¬WU÷columbus-blue-jackets¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬AM÷Ukupno 2-2.¬AW÷1¬~AA÷vL6XrMZS¬AD÷1596840300¬ADE÷1596840300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Blackhawks¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596850160¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬JB÷8nW8wnY7¬WV÷edmonton-oilers¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬JA÷MkKj2VA8¬WU÷chicago-blackhawks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬AM÷Chicago Blackhawks dobiva ukupno 3-1.¬AW÷1¬~AA÷jHydr9Ye¬AD÷1596830400¬ADE÷1596830400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Canadiens¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596839333¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷IFdQUIS0¬WV÷pittsburgh-penguins¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷CxdUTxr7¬WU÷montreal-canadiens¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬AM÷Montreal Canadiens dobiva ukupno 3-1.¬AW÷1¬~AA÷z5XEtlEn¬AD÷1596825000¬ADE÷1596825000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Arizona Coyotes¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596835782¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬JB÷fyQOGykm¬WV÷nashville-predators¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬JA÷lbPSFe4g¬WU÷arizona-coyotes¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬AM÷Arizona Coyotes dobiva ukupno 3-1.¬AW÷1¬~AA÷dMIMDzI9¬AD÷1596816000¬ADE÷1596816000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida Panthers¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596825526¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬JB÷E508AQjQ¬WV÷new-york-islanders¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷2¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬JA÷GEnz6pas¬WU÷florida-panthers¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬AM÷New York Islanders dobiva ukupno 3-1.¬AW÷1¬~AA÷4E8glfDa¬AD÷1596767400¬ADE÷1596767400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Jets¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596777355¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CGY¬AF÷Calgary Flames¬JB÷AsZE4AO8¬WV÷calgary-flames¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷2¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷44YI3UwF¬WU÷winnipeg-jets¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬AM÷Calgary Flames dobiva ukupno 3-1.¬AW÷1¬~AA÷AqRC8fRI¬AD÷1596758400¬ADE÷1596758400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Columbus Blue Jackets¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596770589¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷boIxzJ5i¬WV÷toronto-maple-leafs¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷xxHtZxLc¬WU÷columbus-blue-jackets¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬AM÷Columbus Blue Jackets vodi ukupno 2-1.¬AW÷1¬~ZA÷SAD: NHL - Mjesta¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷MaMCr5lA¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷19¬ZL÷/hr/hokej/sad/nhl/¬ZX÷01SAD 003......0000000000001000NHL - Mjesta012Mjesta000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷tGeCMyLI¬AD÷1596753000¬ADE÷1596753000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Louis Blues¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596763009¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬JA÷bcrwafF0¬WU÷st-louis-blues¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷xlssbEU6¬WV÷vegas-golden-knights¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷3¬AW÷1¬~AA÷hYmfSuis¬AD÷1596744000¬ADE÷1596744000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596753405¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷dzNU3q1S¬WV÷washington-capitals¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷IqOQ4PoM¬WU÷philadelphia-flyers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬AW÷1¬~ZA÷SAD: NHL - Playoff¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷GpECNTmQ¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷11¬ZL÷/hr/hokej/sad/nhl/¬ZX÷01SAD 003......0000000000001000NHL - Playof013layoff000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷0WbNcwD0¬AD÷1596738600¬ADE÷1596738600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Wild¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596748751¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬JB÷d6RBfjnr¬WV÷vancouver-canucks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷zcQFgA1l¬WU÷minnesota-wild¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬AM÷Vancouver Canucks vodi ukupno 2-1.¬AW÷1¬~AA÷veqwJmq9¬AD÷1596681000¬ADE÷1596681000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Blackhawks¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596690901¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬JA÷6NqjwkH7¬WU÷chicago-blackhawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬JB÷SWpnvV11¬WV÷edmonton-oilers¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬AM÷Chicago Blackhawks vodi ukupno 2-1.¬AW÷1¬~AA÷nszhDICm¬AD÷1596672000¬ADE÷1596672000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Canadiens¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596682186¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷Am4OLSps¬WV÷pittsburgh-penguins¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷lv3SKn0m¬WU÷montreal-canadiens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬AM÷Montreal Canadiens vodi ukupno 2-1.¬AW÷1¬~ZA÷SAD: NHL - Mjesta¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷MaMCr5lA¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷19¬ZL÷/hr/hokej/sad/nhl/¬ZX÷01SAD 003......0000000000001000NHL - Mjesta012Mjesta000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷04vFNH5C¬AD÷1596666600¬ADE÷1596666600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596676038¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬JA÷6kQV0Gpl¬WU÷dallas-stars¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬JB÷4zqZaz0f¬WV÷colorado-avalanche¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷0tdSWLrQ¬AD÷1596657600¬ADE÷1596657600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596667402¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷AJKI6oH9¬WU÷boston-bruins¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷TBL¬AF÷Tampa Bay Lightning¬JB÷OMOM55WF¬WV÷tampa-bay-lightning¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~ZA÷SAD: NHL - Playoff¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷GpECNTmQ¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷11¬ZL÷/hr/hokej/sad/nhl/¬ZX÷01SAD 003......0000000000001000NHL - Playof013layoff000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷EZ2RdcS6¬AD÷1596652200¬ADE÷1596652200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Coyotes¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596661815¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬JB÷4jLDEBwE¬WV÷nashville-predators¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬JA÷rsKHDVhK¬WU÷arizona-coyotes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷3¬AM÷Arizona Coyotes vodi ukupno 2-1.¬AW÷1¬~AA÷M3hy4dkt¬AD÷1596643200¬ADE÷1596643200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida Panthers¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596652259¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬JB÷8poCWqaa¬WV÷new-york-islanders¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬JA÷nypGV3E5¬WU÷florida-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬AM÷New York Islanders vodi ukupno 2-1.¬AW÷1¬~AA÷SI0Faarl¬AD÷1596595500¬ADE÷1596595500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Canucks¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596605471¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷Sjyt0COK¬WU÷vancouver-canucks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬JB÷vRvpaWwR¬WV÷minnesota-wild¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AM÷Ukupno 1-1.¬AW÷1¬~AA÷jwcu3G4n¬AD÷1596585600¬ADE÷1596585600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Rangers¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596595783¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬JB÷bi9nGOEI¬WV÷carolina-hurricanes¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷3¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬JA÷xr8jFrUO¬WU÷new-york-rangers¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬AM÷Carolina Hurricanes dobiva ukupno 3-0.¬AW÷1¬~AA÷t4ZeCxSg¬AD÷1596581100¬ADE÷1596581100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Jets¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596590503¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷K4M24RF6¬WU÷winnipeg-jets¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷CGY¬AF÷Calgary Flames¬JB÷tENb5700¬WV÷calgary-flames¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷2¬AM÷Calgary Flames vodi ukupno 2-1.¬AW÷1¬~
1241
fixtures
SA÷4¬~ZA÷SAD: NHL - Mjesta¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷MaMCr5lA¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷19¬ZL÷/hr/hokej/sad/nhl/¬ZX÷01SAD 003......0000000000001000NHL - Mjesta012Mjesta000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷Emx3QJLg¬AD÷1596931200¬ADE÷1596931200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TBL¬AE÷Tampa Bay Lightning¬JA÷0W74csvd¬WU÷tampa-bay-lightning¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬JB÷EZB8d1g2¬WV÷philadelphia-flyers¬AW÷1¬~AA÷WOnbRa6m¬AD÷1596988800¬ADE÷1596988800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬JA÷SI9da39q¬WU÷washington-capitals¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷6980bNOk¬WV÷boston-bruins¬AW÷1¬~AA÷Y9rbpuDP¬AD÷1596999600¬ADE÷1596999600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Louis Blues¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬JA÷0pLU4p3J¬WU÷st-louis-blues¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬JB÷EmPY34IP¬WV÷dallas-stars¬AW÷1¬~ZA÷SAD: NHL - Playoff¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷GpECNTmQ¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷11¬ZL÷/hr/hokej/sad/nhl/¬ZX÷01SAD 003......0000000000001000NHL - Playof013layoff000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷zHemjuut¬AD÷1597017600¬ADE÷1597017600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Maple Leafs¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷OlZpsSHC¬WU÷toronto-maple-leafs¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷MZiltnXI¬WV÷columbus-blue-jackets¬AM÷Ukupno 2-2.¬AW÷1¬~~
4
oglasi
oglasi
Postavke obavijesti
Internet preglednik blokira obavijesti
Postavke
Jezik: Hrvatski
Tamni način
NHL uživo na Scoreboard.com. Ovo je stranica o NHL 2019/2020, (Hokej/SAD). Ako tražite rezultate za neko drugo natjecanje s imenom NHL, molimo vas da odaberete sport u glavnom meniju ili kategoriju (državu) na lijevoj strani.
Pratite NHL 2019/2020 rezultate uživo, konačne rezultate, raspored i tablicu! Rezultati uživo na Scoreboard.com: Ovdje možete pronaći rezultate uživo, konačne rezultate, strijelce i sastave u detaljima utakmica. Pored toga, Scoreboard.com nudi momčadsku statistiku uživo (šutevi na gol, postotak šuta, obrane golmana, penali, golovi s igračem više/igračem manje, osvojeni buliji) i individualnu statistiku za najpopularnije hokejaške lige. Tablice: Scoreboard.com nudi NHL 2019/2020 tablice kod kuće/u gostima/ukupno, tablicu forme (zadnjih 5 utakmica), tablicu s više/manje golova i tablicu naj-strijelaca.
Sljedeće utakmice: 09.08. Tampa Bay Lightning - Philadelphia Flyers, Washington Capitals - Boston Bruins, St. Louis Blues - Dallas Stars, 10.08. Toronto Maple Leafs - Columbus Blue Jackets
Prikaži više