Hokej, SAD: NHL 2020/2021 rezultati uživo, raspored, tablice

Oglasi
Oglasi
Oglasi
Oglasi
Oglasi
NHL
2020/2021
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷SAD: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷tfLHSwA6¬ZD÷t¬ZE÷lUtSgDm3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/hr/hokej/sad/nhl/¬ZX÷01SAD 003......0000000000001000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷AJPc3850¬AD÷1618453800¬ADE÷1618453800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Sharks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618463368¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬JA÷K29fBMAm¬WU÷san-jose-sharks¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬JB÷EP8bAtQg¬WV÷anaheim-ducks¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷tpLg4ljf¬AD÷1618452000¬ADE÷1618452000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618461249¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬JA÷lKIOGrmQ¬WU÷los-angeles-kings¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷6a5jC2es¬WV÷vegas-golden-knights¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷UilDGVhN¬AD÷1618443000¬ADE÷1618443000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Louis Blues¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618452705¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬JB÷tlWtCHpa¬WV÷colorado-avalanche¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷0¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬JA÷nRWxDcVh¬WU÷st-louis-blues¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬AW÷1¬~AA÷ETJXxUDG¬AD÷1618441200¬ADE÷1618441200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618450475¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷lYFW6Myh¬WU÷montreal-canadiens¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷CGY¬AF÷Calgary Flames¬JB÷reFz6tib¬WV÷calgary-flames¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷6Ps1L1rq¬AD÷1618441200¬ADE÷1618441200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ottawa Senators¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618450303¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬JA÷MoEv5064¬WU÷ottawa-senators¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬JB÷jLIr4KLA¬WV÷winnipeg-jets¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷lYErWAhA¬AD÷1618423200¬ADE÷1618423200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618432084¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷xWVXLhEN¬WU÷minnesota-wild¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬JB÷WhVyLCTT¬WV÷arizona-coyotes¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷x869PbM2¬AD÷1618360200¬ADE÷1618360200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618370655¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬JA÷OW3sHis9¬WU÷dallas-stars¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷Ig3oGBdF¬WV÷florida-panthers¬AS÷2¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷8hrn8ciS¬AD÷1618358400¬ADE÷1618358400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618367564¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷E5624Ec3¬WU÷nashville-predators¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷7¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷TBL¬AF÷Tampa Bay Lightning¬JB÷8tL53YC9¬WV÷tampa-bay-lightning¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷I1QOvjq4¬AD÷1618356600¬ADE÷1618356600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Toronto Maple Leafs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618365604¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷IedD1RaC¬WU÷toronto-maple-leafs¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷CGY¬AF÷Calgary Flames¬JB÷nV0H0oFI¬WV÷calgary-flames¬AS÷2¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷n9UqB9Gp¬AD÷1618354800¬ADE÷1618354800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618365055¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷S4Yh9FUH¬WU÷boston-bruins¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬JB÷Mumd8ZqO¬WV÷buffalo-sabres¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷AL4HNxiF¬AD÷1618354800¬ADE÷1618354800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Jersey Devils¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618363350¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬JA÷2qUMdNef¬WU÷new-jersey-devils¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷d6TQesB0¬WV÷new-york-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷WhC07nX6¬AD÷1618354800¬ADE÷1618354800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618364200¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬JA÷nqEcs0t1¬WU÷washington-capitals¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷6¬BA÷4¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬JB÷t6D1tKe7¬WV÷philadelphia-flyers¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷0jNQ0Fq2¬AD÷1618281000¬ADE÷1618281000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Sharks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618290190¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬JB÷Cd0wIXR2¬WV÷anaheim-ducks¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬JA÷bgCeglk2¬WU÷san-jose-sharks¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬AW÷1¬~AA÷MaOM1eUe¬AD÷1618279200¬ADE÷1618279200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618288129¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬JA÷jT8meAKk¬WU÷los-angeles-kings¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷K2DifUZe¬WV÷vegas-golden-knights¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷46WwL516¬AD÷1618275600¬ADE÷1618275600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618285880¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷0QjA8xu0¬WU÷colorado-avalanche¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬JB÷fmjE7df6¬WV÷arizona-coyotes¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷EZKE3Haq¬AD÷1618268400¬ADE÷1618268400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carolina Hurricanes¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618278434¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬JA÷nXJ92hSF¬WU÷carolina-hurricanes¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬JB÷tfJD1CsM¬WV÷detroit-red-wings¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷3¬AW÷1¬~AA÷SxPI2yFk¬AD÷1618268400¬ADE÷1618268400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Columbus Blue Jackets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618277975¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷fcNH0WdS¬WU÷columbus-blue-jackets¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬JB÷CxAqdj5q¬WV÷chicago-blackhawks¬AS÷2¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷AyNGtCEi¬AD÷1618268400¬ADE÷1618268400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618277352¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷Wvf14TFg¬WV÷toronto-maple-leafs¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷xIfc590m¬WU÷montreal-canadiens¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬AW÷1¬~AA÷vBRKuWTc¬AD÷1618268400¬ADE÷1618268400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ottawa Senators¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618277308¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬JA÷prb53mVa¬WU÷ottawa-senators¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬JB÷v5c927p6¬WV÷winnipeg-jets¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~~
654
fixtures
SA÷4¬~ZA÷SAD: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷tfLHSwA6¬ZD÷t¬ZE÷lUtSgDm3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/hr/hokej/sad/nhl/¬ZX÷01SAD 003......0000000000001000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷Gb5DOIy9¬AD÷1618527600¬ADE÷1618527600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷fJQEbqRs¬WU÷boston-bruins¬GRA÷0¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬JB÷OhVIc3tl¬WV÷new-york-islanders¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷bu6hPkSJ¬AD÷1618527600¬ADE÷1618527600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬JA÷ATkP9Ujt¬WU÷carolina-hurricanes¬GRA÷0¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬JB÷v3fT8l6n¬WV÷nashville-predators¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷WYD61nzD¬AD÷1618527600¬ADE÷1618527600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬JA÷0tBA7vAC¬WU÷new-york-rangers¬GRA÷0¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬JB÷f3AE6bPI¬WV÷new-jersey-devils¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷SAOGJTks¬AD÷1618527600¬ADE÷1618527600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Penguins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬JA÷QJdu6nj5¬WU÷pittsburgh-penguins¬GRA÷0¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬JB÷Ktdq565B¬WV÷philadelphia-flyers¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷xW4dO9sQ¬AD÷1618527600¬ADE÷1618527600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TBL¬AE÷Tampa Bay Lightning¬JA÷IggX78Lh¬WU÷tampa-bay-lightning¬GRA÷0¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷CGhy7Sza¬WV÷florida-panthers¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷pGt5KLck¬AD÷1618527600¬ADE÷1618527600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Maple Leafs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷UBHn3vyH¬WU÷toronto-maple-leafs¬GRA÷0¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬JB÷OYGj2bjN¬WV÷winnipeg-jets¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷KUWp6ALs¬AD÷1618527600¬ADE÷1618527600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬JA÷A9XUf1Q6¬WU÷washington-capitals¬GRA÷0¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬JB÷4WWYgLuD¬WV÷buffalo-sabres¬GRB÷0¬AL÷{"1":[{"TVI":699,"BU":"http:\/\/sportklub.rs\/?lokacija=RS","BN":"SportKlub (BiH)"},{"TVI":199,"BU":"http:\/\/sportklub.hr\/","BN":"SportKlub (Cro)"},{"TVI":698,"BU":"http:\/\/sportclub.mk\/","BN":"SportKlub (Mac)"},{"TVI":700,"BU":"http:\/\/sportklub.rs\/?lokacija=RS","BN":"SportKlub (Mon)"},{"TVI":203,"BU":"http:\/\/sportklub.rs\/","BN":"SportKlub (Ser)"},{"TVI":197,"BU":"http:\/\/sportklub.si\/Spored ","BN":"SportKlub (Slo)"}]}¬AW÷1¬~AA÷61NKIm5m¬AD÷1618529400¬ADE÷1618529400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Red Wings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬JA÷bXfm4QKH¬WU÷detroit-red-wings¬GRA÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬JB÷6cfi3pzO¬WV÷chicago-blackhawks¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷lAO12SK6¬AD÷1618533000¬ADE÷1618533000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬JA÷hG7290u0¬WU÷dallas-stars¬GRA÷0¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷MkC68Kf6¬WV÷columbus-blue-jackets¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷QRc2JuDe¬AD÷1618610400¬ADE÷1618610400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷xxLf1I5T¬WU÷montreal-canadiens¬GRA÷0¬WN÷CGY¬AF÷Calgary Flames¬JB÷fH7MdxEp¬WV÷calgary-flames¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷zsFyF54C¬AD÷1618614000¬ADE÷1618614000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷GjzLIPZA¬WU÷boston-bruins¬GRA÷0¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬JB÷ADZOHqkH¬WV÷new-york-islanders¬GRB÷0¬AL÷{"1":[{"TVI":699,"BU":"http:\/\/sportklub.rs\/?lokacija=RS","BN":"SportKlub (BiH)"},{"TVI":199,"BU":"http:\/\/sportklub.hr\/","BN":"SportKlub (Cro)"},{"TVI":698,"BU":"http:\/\/sportclub.mk\/","BN":"SportKlub (Mac)"},{"TVI":700,"BU":"http:\/\/sportklub.rs\/?lokacija=RS","BN":"SportKlub (Mon)"},{"TVI":203,"BU":"http:\/\/sportklub.rs\/","BN":"SportKlub (Ser)"},{"TVI":197,"BU":"http:\/\/sportklub.si\/Spored ","BN":"SportKlub (Slo)"}]}¬AW÷1¬~AA÷ERQSGRZa¬AD÷1618617600¬ADE÷1618617600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷zDY4M7zn¬WU÷minnesota-wild¬GRA÷0¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬JB÷UZX8LRkh¬WV÷san-jose-sharks¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷djGXFok6¬AD÷1618621200¬ADE÷1618621200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷8QWCKo5b¬WU÷colorado-avalanche¬GRA÷0¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬JB÷x0yHJ5K4¬WV÷los-angeles-kings¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷0QFTwAbA¬AD÷1618621200¬ADE÷1618621200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬JB÷OfOpqJqo¬WV÷edmonton-oilers¬GRB÷0¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷xbCS72Mo¬WU÷vancouver-canucks¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷4GJuEPJI¬AD÷1618624800¬ADE÷1618624800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anaheim Ducks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬JA÷MmwTG34N¬WU÷anaheim-ducks¬GRA÷0¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷GAxXFNJT¬WV÷vegas-golden-knights¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷ERnbW6Zn¬AD÷1618677000¬ADE÷1618677000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬JA÷Q3I0V2JG¬WU÷new-york-rangers¬GRA÷0¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬JB÷IDeTDzlq¬WV÷new-jersey-devils¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷hIo2VQlg¬AD÷1618677000¬ADE÷1618677000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷d4fXCf3k¬WU÷philadelphia-flyers¬GRA÷0¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷jRgyCEIe¬WV÷washington-capitals¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷K4mfXnKt¬AD÷1618686000¬ADE÷1618686000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Sabres¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷nDJdWr4A¬WV÷pittsburgh-penguins¬GRB÷0¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬JA÷hjKhXOl4¬WU÷buffalo-sabres¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷EJdCUMSP¬AD÷1618689600¬ADE÷1618689600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1616990449¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬JB÷E5jAUR5A¬WV÷ottawa-senators¬GRB÷0¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷Kri6V7j4¬WU÷montreal-canadiens¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷dArJRrlI¬AD÷1618696800¬ADE÷1618696800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Coyotes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬JA÷Y3v5RgIr¬WU÷arizona-coyotes¬GRA÷0¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷SQw9QDXl¬WV÷st-louis-blues¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷Agt7Up4a¬AD÷1618700400¬ADE÷1618700400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬JA÷4UcuBYX1¬WU÷carolina-hurricanes¬GRA÷0¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬JB÷IXoNZHA2¬WV÷nashville-predators¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷r7vFSOYB¬AD÷1618700400¬ADE÷1618700400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Red Wings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬JA÷4llZWFfL¬WU÷detroit-red-wings¬GRA÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬JB÷bBmwWZ9R¬WV÷chicago-blackhawks¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷lpuBT4J5¬AD÷1618700400¬ADE÷1618700400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TBL¬AE÷Tampa Bay Lightning¬JA÷dOpRYyQ8¬WU÷tampa-bay-lightning¬GRA÷0¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷QckVXeuF¬WV÷florida-panthers¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷ILplsq52¬AD÷1618700400¬ADE÷1618700400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷QF8BJaLc¬WU÷vancouver-canucks¬GRA÷0¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷Kx8FIJz4¬WV÷toronto-maple-leafs¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷pCdSyTBP¬AD÷1618704000¬ADE÷1618704000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬JA÷pQGpZpKi¬WU÷dallas-stars¬GRA÷0¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷vmGlY4Zc¬WV÷columbus-blue-jackets¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷r7IqDqZO¬AD÷1618704000¬ADE÷1618704000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷IJObBsSp¬WU÷minnesota-wild¬GRA÷0¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬JB÷6ZHtzR4o¬WV÷san-jose-sharks¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷4Id6IaS1¬AD÷1618711200¬ADE÷1618711200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷Y76QedTj¬WU÷winnipeg-jets¬GRA÷0¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬JB÷nP97Ku6i¬WV÷edmonton-oilers¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷IPWRPMIU¬AD÷1618761600¬ADE÷1618761600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷EstLNBH7¬WU÷boston-bruins¬GRA÷0¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷SpU2nef8¬WV÷washington-capitals¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷Sj4WgMl8¬AD÷1618772400¬ADE÷1618772400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Sabres¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬JA÷2uMUSOF8¬WU÷buffalo-sabres¬GRA÷0¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷d2LYRrVE¬WV÷pittsburgh-penguins¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷8l8Xp6lt¬AD÷1618772400¬ADE÷1618772400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Jersey Devils¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷zBXApZOK¬WV÷new-york-rangers¬GRB÷0¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬JA÷tlY6oF9E¬WU÷new-jersey-devils¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷U3dtqpJh¬AD÷1618776000¬ADE÷1618776000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anaheim Ducks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬JA÷OzIpvX1l¬WU÷anaheim-ducks¬GRA÷0¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷IcHlwiHf¬WV÷vegas-golden-knights¬GRB÷0¬AW÷1¬~
214
Oglasi
Oglasi
Postavke obavijesti
Internet preglednik blokira obavijesti
Postavke
Jezik: Hrvatski
Tamni način
NHL uživo na Scoreboard.com. Ovo je stranica o NHL 2020/2021, (Hokej/SAD). Ako tražite rezultate za neko drugo natjecanje s imenom NHL, molimo vas da odaberete sport u glavnom meniju ili kategoriju (državu) na lijevoj strani.
Pratite NHL 2020/2021 rezultate uživo, konačne rezultate, raspored i tablicu! Rezultati uživo na Scoreboard.com: Ovdje možete pronaći rezultate uživo, konačne rezultate, strijelce i sastave u detaljima utakmica. Pored toga, Scoreboard.com nudi momčadsku statistiku uživo (šutevi na gol, postotak šuta, obrane golmana, penali, golovi s igračem više/igračem manje, osvojeni buliji) i individualnu statistiku za najpopularnije hokejaške lige. Tablice: Scoreboard.com nudi NHL 2020/2021 tablice kod kuće/u gostima/ukupno, tablicu forme (zadnjih 5 utakmica), tablicu s više/manje golova i tablicu naj-strijelaca.
Sljedeće utakmice: 16.04. Boston Bruins - New York Islanders, Carolina Hurricanes - Nashville Predators, New York Rangers - New Jersey Devils, Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers, Tampa Bay Lightning - Florida Panthers, Toronto Maple Leafs - Winnipeg Jets, Washington Capitals - Buffalo Sabres, Detroit Red Wings - Chicago Blackhawks, Dallas Stars - Columbus Blue Jackets, 17.04. Montreal Canadiens - Calgary Flames, Boston Bruins - New York Islanders, Minnesota Wild - San Jose Sharks, Colorado Avalanche - Los Angeles Kings, Vancouver Canucks - Edmonton Oilers, Anaheim Ducks - Vegas Golden Knights, New York Rangers - New Jersey Devils, Philadelphia Flyers - Washington Capitals, Buffalo Sabres - Pittsburgh Penguins, Montreal Canadiens - Ottawa Senators, 18.04. Arizona Coyotes - St. Louis Blues
Prikaži više