Foci, Kína: FA Kupa 2017 élő eredmények, meccsek, tabellák

Foci » Kína » FA Kupa » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷KÍNA: FA Kupa¬ZEE÷hQWz6gLn¬ZB÷52¬ZY÷Kína¬ZC÷tx9jxixQ¬ZD÷p¬ZE÷2BRsWZ2d¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_hQWz6gLn¬ZJ÷2¬ZL÷/hu/foci/kina/fa-kupa/¬ZX÷00Kína 004......0070000000169000FA Kupa 007A Kupa000¬ZS÷2017¬ZCC÷0¬ZAF÷Kína¬~AA÷4zbBlrbJ¬AD÷1511697600¬ADE÷1511697600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai SIPG¬ER÷Döntő¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai SIPG¬JA÷lQvy6tUK¬WU÷shanghai-sipg¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenhua¬JB÷SGwu50qR¬WV÷shanghai-shenhua¬BZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷Visszavágó. Az első forduló eredménye: 0-1. Összesítésben: 3-3. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Qqa7kOrD¬AD÷1511091300¬ADE÷1511091300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Shenhua¬ER÷Döntő¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenhua¬JA÷hboS72a8¬WU÷shanghai-shenhua¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai SIPG¬JB÷WlpW6MEE¬WV÷shanghai-sipg¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷1. forduló.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷O2oJsSNS¬AD÷1506771300¬ADE÷1506771300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷Elődöntők¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬JA÷8hGmVD1j¬WU÷guangzhou¬AJ÷2¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai SIPG¬JB÷nqFiUXGd¬WV÷shanghai-sipg¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AM÷2. forduló. Az első forduló eredménye: 1-2. Összesítésben: 2-6. ¬AN÷n¬~AA÷fTtFr88M¬AD÷1506684900¬ADE÷1506684900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Shenxin¬ER÷Elődöntők¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenxin¬JA÷vwQHzzvT¬WU÷shanghai-shenxin¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenhua¬JB÷EVGqWgnp¬WV÷shanghai-shenhua¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷2. forduló. Az első forduló eredménye: 0-1. Összesítésben: 0-2. ¬AN÷n¬~AA÷GxrBqlgG¬AD÷1502883300¬ADE÷1502883300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai SIPG¬ER÷Elődöntők¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai SIPG¬JA÷INy9xd9G¬WU÷shanghai-sipg¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou Evergrande¬JB÷dEzDyGOM¬WV÷guangzhou¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷1. forduló.¬AN÷n¬~AA÷YDh6pUwA¬AD÷1502796900¬ADE÷1502796900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Shenhua¬ER÷Elődöntők¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenhua¬JA÷AcY0vIv4¬WU÷shanghai-shenhua¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenxin¬JB÷llX4wxfA¬WV÷shanghai-shenxin¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷1. forduló.¬AN÷n¬~AA÷Mc9kdq5T¬AD÷1501760100¬ADE÷1501760100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai SIPG¬ER÷Negyeddöntők¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Quanjian¬JB÷GGfXuUuo¬WV÷tianjin-quanjian¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai SIPG¬JA÷E785pAXT¬WU÷shanghai-sipg¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬AM÷2. forduló. Az első forduló eredménye: 0-3. Összesítésben: 4-3. ¬AN÷n¬~AA÷2c2waoLA¬AD÷1501673700¬ADE÷1501673700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Shenhua¬ER÷Negyeddöntők¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHA¬AF÷Shandong Luneng¬JB÷x2HpkYIb¬WV÷shandong-luneng¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenhua¬JA÷bBItjE3h¬WU÷shanghai-shenhua¬AS÷0¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷2. forduló. Az első forduló eredménye: 3-1. Összesítésben: 3-1. ¬AN÷n¬~AA÷OCjncPkN¬AD÷1501588800¬ADE÷1501588800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷Negyeddöntők¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬JA÷6s5cnW2H¬WU÷guangzhou¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬BA÷4¬BC÷3¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou R&F¬JB÷Kp91ojIN¬WV÷guangzhou-r-f¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷2. forduló. Az első forduló eredménye: 2-4. Összesítésben: 9-6. ¬AN÷n¬~AA÷tl1sb5zH¬AD÷1501587300¬ADE÷1501587300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Shenxin¬ER÷Negyeddöntők¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenxin¬JA÷pSGllhY4¬WU÷shanghai-shenxin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Suning¬JB÷OIFhmCmB¬WV÷jiangsu-suning¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷2. forduló. Az első forduló eredménye: 2-2. Összesítésben: 4-3. ¬AN÷n¬~AA÷C89Q1myh¬AD÷1500465600¬ADE÷1500465600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangzhou R&F¬ER÷Negyeddöntők¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou R&F¬JA÷j5eFZhJB¬WU÷guangzhou-r-f¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou Evergrande¬JB÷UefJYCYH¬WV÷guangzhou¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷1. forduló.¬AN÷n¬~AA÷p2Hvvpqo¬AD÷1500465600¬ADE÷1500465600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shandong Luneng¬ER÷Negyeddöntők¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shandong Luneng¬JA÷xrkawyKn¬WU÷shandong-luneng¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenhua¬JB÷GYm3xeZh¬WV÷shanghai-shenhua¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AM÷1. forduló.¬AN÷n¬~AA÷fXbV07jb¬AD÷1500458400¬ADE÷1500458400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tianjin Quanjian¬ER÷Negyeddöntők¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Quanjian¬JA÷nXlOXWmO¬WU÷tianjin-quanjian¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai SIPG¬JB÷QNmSWj3U¬WV÷shanghai-sipg¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷1. forduló.¬AN÷n¬~AA÷b55M2TLo¬AD÷1500377700¬ADE÷1500377700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Suning¬ER÷Negyeddöntők¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Suning¬JA÷bcw8yFla¬WU÷jiangsu-suning¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenxin¬JB÷drdBzZ35¬WV÷shanghai-shenxin¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AM÷1. forduló.¬AN÷n¬~AA÷reEqKTkf¬AD÷1498046400¬ADE÷1498046400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬JA÷z1uT3Nbn¬WU÷guangzhou¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HEB¬AF÷Hebei¬JB÷rRvX2sEh¬WV÷hebei-china-fortune¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷jcZ4RBcK¬AD÷1498046400¬ADE÷1498046400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Shenhua¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenhua¬JA÷fsKgkOqg¬WU÷shanghai-shenhua¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Guoan¬JB÷l4Jclraa¬WV÷beijing-guoan¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷pKY8QVCQ¬AD÷1498044900¬ADE÷1498044900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Suning¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Suning¬JA÷SfI1m2E5¬WU÷jiangsu-suning¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HEN¬AF÷Henan Jianye¬JB÷pWC6nMTB¬WV÷henan-jianye¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷vNV0SirE¬AD÷1498044900¬ADE÷1498044900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tianjin Teda¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Teda¬JA÷EXBoipFt¬WU÷tianjin-teda¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shandong Luneng¬JB÷dd1jj4Un¬WV÷shandong-luneng¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷44FuL9zl¬AD÷1498039200¬ADE÷1498039200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Nei Mongol¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEI¬AE÷Nei Mongol¬JA÷WnFIqKDU¬WU÷nei-mongol¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou R&F¬JB÷dAtP43qt¬WV÷guangzhou-r-f¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷xIDmJm50¬AD÷1498039200¬ADE÷1498039200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Suzhou Dongwu¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZUL¬AE÷Suzhou Dongwu¬JA÷MHwy21Tb¬WU÷suzhou-dongwu¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai SIPG¬JB÷4tTu1Lr5¬WV÷shanghai-sipg¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷nTKzMkLs¬AD÷1498032000¬ADE÷1498032000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Hangzhou Greentown¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenxin¬JB÷OMBAotqI¬WV÷shanghai-shenxin¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷HAN¬AE÷Hangzhou Greentown¬JA÷IqBEp0bO¬WU÷hangzhou-greentown¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷jLHiI7K6¬AD÷1498030200¬ADE÷1498030200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Heilongjiang Lava¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEI¬AE÷Heilongjiang Lava¬JA÷IqXq0ubB¬WU÷heilongjiang-lava¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Quanjian¬JB÷C6WmaaDH¬WV÷tianjin-quanjian¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1513457725
70
fixtures
1
1513457725
0

Kína

É. és K.-Amerika

Dél-Amerika

Európa

Ázsia

Ausztrália és Óceánia

Afrika

Más versenysorozatok