Foci, Lengyelország: III Liga - VI. csoport 2015/2016 élő eredmények, meccsek, tabellák

Foci » Lengyelország » III Liga - VI. csoport » 2015/2016

III Liga - VI. csoport 2015/2016
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷LENGYELORSZÁG: III Liga - VI. csoport¬ZEE÷0IUA77zF¬ZB÷154¬ZY÷Lengyelország¬ZC÷pY3plui4¬ZD÷s¬ZE÷EHNGJscm¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷154_0IUA77zF¬ZJ÷2¬ZL÷/hu/foci/lengyelorszag/iii-liga-vi-csoport/¬ZX÷00Lengyelorszá013ország0140000000169000III Liga - V022soport000¬ZS÷2015-2016¬ZCC÷0¬ZAF÷Lengyelország¬~AA÷OOIUx0k4¬AD÷1465052400¬ADE÷1465052400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blekitni Raciaz¬ER÷34. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLE¬AE÷Blekitni Raciaz¬JA÷vygy5Po6¬WU÷blekitni-raciaz¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷PIL¬AF÷Pilica Bialobrzegi¬JB÷IRiu4q1C¬WV÷pilica-bialobrzegi¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷GbFMvMKi¬AD÷1465052400¬ADE÷1465052400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bron Radom¬ER÷34. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOK¬AF÷Sokol Aleksandrow Lodz¬JB÷Ae5O7R1m¬WV÷sokol-aleksandrow-lodz¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷BRO¬AE÷Bron Radom¬JA÷dh1K87ns¬WU÷bron-radom¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷6m8ZyK4A¬AD÷1465052400¬ADE÷1465052400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Energia Kozienice¬ER÷34. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOZ¬AE÷Energia Kozienice¬JA÷0jsp33GI¬WU÷energia-kozienice¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LOD¬AF÷LKS Lodz¬JB÷Egol2NVO¬WV÷lks-lodz¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷EDBszbZM¬AD÷1465052400¬ADE÷1465052400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ner Poddebice¬ER÷34. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NER¬AE÷Ner Poddebice¬JA÷nsG2LpWn¬WU÷ner-poddebice¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷GKS¬AF÷GKS Pogon¬JB÷QXE6K4og¬WV÷gks-pogon-grodzisk-mazowiecki¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷h4AoZHlT¬AD÷1465052400¬ADE÷1465052400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Polonia Warszawa¬ER÷34. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Polonia Warszawa¬JA÷KfEAJO0a¬WU÷polonia-warszawa¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LEG¬AF÷Legia II¬JB÷IuXDIrG5¬WV÷legia¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷pv7wyvKG¬AD÷1465052400¬ADE÷1465052400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Swit¬ER÷34. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swit¬JA÷SdZVQ68P¬WU÷swit¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷OTW¬AF÷Otwock¬JB÷U5LcMQGt¬WV÷otwock¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ALEQwtzb¬AD÷1465052400¬ADE÷1465052400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tomaszow Mazowiecki¬ER÷34. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOM¬AE÷Tomaszow Mazowiecki¬JA÷hKfT6oHg¬WU÷tomaszow-mazowiecki¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷OSK¬AF÷Oskar Przysucha¬JB÷WAgX55Wa¬WV÷oskar-przysucha¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷bomEUycp¬AD÷1465052400¬ADE÷1465052400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ursus Warszawa¬ER÷34. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷URS¬AE÷Ursus Warszawa¬JA÷04MIH2VB¬WU÷ursus-warszawa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷PEL¬AF÷Pelikan¬JB÷veLMGMpI¬WV÷pelikan¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ALjITeCj¬AD÷1465052400¬ADE÷1465052400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Warta Dzialoszyn¬ER÷34. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAR¬AE÷Warta Dzialoszyn¬JA÷8UPQFt0O¬WU÷warta-dzialoszyn¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷VAR¬AF÷Warta Sieradz¬JB÷nLOUE0FU¬WV÷warta-sieradz¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷xzwjvkUt¬AD÷1464886800¬ADE÷1464886800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Warta Sieradz¬ER÷33. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAR¬AE÷Warta Sieradz¬JA÷noCnbHYL¬WU÷warta-sieradz¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷BRO¬AF÷Bron Radom¬JB÷0lGjcylS¬WV÷bron-radom¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷Oju2ymEa¬AD÷1464796800¬ADE÷1464796800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷GKS Pogon¬ER÷33. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GKS¬AE÷GKS Pogon¬JA÷GzL4ExJ2¬WU÷gks-pogon-grodzisk-mazowiecki¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷POL¬AF÷Polonia Warszawa¬JB÷UwP8DdY8¬WV÷polonia-warszawa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷p0tbxTbg¬AD÷1464796800¬ADE÷1464796800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Legia II¬ER÷33. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEG¬AE÷Legia II¬JA÷OtYIjZQe¬WU÷legia¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷URS¬AF÷Ursus Warszawa¬JB÷2XWMkgt2¬WV÷ursus-warszawa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷j5erHISp¬AD÷1464796800¬ADE÷1464796800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oskar Przysucha¬ER÷33. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSK¬AE÷Oskar Przysucha¬JA÷Acd03CA1¬WU÷oskar-przysucha¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BLE¬AF÷Blekitni Raciaz¬JB÷lle42WP7¬WV÷blekitni-raciaz¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷4¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷6FU6z7T5¬AD÷1464796800¬ADE÷1464796800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Otwock¬ER÷33. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTW¬AE÷Otwock¬JA÷C2EDCGmF¬WU÷otwock¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷NER¬AF÷Ner Poddebice¬JB÷jgDHBz3L¬WV÷ner-poddebice¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷GQyfw9qm¬AD÷1464796800¬ADE÷1464796800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pelikan¬ER÷33. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEL¬AE÷Pelikan¬JA÷IT2Ihedq¬WU÷pelikan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷VAR¬AF÷Warta Dzialoszyn¬JB÷dK1MiFBk¬WV÷warta-dzialoszyn¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷EuYEYpbI¬AD÷1464796800¬ADE÷1464796800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pilica Bialobrzegi¬ER÷33. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KOZ¬AF÷Energia Kozienice¬JB÷Gzcd4hee¬WV÷energia-kozienice¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷PIL¬AE÷Pilica Bialobrzegi¬JA÷40gh5Yuk¬WU÷pilica-bialobrzegi¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷x8GIu25o¬AD÷1464796800¬ADE÷1464796800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sokol Aleksandrow Lodz¬ER÷33. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOK¬AE÷Sokol Aleksandrow Lodz¬JA÷Q5vmRF28¬WU÷sokol-aleksandrow-lodz¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TOM¬AF÷Tomaszow Mazowiecki¬JB÷4dwiQZHE¬WV÷tomaszow-mazowiecki¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷KIYAZQrC¬AD÷1464710400¬ADE÷1464710400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷LKS Lodz¬ER÷33. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOD¬AE÷LKS Lodz¬JA÷KSHLAfIR¬WU÷lks-lodz¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SWI¬AF÷Swit¬JB÷My4m6EQr¬WV÷swit¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷t8NBQVas¬AD÷1464512400¬ADE÷1464512400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bron Radom¬ER÷32. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Bron Radom¬JA÷I5xVWvzN¬WU÷bron-radom¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷TOM¬AF÷Tomaszow Mazowiecki¬JB÷W8tZVbkT¬WV÷tomaszow-mazowiecki¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷xzHKO9Ug¬AD÷1464512400¬ADE÷1464512400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Energia Kozienice¬ER÷32. forduló¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOZ¬AE÷Energia Kozienice¬JA÷rm6mkMki¬WU÷energia-kozienice¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷OSK¬AF÷Oskar Przysucha¬JB÷Mw5ilt5c¬WV÷oskar-przysucha¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1511233379
306
fixtures
1
1511233379
0

Lengyelország

Észak- és Közép-Amerika

Dél-Amerika

Európa

Ázsia

Ausztrália és Óceánia

Afrika

Más versenysorozatok