Kosárlabda, USA: NBA 2020/2021 élő eredmények, meccsek, tabellák

Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
NBA
2020/2021
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA - All Stars¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷Or1Cic1m¬ZD÷t¬ZE÷2ghwIOxc¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷17¬ZL÷/hu/kosarlabda/usa/nba/¬ZX÷03USA 003......0010000000001000NBA - All St015 Stars000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷E9oaF9Hs¬AD÷1615165200¬ADE÷1615165200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Team Durant¬ER÷Döntő¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615175745¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TDU¬AE÷Team Durant¬JA÷tYg6PkjJ¬WU÷team-durant¬GRA÷0¬AG÷150¬BA÷39¬BC÷41¬BE÷45¬BG÷25¬WN÷TLB¬AF÷Team LeBron¬JB÷fyrllZSJ¬WV÷team-lebron¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬GRB÷0¬AH÷170¬BB÷40¬BD÷60¬BF÷46¬BH÷24¬AW÷1¬~ZA÷USA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷E5FKeJwQ¬ZD÷t¬ZE÷2ghwIOxc¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/hu/kosarlabda/usa/nba/¬ZX÷03USA 003......0010000000001000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷jm8H5q6H¬AD÷1614913200¬ADE÷1614913200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Phoenix Suns¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614920992¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷pKsnxobS¬WV÷golden-state-warriors¬GRB÷0¬AH÷98¬BB÷23¬BD÷28¬BF÷22¬BH÷25¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷6TrrwRrM¬WU÷phoenix-suns¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷120¬BA÷34¬BC÷28¬BE÷25¬BG÷33¬AW÷1¬~AA÷lMdiDYIm¬AD÷1614913200¬ADE÷1614913200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614922728¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷4jem4SpE¬WU÷portland-trail-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷123¬BA÷30¬BC÷29¬BE÷30¬BG÷34¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷tGIGn0Ft¬WV÷sacramento-kings¬GRB÷0¬AH÷119¬BB÷27¬BD÷29¬BF÷34¬BH÷29¬AW÷1¬~AA÷YeiMIfeQ¬AD÷1614909600¬ADE÷1614909600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614917843¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OKC¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷rN3cs5w1¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷107¬BB÷27¬BD÷23¬BF÷31¬BH÷26¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷4W4groOf¬WU÷san-antonio-spurs¬GRA÷0¬AG÷102¬BA÷24¬BC÷37¬BE÷23¬BG÷18¬AW÷1¬~AA÷facmEE3s¬AD÷1614907800¬ADE÷1614907800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614917358¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷xp31tPh7¬WU÷new-orleans-pelicans¬GRA÷0¬AG÷93¬BA÷15¬BC÷30¬BE÷25¬BG÷23¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷jm75uq8D¬WV÷miami-heat¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷103¬BB÷31¬BD÷24¬BF÷22¬BH÷26¬AW÷1¬~AA÷OQ9VeXmD¬AD÷1614906000¬ADE÷1614906000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614914152¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷S828ik18¬WU÷indiana-pacers¬GRA÷0¬AG÷103¬BA÷29¬BC÷23¬BE÷22¬BG÷29¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷6a1Cj9GE¬WV÷denver-nuggets¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷113¬BB÷28¬BD÷33¬BF÷21¬BH÷31¬AW÷1¬~AA÷jX1HJztK¬AD÷1614906000¬ADE÷1614906000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Grizzlies¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614915039¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷W4inp7gr¬WU÷memphis-grizzlies¬GRA÷0¬AG÷111¬BA÷17¬BC÷34¬BE÷33¬BG÷27¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬JB÷AejjqR8l¬WV÷milwaukee-bucks¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷112¬BB÷31¬BD÷30¬BF÷23¬BH÷28¬AW÷1¬~AA÷O8WtmGtr¬AD÷1614904200¬ADE÷1614904200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614912338¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷KQJCb021¬WU÷new-york-knicks¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷114¬BA÷33¬BC÷26¬BE÷34¬BG÷21¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷bHIGcKH7¬WV÷detroit-pistons¬GRB÷0¬AH÷104¬BB÷27¬BD÷19¬BF÷28¬BH÷30¬AW÷1¬~AA÷AZgOFRvn¬AD÷1614902400¬ADE÷1614902400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614911271¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷6J38dyq5¬WU÷boston-celtics¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷132¬BA÷31¬BC÷35¬BE÷35¬BG÷31¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷pA2CeebB¬WV÷toronto-raptors¬GRB÷0¬AH÷125¬BB÷34¬BD÷36¬BF÷22¬BH÷33¬AW÷1¬~AA÷Ct3DKGQD¬AD÷1614902400¬ADE÷1614902400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614911951¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷0M0GkTVK¬WU÷washington-wizards¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷119¬BA÷25¬BC÷29¬BE÷33¬BG÷32¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷EP4KlmoR¬WV÷los-angeles-clippers¬GRB÷0¬AH÷117¬BB÷22¬BD÷39¬BF÷26¬BH÷30¬AW÷1¬~AA÷2BLMcgJ0¬AD÷1614826800¬ADE÷1614826800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614835587¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷f57EV7vk¬WU÷portland-trail-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷108¬BA÷28¬BC÷27¬BE÷27¬BG÷26¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷6uBIURge¬WV÷golden-state-warriors¬GRB÷0¬AH÷106¬BB÷29¬BD÷27¬BF÷24¬BH÷26¬AW÷1¬~AA÷pzBRdDY6¬AD÷1614826800¬ADE÷1614826800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614835735¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷02AMTo91¬WU÷sacramento-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷123¬BA÷23¬BC÷40¬BE÷24¬BG÷36¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷vg9QS5O7¬WV÷los-angeles-lakers¬GRB÷0¬AH÷120¬BB÷31¬BD÷30¬BF÷27¬BH÷32¬AW÷1¬~AA÷l8HIbZ3f¬AD÷1614821400¬ADE÷1614821400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614829588¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OKC¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷0r8AWmPr¬WV÷oklahoma-city-thunder¬GRB÷0¬AH÷78¬BB÷23¬BD÷19¬BF÷19¬BH÷17¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷bZLryUGR¬WU÷dallas-mavericks¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷87¬BA÷25¬BC÷24¬BE÷26¬BG÷12¬AW÷1¬~AA÷GfJA0eZs¬AD÷1614819600¬ADE÷1614819600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Timberwolves¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614827878¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷rqFSvCH2¬WU÷minnesota-timberwolves¬GRA÷0¬AG÷102¬BA÷33¬BC÷23¬BE÷20¬BG÷26¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷dnJWwWW8¬WV÷charlotte-hornets¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷135¬BB÷36¬BD÷26¬BF÷36¬BH÷37¬AW÷1¬~AA÷foIEaFll¬AD÷1614819600¬ADE÷1614819600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614828599¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷j9IzwjnF¬WU÷new-orleans-pelicans¬GRA÷0¬AG÷124¬BA÷25¬BC÷20¬BE÷34¬BG÷45¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷UaHvxA1L¬WV÷chicago-bulls¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷128¬BB÷26¬BD÷38¬BF÷32¬BH÷32¬AW÷1¬~AA÷vDGs7cdE¬AD÷1614819600¬ADE÷1614819600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614828547¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷Ykw3OjXL¬WU÷orlando-magic¬GRA÷0¬AG÷112¬BA÷39¬BC÷22¬BE÷29¬BG÷22¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷ngs7NAnS¬WV÷atlanta-hawks¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷115¬BB÷27¬BD÷15¬BF÷36¬BH÷37¬AW÷1¬~AA÷CQEk5yRQ¬AD÷1614817800¬ADE÷1614817800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614826884¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷jkStH8Pe¬WU÷houston-rockets¬GRA÷0¬AG÷114¬BA÷27¬BC÷27¬BE÷31¬BG÷29¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷UuRpGSv2¬WV÷brooklyn-nets¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷132¬BB÷30¬BD÷37¬BF÷34¬BH÷31¬AW÷1¬~AA÷Q9Cw8ws8¬AD÷1614816000¬ADE÷1614816000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Cavaliers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614824795¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬JA÷0xueQC29¬WU÷cleveland-cavaliers¬GRA÷0¬AG÷111¬BA÷28¬BC÷33¬BE÷29¬BG÷21¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷vTwaPWHF¬WV÷indiana-pacers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷114¬BB÷28¬BD÷23¬BF÷31¬BH÷32¬AW÷1¬~AA÷YZFo6HBK¬AD÷1614816000¬ADE÷1614816000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614825879¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷4YTYIUfq¬WU÷philadelphia-76ers¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷131¬AT÷118¬BI÷13¬BA÷26¬BC÷26¬BE÷32¬BG÷34¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬JB÷rPSxIlAk¬WV÷utah-jazz¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷123¬AU÷118¬BJ÷5¬BB÷34¬BD÷27¬BF÷28¬BH÷29¬AW÷1¬~AA÷WreKG7Pu¬AD÷1614816000¬ADE÷1614816000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614825020¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷K250bcEh¬WU÷toronto-raptors¬GRA÷0¬AG÷105¬BA÷37¬BC÷23¬BE÷20¬BG÷25¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷bg44cHTb¬WV÷detroit-pistons¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷129¬BB÷43¬BD÷26¬BF÷29¬BH÷31¬AM÷A hazai meccsek másik stadionban kerülnek lejátszásra - Amalie Arena.¬AW÷1¬~AA÷Myncaow8¬AD÷1614740400¬ADE÷1614740400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614750153¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷W2ziRhm3¬WV÷phoenix-suns¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷114¬BB÷29¬BD÷31¬BF÷26¬BH÷28¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷hCymSYXd¬WU÷los-angeles-lakers¬GRA÷0¬AG÷104¬BA÷21¬BC÷32¬BE÷30¬BG÷21¬AW÷1¬~AA÷EBrk178e¬AD÷1614736800¬ADE÷1614736800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614745299¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷phqW9iIS¬WU÷milwaukee-bucks¬GRA÷0¬AG÷97¬BA÷23¬BC÷27¬BE÷30¬BG÷17¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷n1Vc5BQq¬WV÷denver-nuggets¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷128¬BB÷37¬BD÷27¬BF÷35¬BH÷29¬AW÷1¬~AA÷romg0RN1¬AD÷1614735000¬ADE÷1614735000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614743025¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷tOU14Vuj¬WU÷san-antonio-spurs¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷119¬BA÷25¬BC÷26¬BE÷36¬BG÷32¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷v9m53ked¬WV÷new-york-knicks¬GRB÷0¬AH÷93¬BB÷23¬BD÷24¬BF÷21¬BH÷25¬AW÷1¬~AA÷hdft3Twq¬AD÷1614731400¬ADE÷1614731400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614741258¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷U1xGDZI3¬WU÷boston-celtics¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷117¬BA÷35¬BC÷27¬BE÷26¬BG÷29¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷r5tKCgY9¬WV÷los-angeles-clippers¬GRB÷0¬AH÷112¬BB÷32¬BD÷31¬BF÷26¬BH÷23¬AW÷1¬~AA÷zLqo2mgk¬AD÷1614731400¬ADE÷1614731400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614739953¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷xSuOBDmG¬WU÷miami-heat¬GRA÷0¬AG÷80¬BA÷17¬BC÷20¬BE÷29¬BG÷14¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷GIvSAX2M¬WV÷atlanta-hawks¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷94¬BB÷23¬BD÷21¬BF÷19¬BH÷31¬AW÷1¬~AA÷I33E79VR¬AD÷1614729600¬ADE÷1614729600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614738218¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷dlv8Feli¬WU÷washington-wizards¬GRA÷0¬AG÷111¬BA÷33¬BC÷23¬BE÷22¬BG÷33¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷zuwCEF3c¬WV÷memphis-grizzlies¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷125¬BB÷35¬BD÷36¬BF÷25¬BH÷29¬AW÷1¬~~
583
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷E5FKeJwQ¬ZD÷t¬ZE÷2ghwIOxc¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/hu/kosarlabda/usa/nba/¬ZX÷03USA 003......0010000000001000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷ILMxlPd5¬AD÷1615424400¬ADE÷1615424400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷G0iNmqEA¬WV÷washington-wizards¬GRB÷0¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷MwhJlPb4¬WU÷memphis-grizzlies¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷CrMtmqCB¬AD÷1615426200¬ADE÷1615426200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷fijRn3TG¬WU÷dallas-mavericks¬GRA÷0¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷2HkVoNrN¬WV÷san-antonio-spurs¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷QoQpn3RH¬AD÷1615507200¬ADE÷1615507200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷t8lZpsbT¬WU÷charlotte-hornets¬GRA÷0¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷bmy1t16p¬WV÷detroit-pistons¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷6qvFUzdp¬AD÷1615509000¬ADE÷1615509000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brooklyn Nets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬JA÷Cju5uLLj¬WU÷brooklyn-nets¬GRA÷0¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷QgTn44bi¬WV÷boston-celtics¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷MRfFO2Un¬AD÷1615509000¬ADE÷1615509000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷WhPMmbW0¬WU÷toronto-raptors¬GRA÷0¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷QFOQnIo7¬WV÷atlanta-hawks¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷YkW0hvli¬AD÷1615510800¬ADE÷1615510800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷6XU20McG¬WV÷philadelphia-76ers¬GRB÷0¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷CAVb12rA¬WU÷chicago-bulls¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷pzwJTfBj¬AD÷1615510800¬ADE÷1615510800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷4pSj3ODc¬WU÷miami-heat¬GRA÷0¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷YJWf2rT3¬WV÷orlando-magic¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷CtV4ib3c¬AD÷1615510800¬ADE÷1615510800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷I7Y6atDM¬WU÷milwaukee-bucks¬GRA÷0¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷CUXAb0SS¬WV÷new-york-knicks¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷f5K9jII3¬AD÷1615510800¬ADE÷1615510800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷EwKxfKzp¬WU÷new-orleans-pelicans¬GRA÷0¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷rDOtgvjj¬WV÷minnesota-timberwolves¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷6uODkxY9¬AD÷1615514400¬ADE÷1615514400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKC¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷M3Nphb5d¬WU÷oklahoma-city-thunder¬GRA÷0¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷z7BSGsrc¬WV÷dallas-mavericks¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷02NHldmG¬AD÷1615518000¬ADE÷1615518000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷lAFWF1c3¬WU÷los-angeles-clippers¬GRA÷0¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷rXEzFLC9¬WV÷golden-state-warriors¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷vgMLmG2M¬AD÷1615518000¬ADE÷1615518000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷GbSsDasM¬WV÷phoenix-suns¬GRB÷0¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷MNDvEuSF¬WU÷portland-trail-blazers¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷dUGQnzIS¬AD÷1615518000¬ADE÷1615518000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷fkRoCJdS¬WU÷sacramento-kings¬GRA÷0¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷CUDD7w5q¬WV÷houston-rockets¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷h02dsEuj¬AD÷1615597200¬ADE÷1615597200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷boGP4yk2¬WU÷memphis-grizzlies¬GRA÷0¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷n197TKR2¬WV÷denver-nuggets¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷6360tYfd¬AD÷1615597200¬ADE÷1615597200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷Qi8BSvs9¬WU÷new-orleans-pelicans¬GRA÷0¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷KE7FRbdF¬WV÷cleveland-cavaliers¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷bw3hrfQq¬AD÷1615597200¬ADE÷1615597200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷QXHH6cKk¬WU÷washington-wizards¬GRA÷0¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷KfHL5HZe¬WV÷philadelphia-76ers¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷88pq5HXd¬AD÷1615600800¬ADE÷1615600800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷UNZrAWQs¬WU÷chicago-bulls¬GRA÷0¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷OpZn9jtl¬WV÷miami-heat¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷naqm4ym3¬AD÷1615600800¬ADE÷1615600800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷2yYj8Aef¬WU÷san-antonio-spurs¬GRA÷0¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷WAxe7UA0¬WV÷orlando-magic¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷tzbj3e29¬AD÷1615604400¬ADE÷1615604400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷A1ya6lQ6¬WU÷utah-jazz¬GRA÷0¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷4Oz358uD¬WV÷houston-rockets¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷KQdf2FHF¬AD÷1615606200¬ADE÷1615606200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷IRv74SfJ¬WU÷los-angeles-lakers¬GRA÷0¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷WUSlTBXJ¬WV÷indiana-pacers¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷2kna1ZWL¬AD÷1615662000¬ADE÷1615662000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKC¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷ALRhSVnQ¬WU÷oklahoma-city-thunder¬GRA÷0¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷t4EKNkes¬WV÷new-york-knicks¬GRB÷0¬AW÷1¬~
546
Hirdetés
Hirdetés
Értesítési beállítások
A böngésző blokkolta az értesítéseket
Beállítások
Nyelv: Magyar
Sötét mód
NBA élőben a Scoreboard.com oldalain. Ez a(z) NBA 2020/2021, (Kosárlabda/USA) aloldala. Amennyiben másik, de ezzel megegyező nevű (NBA) versenysorozatot keresel, válaszd ki a sportágat a felső menüben vagy a kategóriát a bal oldali menüben. Kövesd a(z) NBA 2020/2021 élő eredményeit, végeredményeit, a meccseket és a tabellákat. Élő eredmények a Scoreboard.com oldalain: Negyedek eredménye, végeredmények, pontról pontra statisztika, összeállítások a meccsinformációknál. A Scoreboard.com ezeken kívül részletes statisztikákat kínál (két- és hárompontos kísérletek, büntetődobások, lepattanók, labdaszerzések, labdavesztések, személyi hibák), és játékosok statisztikái nagyobb bajnokságok esetén. Tabellák: A Scoreboard.com oldalain megtalálhatóak a hazai/vendég/összesített NBA 2020/2021 tabellák, és a formatabella (legutóbbi 5 meccs) is.
Következő meccsek: 11.03. Memphis Grizzlies - Washington Wizards, Dallas Mavericks - San Antonio Spurs, 12.03. Charlotte Hornets - Detroit Pistons, Brooklyn Nets - Boston Celtics, Toronto Raptors - Atlanta Hawks, Chicago Bulls - Philadelphia 76ers, Miami Heat - Orlando Magic, Milwaukee Bucks - New York Knicks, New Orleans Pelicans - Minnesota Timberwolves, Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks, Los Angeles Clippers - Golden State Warriors, Portland Trail Blazers - Phoenix Suns, Sacramento Kings - Houston Rockets, 13.03. Memphis Grizzlies - Denver Nuggets, New Orleans Pelicans - Cleveland Cavaliers, Washington Wizards - Philadelphia 76ers, Chicago Bulls - Miami Heat, San Antonio Spurs - Orlando Magic, Utah Jazz - Houston Rockets, Los Angeles Lakers - Indiana Pacers
Továbbiak