Amerikietiškas futbolas - Lenkija: - rezultatai, susitikimai, turnyrinės lentelės

Amerikietiškas futbolas » Lenkija » LFA 1 » 2019

results
5
1550893531
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷LENKIJA: LFA 1¬ZEE÷GCUj1uJn¬ZB÷154¬ZY÷Lenkija¬ZC÷Uylydnap¬ZD÷p¬ZE÷zuzdD6hg¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷154_GCUj1uJn¬ZJ÷2¬ZL÷/lt/amerikietiskas-futbolas/lenkija/lfa-1/¬ZX÷05Lenkija 007enkija0180000000186000LFA 1 005......000¬ZS÷2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Lenkija¬~AA÷xrLV9mEJ¬AD÷1553353200¬ADE÷1553353200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Falcons Tychy¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAL¬AE÷Falcons Tychy¬JA÷0tACQMX5¬WU÷falcons-tychy¬WN÷WAR¬AF÷Warsaw Mets¬JB÷vX8GPtmC¬WV÷warsaw-mets¬~AA÷AyTqnpMC¬AD÷1553353200¬ADE÷1553353200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Panthers Wroclaw¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAN¬AE÷Panthers Wroclaw¬JA÷nJ3dU4Yt¬WU÷panthers-wroclaw¬WN÷LOW¬AF÷Lowlanders¬JB÷Q920TOmm¬WV÷lowlanders-bialystok¬~AA÷GYJZ87TP¬AD÷1553353200¬ADE÷1553353200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rhinos Wyszkow¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RHI¬AE÷Rhinos Wyszkow¬JA÷d83LO02I¬WU÷rhinos-wyszkow¬WN÷OLS¬AF÷Olsztyn Lakers¬JB÷za2PNKHO¬WV÷olsztyn-lakers¬~AA÷OvXmo4yJ¬AD÷1553353200¬ADE÷1553353200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wilki Lodzkie¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEA¬AF÷Seahawks Gdynia¬JB÷6JA8R2Ia¬WV÷seahawks-gdynia¬WM÷WIL¬AE÷Wilki Lodzkie¬JA÷8Yi5Sr3g¬WU÷wilki-lodzkie¬~AA÷dS124Rys¬AD÷1553439600¬ADE÷1553439600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wataha Zielona Gora¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAT¬AE÷Wataha Zielona Gora¬JA÷l2j7n4fP¬WU÷wataha-zielona-gora¬WN÷ARM¬AF÷Armia Poznan¬JB÷QNsZsO2t¬WV÷armia-poznan¬~AA÷zJ063oim¬AD÷1553958000¬ADE÷1553958000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Towers Opole¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOW¬AE÷Towers Opole¬JA÷8nXwsrIn¬WU÷towers-opole¬WN÷PAN¬AF÷Panthers Wroclaw¬JB÷nwWst2Xh¬WV÷panthers-wroclaw¬~AA÷SQID1PLa¬AD÷1554040800¬ADE÷1554040800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Krakow Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRA¬AE÷Krakow Kings¬JA÷GIJfw0HB¬WU÷krakow-kings¬WN÷ARM¬AF÷Armia Poznan¬JB÷ULNbxKWH¬WV÷armia-poznan¬~AA÷Uu0A256g¬AD÷1554040800¬ADE÷1554040800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rhinos Wyszkow¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RHI¬AE÷Rhinos Wyszkow¬JA÷f3VouMna¬WU÷rhinos-wyszkow¬WN÷LOW¬AF÷Lowlanders¬JB÷YgUkvt25¬WV÷lowlanders-bialystok¬~AA÷Ak8I0qy6¬AD÷1554040800¬ADE÷1554040800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seahawks Gdynia¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seahawks Gdynia¬JA÷OrN2yvnO¬WU÷seahawks-gdynia¬WN÷FAL¬AF÷Falcons Tychy¬JB÷2ZL6zb1U¬WV÷falcons-tychy¬~AA÷lt7Ma3jC¬AD÷1554040800¬ADE÷1554040800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wataha Zielona Gora¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAT¬AE÷Wataha Zielona Gora¬JA÷29hDesXu¬WU÷wataha-zielona-gora¬WN÷OLS¬AF÷Olsztyn Lakers¬JB÷t0iHf1nn¬WV÷olsztyn-lakers¬~AA÷d6AUcsLO¬AD÷1554559200¬ADE÷1554559200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lowlanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOW¬AE÷Lowlanders¬JA÷ULqUiaW4¬WU÷lowlanders-bialystok¬WN÷FAL¬AF÷Falcons Tychy¬JB÷8CrYjJoB¬WV÷falcons-tychy¬~AA÷IFBQbN5I¬AD÷1554559200¬ADE÷1554559200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Panthers Wroclaw¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAN¬AE÷Panthers Wroclaw¬JA÷zNjLgL1h¬WU÷panthers-wroclaw¬WN÷KRA¬AF÷Krakow Kings¬JB÷ncfPhuHb¬WV÷krakow-kings¬~AA÷UguqH4Ln¬AD÷1554645600¬ADE÷1554645600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Armia Poznan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RHI¬AF÷Rhinos Wyszkow¬JB÷SGFb7vWi¬WV÷rhinos-wyszkow¬WM÷ARM¬AE÷Armia Poznan¬JA÷lQGf8KGo¬WU÷armia-poznan¬~AA÷zXuuIp6t¬AD÷1554645600¬ADE÷1554645600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olsztyn Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLS¬AE÷Olsztyn Lakers¬JA÷b1yolHVT¬WU÷olsztyn-lakers¬WN÷TOW¬AF÷Towers Opole¬JB÷zNSCqyvo¬WV÷towers-opole¬~AA÷bBlDMQcP¬AD÷1554645600¬ADE÷1554645600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Warsaw Mets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAR¬AE÷Warsaw Mets¬JA÷xnmxjw1H¬WU÷warsaw-mets¬WN÷WIL¬AF÷Wilki Lodzkie¬JB÷GxntkcGN¬WV÷wilki-lodzkie¬~
5
1550893531
48

Lenkija

Šiaurės ir Centrinė Amerika

Pietų Amerika

Europa

Azija

Kitos varžybos