Futbolas, Argentina: Torneo Federal A 2018/2019 rezultatai gyvai, susitikimai

Futbolas » Argentina » Torneo Federal A » 2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Torneo Federal A¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷6oNFg4L0¬ZD÷s¬ZE÷IsAJyOhU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷2¬ZL÷/lt/futbolas/argentina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentina 009entina0050000000186000Torneo Feder016eral A000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷fLzHQJWi¬AD÷1542049200¬ADE÷1542049200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Madryn¬ER÷13 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Independiente de Neuquen¬JB÷vNLm8AO0¬WV÷independiente-de-neuquen¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Madryn¬JA÷0WMq9j9f¬WU÷deportivo-madryn¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷OfuLPwnb¬AD÷1542045600¬ADE÷1542045600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sansinena¬ER÷13 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Sansinena¬JA÷6qhp7Uw7¬WU÷sansinena¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SOL¬AF÷Sol de Mayo¬JB÷pzil6lgD¬WV÷sol-de-mayo¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷42r8CImE¬AD÷1541977200¬ADE÷1541977200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AH Zapla¬ER÷13 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷San Martin Formosa¬JB÷jZzmPLB5¬WV÷san-martin-formosa¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷AH¬AE÷AH Zapla¬JA÷CrxqQ1da¬WU÷ah-zapla¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷EPcU2Gvo¬AD÷1541977200¬ADE÷1541977200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Roca¬ER÷13 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Roca¬JA÷8Ys5GYGK¬WU÷deportivo-roca¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷VIL¬AF÷Villa Mitre¬JB÷nPt9FhWQ¬WV÷villa-mitre¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷GQ1P6vb9¬AD÷1541977200¬ADE÷1541977200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia E.R.¬ER÷13 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia E.R.¬JA÷jVM2oNzU¬WU÷gimnasia-e-r¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷DEF¬AF÷Def. Pronunciamiento¬JB÷SjEUtsqo¬WV÷def-pronunciamiento¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷IVD3swml¬AD÷1541977200¬ADE÷1541977200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Lorenzo Alem¬ER÷13 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Lorenzo Alem¬JA÷KK1zwWML¬WU÷san-lorenzo-alem¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬JB÷bB0vxjxS¬WV÷sportivo-estudiantes¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷fH0T5bDF¬AD÷1541975400¬ADE÷1541975400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atletiko Parana¬ER÷13 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atletiko Parana¬JA÷tf2C5QLo¬WU÷atletico-parana¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CAU¬AF÷Union Sunchales¬JB÷Kp1G4pyh¬WV÷union-de-sunchales¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬~AA÷8K6GvyX6¬AD÷1541974500¬ADE÷1541974500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Racing Cordoba¬ER÷13 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAC¬AE÷Racing Cordoba¬JA÷j1ofgi72¬WU÷racing-cordoba¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷DES¬AF÷Desamparados¬JB÷UipbhBM8¬WV÷desamparados¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷2c4PmZAD¬AD÷1541974500¬ADE÷1541974500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarmiento Resistencija¬ER÷13 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencija¬JA÷GGrzSNRn¬WU÷sarmiento-resistencia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia y Tiro¬JB÷UJnvRssg¬WV÷gimnasia-y-tiro¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷n5I7tc2f¬AD÷1541972700¬ADE÷1541972700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Maipu¬ER÷13 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Maipu¬JA÷2u5aX9pq¬WU÷deportivo-maipu¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CLU¬AF÷Sportivo Belgrano¬JB÷tW33WTak¬WV÷sportivo-belgrano¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Oj5X4ISL¬AD÷1541971800¬ADE÷1541971800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Douglas Haig¬ER÷13 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬JA÷0dID34jb¬WU÷douglas-haig¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JUG¬AF÷CDJU Gualeguaychu¬JB÷vmHH2O54¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷O65LlFe7¬AD÷1541968200¬ADE÷1541968200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Antoniana¬ER÷13 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷Antoniana¬JA÷pUL2pWsE¬WU÷antoniana¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BOC¬AF÷Boka Unidos¬JB÷MgqWS3Ct¬WV÷boca-unidos¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷fX0Hket1¬AD÷1541966400¬ADE÷1541966400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jorge¬ER÷13 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Chaco For Ever¬JB÷bR0SLn5D¬WV÷chaco-for-ever¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷SJT¬AE÷San Jorge¬JA÷Kz2OMSk7¬WU÷san-jorge-tucuman¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷Y1CK7Kr3¬AD÷1541962800¬ADE÷1541962800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Camioneros Buenos Aires¬ER÷13 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAM¬AE÷Camioneros Buenos Aires¬JA÷UFYgmq6H¬WU÷camioneros-buenos-aires¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬JB÷86Xcn3LN¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷GUyDRaHo¬AD÷1541952000¬ADE÷1541952000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ferro Gen.Pico¬ER÷13 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Ferro Gen.Pico¬JA÷h6JyBCvr¬WU÷ferro-gen-pico¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷CIP¬AF÷Cipolletti¬JB÷69NuAWgl¬WV÷cipolletti¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷QeHBuHH0¬AD÷1541944800¬ADE÷1541944800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Juventud Unida Universitario¬ER÷13 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷Juventud Unida Universitario¬JA÷zg37VmFe¬WU÷juventud-unida-universitario¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HUR¬AF÷Huracan Las Heras¬JB÷ld7BU7U1¬WV÷huracan-las-heras¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷Gt2DjyRf¬AD÷1541637000¬ADE÷1541637000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chaco For Ever¬ER÷12 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chaco For Ever¬JA÷CAbGOlLf¬WU÷chaco-for-ever¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬JB÷QD2KN8z1¬WV÷crucero-del-norte¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷S4LUpcyj¬AD÷1541637000¬ADE÷1541637000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Sunchales¬ER÷12 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAU¬AE÷Union Sunchales¬JA÷8SOVhmxt¬WU÷union-de-sunchales¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia E.R.¬JB÷nJNZi7in¬WV÷gimnasia-e-r¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷YHC8iHBl¬AD÷1541635200¬ADE÷1541635200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boka Unidos¬ER÷12 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boka Unidos¬JA÷jeA7QAjr¬WU÷boca-unidos¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SJT¬AF÷San Jorge¬JB÷Uo9BPU5l¬WV÷san-jorge-tucuman¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷rs7b8xHN¬AD÷1541635200¬ADE÷1541635200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cipolletti¬ER÷12 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIP¬AE÷Cipolletti¬JA÷nTdAfif1¬WU÷cipolletti¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Roca¬JB÷b30EgB97¬WV÷deportivo-roca¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷YcxXnaPQ¬AD÷1541635200¬ADE÷1541635200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Belgrano¬ER÷12 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Sportivo Belgrano¬JA÷juAJtENd¬WU÷sportivo-belgrano¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SAN¬AF÷San Lorenzo Alem¬JB÷UV8NuYx3¬WV÷san-lorenzo-alem¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷vuFarJXs¬AD÷1541635200¬ADE÷1541635200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷12 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬JA÷CfbSvhh9¬WU÷sportivo-estudiantes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes Rio Cuarto¬JB÷Qc2WwC7F¬WV÷estudiantes-rio-cuarto¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Kb8G80Td¬AD÷1541633400¬ADE÷1541633400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defensores Belgrano VR¬ER÷12 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬JB÷0tUklPjB¬WV÷sportivo-las-parejas¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬JA÷MkVok5y5¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷x4627dWT¬AD÷1541631600¬ADE÷1541631600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa Mitre¬ER÷12 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬JA÷08vcIfn8¬WU÷villa-mitre¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ALV¬AF÷Alvarado¬JB÷vaw1HE1E¬WV÷alvarado¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~
1
1542474785
208
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Torneo Federal A¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷6oNFg4L0¬ZD÷s¬ZE÷IsAJyOhU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷2¬ZL÷/lt/futbolas/argentina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentina 009entina0050000000186000Torneo Feder016eral A000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷Ycb22vPD¬AD÷1542492000¬ADE÷1542492000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Belgrano¬ER÷14 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Sportivo Belgrano¬JA÷KtwBk96R¬WU÷sportivo-belgrano¬WN÷JUV¬AF÷Juventud Unida Universitario¬JB÷tpqxoTEr¬WV÷juventud-unida-universitario¬~AA÷jBImhl2a¬AD÷1542571200¬ADE÷1542571200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crucero del Norte¬ER÷14 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crucero del Norte¬JA÷Qo2Iv1Bh¬WU÷crucero-del-norte¬WN÷SJT¬AF÷San Jorge¬JB÷4x1MwLQb¬WV÷san-jorge-tucuman¬~AA÷KfAKwenD¬AD÷1542571200¬ADE÷1542571200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huracan Las Heras¬ER÷14 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan Las Heras¬JA÷bRl2iVyF¬WU÷huracan-las-heras¬WN÷RAC¬AF÷Racing Cordoba¬JB÷xIm6jkiL¬WV÷racing-cordoba¬~AA÷2ovPOc14¬AD÷1542571200¬ADE÷1542571200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente de Neuquen¬ER÷14 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente de Neuquen¬JA÷bwuWUXVD¬WU÷independiente-de-neuquen¬WN÷SAN¬AF÷Sansinena¬JB÷AF7aD50t¬WV÷sansinena¬~AA÷ELqCczLe¬AD÷1542571200¬ADE÷1542571200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Las Parejas¬ER÷14 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Las Parejas¬JA÷tGwmI35i¬WU÷sportivo-las-parejas¬WN÷CAM¬AF÷Camioneros Buenos Aires¬JB÷hjsiHNKc¬WV÷camioneros-buenos-aires¬~AA÷renXMyWG¬AD÷1542571200¬ADE÷1542571200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Mitre¬ER÷14 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬JA÷040CA3pa¬WU÷villa-mitre¬WN÷CLU¬AF÷Ferro Gen.Pico¬JB÷veaG9Na5¬WV÷ferro-gen-pico¬~AA÷8Ot4adjq¬AD÷1542573000¬ADE÷1542573000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Def. Pronunciamiento¬ER÷14 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Def. Pronunciamiento¬JA÷UyAUaMkN¬WU÷def-pronunciamiento¬WN÷ATL¬AF÷Atletiko Parana¬JB÷8S8Ybt5T¬WV÷atletico-parana¬~AA÷Kbp8bG5k¬AD÷1542573000¬ADE÷1542573000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensores Belgrano VR¬ER÷14 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬JA÷0K00f0Dp¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia E.R.¬JB÷vBa4gKSj¬WV÷gimnasia-e-r¬~AA÷0MPzejIt¬AD÷1542573000¬ADE÷1542573000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia y Tiro¬ER÷14 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia y Tiro¬JA÷K8uiOuRB¬WU÷gimnasia-y-tiro¬WN÷AH¬AF÷AH Zapla¬JB÷baveNatI¬WV÷ah-zapla¬~AA÷pATTNHGA¬AD÷1542574800¬ADE÷1542574800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cipolletti¬ER÷14 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIP¬AE÷Cipolletti¬JA÷hvc4CPFn¬WU÷cipolletti¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Madryn¬JB÷WUe8BqVh¬WV÷deportivo-madryn¬~AA÷Clc61bvK¬AD÷1542574800¬ADE÷1542574800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷14 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬JA÷z7rtpmUl¬WU÷sportivo-estudiantes¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Maipu¬JB÷Ecspq7qe¬WV÷deportivo-maipu¬~AA÷ziA0590q¬AD÷1542578400¬ADE÷1542578400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alvarado¬ER÷14 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALV¬AE÷Alvarado¬JA÷MJlL8sFB¬WU÷alvarado¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Roca¬JB÷YghP71UH¬WV÷deportivo-roca¬~AA÷fqPvfAXn¬AD÷1542578400¬ADE÷1542578400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boka Unidos¬ER÷14 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boka Unidos¬JA÷tOTaMJeO¬WU÷boca-unidos¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencija¬JB÷hbX3LwBU¬WV÷sarmiento-resistencia¬~AA÷YZNrgUng¬AD÷1542578400¬ADE÷1542578400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chaco For Ever¬ER÷14 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ANT¬AF÷Antoniana¬JB÷8A7Dusdn¬WV÷antoniana¬WM÷CHA¬AE÷Chaco For Ever¬JA÷UJ89tNtt¬WU÷chaco-for-ever¬~AA÷UPiB0IgQ¬AD÷1542582000¬ADE÷1542582000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Estudiantes Rio Cuarto¬ER÷14 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷San Lorenzo Alem¬JB÷APzgsoE7¬WV÷san-lorenzo-alem¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes Rio Cuarto¬JA÷WYykrRb1¬WU÷estudiantes-rio-cuarto¬~
1
1542474785
80

Argentina

Šiaurės ir Centrinė Amerika

Pietų Amerika

Europa

Azija

Australija ir Okeanija

Afrika

Kitos varžybos