Futbolas, Širi Lanka: Čempionų lyga 2018/2019 rezultatai gyvai, susitikimai

Futbolas » Širi Lanka » Čempionų lyga » 2018/2019

Čempionų lyga 2018/2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ŠIRI LANKA: Čempionų lyga¬ZEE÷UXM93mOS¬ZB÷177¬ZY÷Širi Lanka¬ZC÷UZMt8Zb0¬ZD÷p¬ZE÷6P5S63Ah¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷177_UXM93mOS¬ZJ÷2¬ZL÷/lt/futbolas/siri-lanka/cempionu-lyga/¬ZX÷00Širi Lanka 010 Lanka0000000000186000Čempionų lyg013ų lyga000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Širi Lanka¬~AA÷OKvUFbg8¬AD÷1550068200¬ADE÷1550068200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defenders FC¬ER÷17 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLU¬AF÷Blue Star¬JB÷pIFkQAFj¬WV÷blue-star¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷DEF¬AE÷Defenders FC¬JA÷WEBoRj0p¬WU÷defenders-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬~AA÷8Cdshe11¬AD÷1550059200¬ADE÷1550059200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Navy¬ER÷17 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAV¬AE÷Navy¬JA÷UVfFYY7A¬WU÷navy¬AG÷0¬WN÷COL¬AF÷Colombo¬JB÷8MgJXhNG¬WV÷colombo¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬~AA÷YHM4vxX1¬AD÷1549791000¬ADE÷1549791000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colombo¬ER÷16 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colombo¬JA÷lhBb7d9B¬WU÷colombo¬AG÷1¬WN÷DEF¬AF÷Defenders FC¬JB÷SrA26GOH¬WV÷defenders-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬~AA÷IN3UfcHr¬AD÷1549706400¬ADE÷1549706400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Java Lane¬ER÷16 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷New Young's SC¬JB÷CzAGDXVp¬WV÷new-young-s-sc¬AH÷2¬WM÷JAV¬AE÷Java Lane¬JA÷ARNlIDNT¬WU÷java-lane¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬~AA÷0OEj2uP8¬AD÷1549706400¬ADE÷1549706400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Matara City¬ER÷16 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAT¬AE÷Matara City¬JA÷vNZGPwPu¬WU÷matara-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷NAV¬AF÷Navy¬JB÷hQwLOcvn¬WV÷navy¬AH÷1¬~AA÷Mw3a0JgL¬AD÷1549706400¬ADE÷1549706400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pelicans SC¬ER÷16 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEL¬AE÷Pelicans SC¬JA÷rFWXLeO4¬WU÷pelicans-sc¬AG÷0¬WN÷BLU¬AF÷Blue Star¬JB÷M5VyLFwB¬WV÷blue-star¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬~AA÷0ngZgHWl¬AD÷1549706400¬ADE÷1549706400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Renown¬ER÷16 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REN¬AE÷Renown¬JA÷0j3bxH8o¬WU÷renown¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬WN÷CRY¬AF÷Crystal Palace¬JB÷vs22yyOi¬WV÷crystal-palace¬AH÷1¬~AA÷nLAn3L92¬AD÷1549706400¬ADE÷1549706400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Solid¬ER÷16 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOL¬AE÷Solid¬JA÷z9965zvO¬WU÷solid¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷SAU¬AF÷Saunders¬JB÷Ea8A4fgU¬WV÷saunders¬AH÷1¬~AA÷4vA72lJi¬AD÷1549274400¬ADE÷1549274400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Young's SC¬ER÷15 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New Young's SC¬JA÷hpOSG9t8¬WU÷new-young-s-sc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷RAT¬AF÷Ratnam¬JB÷WzNWFTeE¬WV÷ratnam-sc¬AH÷0¬~AA÷QmB33U3o¬AD÷1549197000¬ADE÷1549197000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Renown¬ER÷15 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REN¬AE÷Renown¬JA÷CYWk9cN1¬WU÷renown¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷COL¬AF÷Colombo¬JB÷jPVg8Hx8¬WV÷colombo¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬~AA÷fRN0uIHe¬AD÷1549189800¬ADE÷1549189800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saunders¬ER÷15 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAU¬AE÷Saunders¬JA÷hQHk9Iva¬WU÷saunders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷NAV¬AF÷Navy¬JB÷6TLg8xf5¬WV÷navy¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷baUisvmq¬AD÷1549188000¬ADE÷1549188000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blue Star¬ER÷15 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLU¬AE÷Blue Star¬JA÷0SxBG0nP¬WU÷blue-star¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷SOL¬AF÷Solid¬JB÷2yPxCKft¬WV÷solid¬AH÷1¬~AA÷C4DF0Sm4¬AD÷1549188000¬ADE÷1549188000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crystal Palace¬ER÷15 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRY¬AE÷Crystal Palace¬JA÷Kbv9dueg¬WU÷crystal-palace¬AG÷0¬WN÷PEL¬AF÷Pelicans SC¬JB÷bkwDeaAa¬WV÷pelicans-sc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷fT2Kan3A¬AD÷1549188000¬ADE÷1549188000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Java Lane¬ER÷15 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAV¬AE÷Java Lane¬JA÷SOsHfJP5¬WU÷java-lane¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FOR¬AF÷Air Force¬JB÷6FtLgwuC¬WV÷air-force¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷xjTetb2k¬AD÷1549188000¬ADE÷1549188000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UP Country Lions¬ER÷15 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UP¬AE÷UP Country Lions¬JA÷KCJsBvAn¬WU÷up-country-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬WN÷DEF¬AF÷Defenders FC¬JB÷b3IoAbPh¬WV÷defenders-fc¬AH÷2¬~AA÷636Ob6IG¬AD÷1549101600¬ADE÷1549101600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Negombo Youth¬ER÷15 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEG¬AE÷Negombo Youth¬JA÷lvWPhcfI¬WU÷negombo-youth¬AG÷0¬WN÷MAT¬AF÷Matara City¬JB÷nPlTiH9O¬WV÷matara-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬~AA÷8fBOAcWg¬AD÷1549013400¬ADE÷1549013400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Star¬ER÷14 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLU¬AF÷Blue Star¬JB÷CxiJ9xZT¬WV÷blue-star¬AH÷1¬WM÷RED¬AE÷Red Star¬JA÷IFiFAIJN¬WU÷red-star¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬~
1
1550290508
128
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ŠIRI LANKA: Čempionų lyga¬ZEE÷UXM93mOS¬ZB÷177¬ZY÷Širi Lanka¬ZC÷UZMt8Zb0¬ZD÷p¬ZE÷6P5S63Ah¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷177_UXM93mOS¬ZJ÷2¬ZL÷/lt/futbolas/siri-lanka/cempionu-lyga/¬ZX÷00Širi Lanka 010 Lanka0000000000186000Čempionų lyg013ų lyga000¬ZS÷2018-2019¬ZCC÷0¬ZAF÷Širi Lanka¬~AA÷88ttDdwR¬AD÷1550397600¬ADE÷1550397600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Air Force¬ER÷17 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Air Force¬JA÷G2okoCiG¬WU÷air-force¬WN÷CRY¬AF÷Crystal Palace¬JB÷QBDITqMr¬WV÷crystal-palace¬~AA÷dYxxExOK¬AD÷1550397600¬ADE÷1550397600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Matara City¬ER÷17 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAT¬AE÷Matara City¬JA÷fmctmYM3¬WU÷matara-city¬WN÷JAV¬AF÷Java Lane¬JB÷YwdpnhxA¬WV÷java-lane¬~
1
1550290508
2

Širi Lanka

Šiaurės ir Centrinė Amerika

Pietų Amerika

Europa

Azija

Australija ir Okeanija

Afrika

Kitos varžybos